Προς το περιεχόμενο

Aπάτη απο 54666 και 54422


Sheogorath

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στις 27/12/2018 στις 10:49 ΜΜ, Sheogorath είπε

Έκανες μαλακια με το μαιλ, έπρεπε να τους απειλήσεις για δικαστική κίνηση. Τώρα μίλα με ΓΓΚ και ΕΕΤ, αξίζει και δικαστικά να το πας το θέμα.

Μην μετανιώνεις για το μαιλ, γιατί με απλή απειλή ετσι και αλλιώς δύσκολα να στα επιστρεφαν.

σημερα ελαβα email ΤΕΛΕΒΟΧ και sτο οποιο λενε :

Καλησπέρα,Εχοντας πάντα ως γνώμονα την καλύτερη εξυπηρέτηση των συνδρομητών, θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι ο συνεργάτης μας που διαχειρίζεται την υπηρεσία, μετά από προτροπή μας, θα προβεί σε πίστωση του ποσού που απορρέει από τη χρήση της υπηρεσίας.
Η πίστωση μπορεί να γίνει μέσω ενός εκ των ακόλουθων τρόπων:
Α) Εάν επιθυμείτε αγορά προπληρωμένου χρόνου ομιλίας για καρτοκινητό, παρακαλούμε επιβεβαιώστε ότι επιθυμείτε να γίνει η πίστωση μέσω αποστολής σε εσάς κωδικών για αντίστοιχο ποσό προπληρωμένου χρόνου ομιλίας, καθώς και τον πάροχο κινητής τηλεφωνίας σας.
Β) Εάν επιθυμείτε κατάθεση σε τραπεζικό λογαριασμό, παρακαλούμε όπως μας αποστείλετε τα πιό κάτω στοιχεία:

Ονοματεπώνυμο κατόχου λογαριασμού:


IBAN λογαριασμού:

SWIFT της τράπεζας:

Ονομασία τράπεζας:

Αριθμός τηλεφώνου:
Σας ενημερώνουμε πως τα παραπάνω στοιχεία (
IBAN/SWIFT) μπορούν να χρησιμοποιηθούν μόνο για κατάθεση στο λογαριασμό σας. Για αποφυγή οποιασδήποτε παρερμηνίας, σας προτρέπουμε να το επιβεβαιώσετε αυτό με την τράπεζά σας.
Παρακαλούμε απαντήστε στο παρόν αναγράφοντας τον τρόπο πίστωσης που επιθυμείτε, καθώς και τα στοιχεία που απαιτούνται για αυτόν.

Από τη στιγμή που λάβουμε την απάντησή σας, η πίστωση θα γίνει εντός 5-6 εργάσιμων ημερών. Θα σας ενημερώσουμε ξανά μόλις δρομολογηθεί.

Με εκτίμηση, Ομάδα Υποστήριξης Telebox [email protected] τηλ:2155002939

 

  • Like 4
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 588
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

24 λεπτά πριν, agamoi-thytai είπε

Πρέπει να στησουμε μια τέτοια εταιρία.. 

Από τη στιγμή που δεν υπάρχει καμία προστασία από τους κρατούντες και αυτούς που έχουν τη δύναμη , θα είναι καλύτερα όπως έκανε ο συμφουρμίτης m5manos να κοινοποιούμε σε κάθε φόρουμ και σε κάθε μέσο ενέργειες σαν τη δική του ώστε να γλυτώσουν και άλλοι.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 16/12/2018 στις 3:09 ΜΜ, Nikosmile είπε

Άστα να πάνε, και σε μένα αυτοί το έβαλαν, ήρθαν σχεδόν ταυτόχρονα δύο μηνύματα, το PIN και η συνδρομή.

Τι σημαίνει ότι ο πάροχος κάνει άρση φραγής από μόνος του  στα 5ψηφια όποτε του καπνίσει ;;; 

11 ώρες πριν, Sheogorath είπε

Απάντηση κονσέρβα που δείχνει ότι αντιδράει μόνο το 1% των θυμάτων.

Ισχύει αυτό που ισχυρίζονται ; Να προχωρήσω σε καταγγελίες προς ΕΕΤΤ και ΓΓΠ ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, m5manos είπε

Τι σημαίνει ότι ο πάροχος κάνει άρση φραγής από μόνος του  στα 5ψηφια όποτε του καπνίσει ;;; 

Ισχύει αυτό που ισχυρίζονται ; Να προχωρήσω σε καταγγελίες προς ΕΕΤΤ και ΓΓΠ ;

Μόλις πάρεις τα λεφτά, ναι.

Εγω αυτό έκανα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδώ κάποια χαζά στέλνουν πω το Buber θα απενεργοποιήσει του χρήστες αν δεν στείλουν σε 10 φίλους, τι να λέμε τώρα ;

Με αυτό θα την πατήσουν 1000%

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδες μου ηρθε και εμενα τετοιο μηνυμα αλλα επειδη ειναι καρτοκινητο δεν ειχε χρημα να μου φαει.Καπακι εστειλα διαγραφη απο την υπηρεσια και μου ηρθε επιβεβαιωση.Τι αλλο πρεπει να κανω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι μου έχει έρθει δυο φορές. Ρωτούσε αν έχω fb ή viber. Σε συνδυασμό ότι η απάντηση είναι συνήθως ΝΑΙ όσο και το απίθανο σενάριο να έμαθε κάποια τον αριθμό μου και να μην έχει δει το viber ή το fb δεν απάντησα καν. Με κάρτα δεν μπορούν να κάνουν και πολλά. Άσχετο κάποτε έβαλα σε λάθος άτομο χρόνο ομιλίας (cosmote) χαχα φανταστείτε έκπληξη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Ather είπε

Ναι μου έχει έρθει δυο φορές. Ρωτούσε αν έχω fb ή viber. Σε συνδυασμό ότι η απάντηση είναι συνήθως ΝΑΙ όσο και το απίθανο σενάριο να έμαθε κάποια τον αριθμό μου και να μην έχει δει το viber ή το fb δεν απάντησα καν. Με κάρτα δεν μπορούν να κάνουν και πολλά. Άσχετο κάποτε έβαλα σε λάθος άτομο χρόνο ομιλίας (cosmote) χαχα φανταστείτε έκπληξη.

Να σου δώσω και το Bitcoin address μου ρε συ, είσαι καλούλης 😀

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 ώρες πριν, cumulus είπε

Παιδες μου ηρθε και εμενα τετοιο μηνυμα αλλα επειδη ειναι καρτοκινητο δεν ειχε χρημα να μου φαει.Καπακι εστειλα διαγραφη απο την υπηρεσια και μου ηρθε επιβεβαιωση.Τι αλλο πρεπει να κανω;

Κακός έστειλες διαγραφή, στη χρέωσαν κανονικά. Και καρτοκινητό να έχει κάποιος με το που βάλει κάρτα τα τρώει κατευθείαν. Κάνε φραγή πενταψήφιων από τον πάροχό σου για να γλυτώσεις μελλοντικές παγίδες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...