Προς το περιεχόμενο

Revolut: Οδηγός επιβίωσης [part 2]


billdanos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 ώρες πριν, alfeios είπε

Στη σελιδα της ΔΕΗ στο ίντερνετ. Καμια επιβεβαίωση.

Τι να πω;Εμένα ζήταγε επιβεβαίωση απο την εφαρμογή και παρόλο που το έκανα έγραφε οτι η συναλλαγή απέτυχε ,επικοινωνήστε με την τραπεζα σας .Το ίδιο και με monese.monzo.Ολες mastercard αν παίζει ρόλο.Ενώ μέχρι Μάιο; πέρναγαν όλες.Με eurobank mastercard περνάει..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 11,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

31 λεπτά πριν, Ukforthemoment είπε

Τι να πω;Εμένα ζήταγε επιβεβαίωση απο την εφαρμογή και παρόλο που το έκανα έγραφε οτι η συναλλαγή απέτυχε ,επικοινωνήστε με την τραπεζα σας .Το ίδιο και με monese.monzo.Ολες mastercard αν παίζει ρόλο.Ενώ μέχρι Μάιο; πέρναγαν όλες.Με eurobank mastercard περνάει..

Ξαναδοκίμασες πρόσφατα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

46 minutes ago, Ukforthemoment said:

Τι να πω;Εμένα ζήταγε επιβεβαίωση απο την εφαρμογή και παρόλο που το έκανα έγραφε οτι η συναλλαγή απέτυχε ,επικοινωνήστε με την τραπεζα σας .Το ίδιο και με monese.monzo.Ολες mastercard αν παίζει ρόλο.Ενώ μέχρι Μάιο; πέρναγαν όλες.Με eurobank mastercard περνάει..

Πριν ένα μήνα με curve πέρασε κανονικά σε δεη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

43 λεπτά πριν, Doubt είπε

Ξαναδοκίμασες πρόσφατα;

Μάλλον τον Ιούλιο.

Θα το δοκιμάσω πάλι να δω.Απλά βαριέμαι να βάζω κωδικους πληρωμής και στοιχεία της κάρτας ξανα και ξανά  οπότε βάζω της virtual κατευθείαν.

 

Δεν έχω curve.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θελω να κανω μια online πληρωμη με visa/mastercard. στα κλασικα στοιχεια εκτος απο αρ. καρτας, cvv κλπ ζηταει και ονοματεπωνυμο. Λογικα βαζω αυτο του account μου.

Αν δεν θελω να καταγραφει οτι εγω πληρωσα, υπαρχει καποιος τροπος να γινει με τις disposable καρτες; δηλ να μην συμπεριλαβω ονοματεπωνυμο;

υπαρχει αλλος τροπος για ανωνυμια;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, bjj-p είπε

θελω να κανω μια online πληρωμη με visa/mastercard. στα κλασικα στοιχεια εκτος απο αρ. καρτας, cvv κλπ ζηταει και ονοματεπωνυμο. Λογικα βαζω αυτο του account μου.

Βάζεις αυτό που γράφει πάνω η κάρτα, όπως το γράφει ακριβώς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 4/9/2020 στις 12:50 ΠΜ, Exploticon είπε

καλησπερα ξερει κανεις καποιον κωδικο προσφορας για να παρω την καρτα δωρεαν?


edit: ακυρο ειδα στο ποστ οτι ειναι insomniaGR

Επειδη θέλω να παραγγείλω και φυσική κάρτα, πως γίνετε η χρήση του κωδικού προσφοράς για δωρεάν αποστολή, γιατί οταν έκανα μια προσπάθεια να παραγγείλω δεν ζητησε κωδικό προσφορας και μου έμφάνιζε μεταφορικα;;; 

Επεξ/σία από teot
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
17 λεπτά πριν, stavagg31 είπε

Γεια σας ένα έμβασμα από Πειραιώς σε revolut πόσο χρόνο θέλει;

Αν το κανεις πρωι θα φθασει την ιδια μερα

Αν το κανεις μεσημερι η απογευμα θα φθασει την επόμενη εργασιμη

Επεξ/σία από alfeios
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

25 λεπτά πριν, stavagg31 είπε

Γεια σας ένα έμβασμα από Πειραιώς σε revolut πόσο χρόνο θέλει;

Kάνε topup ωστε να φτάσει αυτοστιγμή και να μην έχει έξοδα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδω και ενα μηνα κοντα μου στελνει η ρεβο μαιλ για ταυτοποιηση ενω εχω κανει ηδη 2 με ταυτοτητα και την δεκτηκαν!οκ τη πρωτη φορα μεσα στο μηνα το δικαιολογησα γιατι αλλαξαν τα γραφεια τους χωρα,την στελνω τη ταυτοτητουλα και μετα απο 2 βδομαδουλες τσουπ παλι τα ιδιααα!το θεμα ειναι οτι την εχω στειλει αλλες 2 φορες απο τοτε και οποτε μπαινω στο app ολο μου βγαζει μνμ οτι δεν εχω επαληθευμενη ταυτοτητα!την τελευταια φορα δε που πατησα μου βγηκε μνμ οτι την επεξεργαζονται και σημερα παλι θελει εγγραφα απο την αρχη!εχω αρχισει και κουραζομαι ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ απειρα και ερωτω,την εχει πατησει κι αλλος ετσι ή εχει κ αλλος τετοιο θεμα ή μονο σε μενα κανει μαγκιες;;να ξερω να αλλαξω αμεσα σε n26 αν ειναι να ηρεμησει το κεφαλι μου!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 hours ago, maroulini91 said:

Εδω και ενα μηνα κοντα μου στελνει η ρεβο μαιλ για ταυτοποιηση ενω εχω κανει ηδη 2 με ταυτοτητα και την δεκτηκαν!οκ τη πρωτη φορα μεσα στο μηνα το δικαιολογησα γιατι αλλαξαν τα γραφεια τους χωρα,την στελνω τη ταυτοτητουλα και μετα απο 2 βδομαδουλες τσουπ παλι τα ιδιααα!το θεμα ειναι οτι την εχω στειλει αλλες 2 φορες απο τοτε και οποτε μπαινω στο app ολο μου βγαζει μνμ οτι δεν εχω επαληθευμενη ταυτοτητα!την τελευταια φορα δε που πατησα μου βγηκε μνμ οτι την επεξεργαζονται και σημερα παλι θελει εγγραφα απο την αρχη!εχω αρχισει και κουραζομαι ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ απειρα και ερωτω,την εχει πατησει κι αλλος ετσι ή εχει κ αλλος τετοιο θεμα ή μονο σε μενα κανει μαγκιες;;να ξερω να αλλαξω αμεσα σε n26 αν ειναι να ηρεμησει το κεφαλι μου!

Εάν η ταυτότητα είναι με χειρόγραφα στοιχεία θα σου ζητούν συνέχεια νέα επιβεβαίωση μέχρι να γίνει το Brexit. Μετά θα μπλοκάρουν τον λογαριασμό. 

Εάν έχεις ταυτότητα μηχανογραφική και γίνεται αυτό που αναφέρεις, τότε να μιλήσεις με το chat. Πολλοί όταν άλλαξαν ταυτότητα την πέρασαν μέσω chat, γιατί το αυτόματο σύστημα ήταν ακόμα στις αρχές του και δεν αναγνώριζε την ελληνική ταυτότητα τυπωμένη σε υπολογιστή.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, conkal είπε

η φορτιση ειναι δωρεαν. το εχω κανει 500 φορες. πως εκανες την φορτιση ?

Eλπίζω απο τον Μάρτη να βρήκε τον τρόπο.

 

 

Εμένα στην εφαρμογή έχει βγάλει "πλακάκι" να προσθέσω την καρτα στο google pay,το πατάω  πάει στις κάρτες και γυρνάει το κυκλάκι και γυρνάει ......... χωρίς να κάνει τίποτα στο τέλος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...