Προς το περιεχόμενο

Vodafone H300s


bill2015

Προτεινόμενες αναρτήσεις

18 ώρες πριν, tasos_87 είπε

Πως τα κατάφερες?εμένα δεν μου το αλλάζουν με τίποτα!

Μου εχουν στειλει 3 φορες το H300s, τους ειπα οτι αν μου ξαναστείλουν δεν θα το παραλαβω καν και θα αποχωρησω. Δεν θεωρω παντως πως επαιξαν καποιο ρολο οι "απειλες" μου, πιστευω ειναι καθαρη τυχη τι θα σου στειλουν. Κριμα παντως να χανουν πελατες επειδη εχουν επιλεξει αυτον τον τενεκε για εξοπλισμο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν είχατε τη δυνατότητα να επιλέξετε ανάμεσα στο sercomm h300s και το zte-h267a , μόνο για χρήση modem , μόνο, από πίσω θα υπάρχει άλλο ρούτερ για routing και WiFi, τι θα επιλεγατε; Με ενδιαφέρει μόνο η σταθερή και χωρίς αποσυνδέσεις σύνδεση ( όχι η ταχύτητα). 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 25/3/2023 στις 6:34 ΜΜ, snarp7 είπε

Μου εχουν στειλει 3 φορες το H300s, τους ειπα οτι αν μου ξαναστείλουν δεν θα το παραλαβω καν και θα αποχωρησω. Δεν θεωρω παντως πως επαιξαν καποιο ρολο οι "απειλες" μου, πιστευω ειναι καθαρη τυχη τι θα σου στειλουν. Κριμα παντως να χανουν πελατες επειδη εχουν επιλεξει αυτον τον τενεκε για εξοπλισμο.

Πιστεύω, επειδή τους ξέρω πως έπαιξαν ρόλο οι απειλές!αυτό θα κάνω και εγώ μπας και μου το αλλάξουν!

Επεξ/σία από tasos_87
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 28/3/2023 στις 4:34 ΜΜ, liakjim είπε

Αν είχατε τη δυνατότητα να επιλέξετε ανάμεσα στο sercomm h300s και το zte-h267a , μόνο για χρήση modem , μόνο, από πίσω θα υπάρχει άλλο ρούτερ για routing και WiFi, τι θα επιλεγατε; Με ενδιαφέρει μόνο η σταθερή και χωρίς αποσυνδέσεις σύνδεση ( όχι η ταχύτητα). 

zte-h267a λιγότερα λάθη crc και όχι αποσυνδέσεις τα έχω δουλέψει και τα δυο   

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, btcminer22 είπε

zte-h267a λιγότερα λάθη crc και όχι αποσυνδέσεις τα έχω δουλέψει και τα δυο   

Τελικά μου ήρθε το ZTE-ZXHN H268Q. Καλό είναι αυτό;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, btcminer22 είπε

από το h300 καλύτερο είναι σίγουρα...... το δοκίμασες:

Ναι, δεν συγχρονίζει. Περιμένω να έρθουν από αύριο τεχνικοί. Τώρα έχω το zte της cosmote (προηγούμενος πάροχος) και έχω ίντερνετ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 29/3/2023 στις 11:06 ΜΜ, tasos_87 είπε

Πιστεύω, επειδή τους ξέρω πως έπαιξαν ρόλο οι απειλές!αυτό θα κάνω και εγώ μπας και μου το αλλάξουν!

Σημερα σε νέα επικοινωνία με Vodafone και μετά από χοντρό κράξιμο (έφτασα στο σημείο να πω στον υπάλληλο μπες στο insomnia να διαβάσεις αν είναι καλό το ρουτερ να δεις τι λένε οι χρήστες) αυτοί δεν ξέρουν? Μου απάντησε ότι το serchomm είναι το νούμερο ένα ρουτερ! Αφού του έφερα αρκετό αντίλογο μου λέει τι θελετε άλλο Ρούτερ? Του λεω ναι! Οκ μου λέει θα σας στείλουμε άλλο και του απαντάω όχι το ίδιο όμως και μου είπε θα τους αφήσω σημείωση να σας στείλουν οποιοδήποτε άλλο εκτός από αυτό!για να δούμε!

Επεξ/σία από tasos_87
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από τότε που μου άλλαξε πριζακι δεν έχω θέμα εκτός από μία απώλεια σήματος που ξανάρθε μόνο του χωρίς επανεκκίνηση. Δυστυχώς τις τελευταίες μέρες χάνεται μόνο του το 5g. Σήμερα μπήκα σπίτι πουθενά το 5g, επανήρθε μόνο του μετά από δέκα λεπτά χωρίς επανεκκίνηση. Δεκαπέντε χρόνια στην cosmote δεν είχα το παραμικρό πρόβλημα. Ένα χρόνο στην vodafone μόνιμα προβλήματα. Που τι βρήκαν αυτή την μπακατελα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 30/3/2023 στις 11:05 ΠΜ, liakjim είπε

Τελικά μου ήρθε το ZTE-ZXHN H268Q. Καλό είναι αυτό;

Μια χαρά ειναι. Εγώ ειμαι αρκετά ευχαριστημένος για stock router. Και εχει πολύ καλό Wifi που καλύπτει ολο το σπιτι μου μια χαρά (γλύτωσα και ενα access point). Νομιζω πλεον ειναι η standard επιλογή στις 100άρες γραμμες με Vodafone.

Το Power Station 6 εχει εξαιρετικά specs για δωρεάν ρούτερ παρόχου αλλά το δινουν πιο δύσκολα. 

Επεξ/σία από prometheas
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 31/3/2023 στις 5:25 ΜΜ, tasos_87 είπε

Σημερα σε νέα επικοινωνία με Vodafone και μετά από χοντρό κράξιμο (έφτασα στο σημείο να πω στον υπάλληλο μπες στο insomnia να διαβάσεις αν είναι καλό το ρουτερ να δεις τι λένε οι χρήστες) αυτοί δεν ξέρουν? Μου απάντησε ότι το serchomm είναι το νούμερο ένα ρουτερ! Αφού του έφερα αρκετό αντίλογο μου λέει τι θελετε άλλο Ρούτερ? Του λεω ναι! Οκ μου λέει θα σας στείλουμε άλλο και του απαντάω όχι το ίδιο όμως και μου είπε θα τους αφήσω σημείωση να σας στείλουν οποιοδήποτε άλλο εκτός από αυτό!για να δούμε!

Τελικά μου έστειλαν το power station wifi 6!έπιασε τόπο η κλάψα!

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, Doubt είπε

Μήπως έχεις κανένα βιντεάκι να μαθαίνουμε;

:P

Χαχα!κλάψα μόνο και αν επιμένουν στην κλασική καραμέλα να σας στείλουμε αλλά είναι τυχαία επιλογή τι θα έρθει, τους λες να στείλουν email (ξέρουν αυτοί) σαν σημείωση ότι θέλεις το συγκεκριμένο ρουτερ!

(Αυτό ξέφυγε από έναν υπάλληλο στην εξυπηρέτηση και έπιασε στην περίπτωση μου)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...