Προς το περιεχόμενο

Vodafone H300s


bill2015

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 λεπτά πριν, infin1tyGR είπε

Μια χαρά τα δείχνει όλα τα στατιστικά στο H300s και με τους απλούς κωδικούς. Μήπως κοιτάς σε λάθος σημείο;

Δεν μπορώ να το βρω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απ' όσο θυμάμαι είναι Κατάσταση & Υποστήριξη (πάνω δεξιά) > Κατάσταση xDSL. Εκεί λέει για CRC errors last 15 minutes αλλά στην ουσία είναι από όταν έκανε το τελευταίο sync.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, infin1tyGR είπε

Απ' όσο θυμάμαι είναι Κατάσταση & Υποστήριξη (πάνω δεξιά) > Κατάσταση xDSL. Εκεί λέει για CRC errors last 15 minutes αλλά στην ουσία είναι από όταν έκανε το τελευταίο sync.

Σωστός!

Screenshot_20230308_205443_Samsung Internet.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ηρθε ενα sms απο Voda οτι θα γινει καποιο update στον εξοπλισμό σχετικά με το wifi 5ghz. Δεν κατάλαβα τι ακριβώς εννοούσε (ισως οτι θα ενοποίησει τις δυο μπαντες σε μια ενιαία;;;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, kurupakis είπε

ηρθε ενα sms απο Voda οτι θα γινει καποιο update στον εξοπλισμό σχετικά με το wifi 5ghz. Δεν κατάλαβα τι ακριβώς εννοούσε (ισως οτι θα ενοποίησει τις δυο μπαντες σε μια ενιαία;;;)

Το ίδιο μου ήρθε & σε εμένα ... Μάλλον την ενοποιηση αφορά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 12/2/2022 στις 9:44 ΜΜ, GrNinos13 είπε

Πριν λίγες μέρες από cosmote πήγα Vodafone 100 γραμμή κου δώσανε αυτό το router το h300s  το πρόβλημα που έχω είναι ότι μπλοκάρει την iptv που έχω στη Samsung smart TV. Με το παλιό ρουτερ του ΟΤΕ δουλεύει κανονικά αλλά δεν έχω τηλέφωνο 

Γίνεται να ξεμπλόκαρει το router της Vodafone? 

ακριβώς το ίδιο πρόβλημα, βρήκες λύση?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το router αυτό είχε πρόβλημα στην 2.4 . Εγώ αυτό απέδειξα και μου το αλλάξανε

 

Κολλαγε σε κανάλια και δεν άλλαζε. Καμία συσκευή δεν έμπαινε. Τώρα αν το φτιάξανε δε ξέρω; Τσεκαρετε το 2.4 σας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Καλησπέρα παιδιά, 

Εδώ και δύο μήνες χάνω σήμα σε αυτή την μπακατελα με όλα τα λαμπάκια αναμμένα. Μόλις κάνω επανεκκίνηση φτιάχνει και σε δύο μέρες χαλάει πάλι. Μίλησα με Vodafone  πριν κάνα μήνα μου λένε μάλλον φταίει το extender που έχω της tp link. Πάω και αγοράζω ένα Mercusys, πάλι τα ίδια. Βγάζω το extender πάλι τα ίδια. Γενικότερα την πιπίλα με τα extender την έχω διαβάσει κι αλλού. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 20/3/2023 στις 4:09 ΜΜ, Enpsty είπε

Καλησπέρα παιδιά, 

Εδώ και δύο μήνες χάνω σήμα σε αυτή την μπακατελα με όλα τα λαμπάκια αναμμένα. Μόλις κάνω επανεκκίνηση φτιάχνει και σε δύο μέρες χαλάει πάλι. Μίλησα με Vodafone  πριν κάνα μήνα μου λένε μάλλον φταίει το extender που έχω της tp link. Πάω και αγοράζω ένα Mercusys, πάλι τα ίδια. Βγάζω το extender πάλι τα ίδια. Γενικότερα την πιπίλα με τα extender την έχω διαβάσει κι αλλού. 

Αυτό για το extender μου το είπαν και εμένα κλασική περίπτωση βλάβης!Το θέμα είναι πως θα καταφέρουμε να απαλλαγούμε από αυτό το Ρούτερ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 20/3/2023 στις 4:09 ΜΜ, Enpsty είπε

Καλησπέρα παιδιά, 

Εδώ και δύο μήνες χάνω σήμα σε αυτή την μπακατελα με όλα τα λαμπάκια αναμμένα. Μόλις κάνω επανεκκίνηση φτιάχνει και σε δύο μέρες χαλάει πάλι. Μίλησα με Vodafone  πριν κάνα μήνα μου λένε μάλλον φταίει το extender που έχω της tp link. Πάω και αγοράζω ένα Mercusys, πάλι τα ίδια. Βγάζω το extender πάλι τα ίδια. Γενικότερα την πιπίλα με τα extender την έχω διαβάσει κι αλλού. 

Επιβεβαιώνω και εγώ, όλα τα λαμπάκια αναμμένα χωρίς wifi, επανέρχεται μετά από επανεκκίνηση. Συμβαίνει κάθε 3-4 ημέρες σε εμένα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

31 λεπτά πριν, NikolaosPRO είπε

Επιβεβαιώνω και εγώ, όλα τα λαμπάκια αναμμένα χωρίς wifi, επανέρχεται μετά από επανεκκίνηση. Συμβαίνει κάθε 3-4 ημέρες σε εμένα

Ήρθε τεχνικός σπίτι και μου είπε ότι η tp link τους είχε δώσει οδηγία ότι κάποια extender τους δημιουργούν θέμα με την ip. Βέβαια όπως είπα εγώ έχω θέμα με ή χωρίς extender. Ο άνθρωπος μου άλλαξε πριζακι και αν συνεχίσει το θέμα μάλλον πάμε για αλλαγή ρούτερ. Ειδωμεν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, NikolaosPRO είπε

Επιβεβαιώνω και εγώ, όλα τα λαμπάκια αναμμένα χωρίς wifi, επανέρχεται μετά από επανεκκίνηση. Συμβαίνει κάθε 3-4 ημέρες σε εμένα

Το ίδιο και εγώ. Μετά από πρήξιμο μου στείλανε εδώ και καμιά εβδομάδα το Vodafone Power Station Wi-Fi 6 και δείχνει πιο κομπλέ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 23/3/2023 στις 1:16 ΜΜ, snarp7 είπε

Το ίδιο και εγώ. Μετά από πρήξιμο μου στείλανε εδώ και καμιά εβδομάδα το Vodafone Power Station Wi-Fi 6 και δείχνει πιο κομπλέ.

Πως τα κατάφερες?εμένα δεν μου το αλλάζουν με τίποτα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...