Προς το περιεχόμενο

Απορίες - Ερωτήσεις


tososda

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

καλησπερα στην ομαδα ειμαι καινουργιος και ηθελα να ρωτησω 1)αν θελω να βαλω λεφτα στην revolut πρεπει μονο με ebaking ?? η γινεται και στην τραπεζα?? τι προμηθεια κραταει η καθε μεταφορα??2)επειδη δουλευω μεσο ebay αν ενωσω την revolut με paypal  και στελνω τα λεφτα απο paypal  στην revolut κραταει προμηθεια?? σας ευχαριστω πολυ!

Επεξ/σία από pikpaman
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 257
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

1 ώρα πριν, pikpaman είπε

καλησπερα στην ομαδα ειμαι καινουργιος και ηθελα να ρωτησω 1)αν θελω να βαλω λεφτα στην revolut πρεπει μονο με ebaking ?? η γινεται και στην τραπεζα?? τι προμηθεια κραταει η καθε μεταφορα??2)επειδη δουλευω μεσο ebay αν ενωσω την revolut με paypal  και στελνω τα λεφτα απο paypal  στην revolut κραταει προμηθεια?? σας ευχαριστω πολυ!

Καλησπέρα, φαντάζομαι θα μπορείς να πας και στο γκισέ στην τράπεζα να τους πεις ότι θες να μεταφέρεις χρήματα στο τάδε iban. Μέσω ebanking κρατάει 1€, από την τράπεζα δεν ξέρω. Δεν έχει κάποια προμήθεια από PayPal σε revolut.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, pikpaman είπε

Ευχαριστω πολυ και κατι ακομα αν παω εξωτερικο με την revolut η μετατροπη η προμηθεια ειναι μικροτερη ?

Είναι η καλύτερη που μπορείς να βρεις. Δεν έχει κάποια προμήθεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

@george1807 πάτησα στο λινκ της υπογραφής σου και έβαλα το κινητό μου. Τι είδους "δώρο" είναι αυτό?

Επίσης ταυτόχρονα είχα κατεβάσει την εφαρμογή και ολοκλήρωνα το configuration. Το χάσαμε το "όποιο" δώρο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, journeyman77 είπε

@george1807 πάτησα στο λινκ της υπογραφής σου και έβαλα το κινητό μου. Τι είδους "δώρο" είναι αυτό?

Επίσης ταυτόχρονα είχα κατεβάσει την εφαρμογή και ολοκλήρωνα το configuration. Το χάσαμε το "όποιο" δώρο?

Μου λέει ότι όποιος κάνει εγγραφή από το λινκ μου κερδίζει δωρεάν κάρτα revolut. Άμα πας να βγάλεις νέα κάρτα στη χρεώνει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στις επιλογές για να βγάλω την πλαστική, ενώ το κουτάκι λέει "δωρεάν" από κάτω γράφει "απαιτείται αλαγή προγράμματος" και όταν το προχωράω δεν μου δίνει άλλη επιλογή από το να επιλέγω ανάμεσα σε premium (7.99€) ή Metal (13.99€)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, journeyman77 είπε

στις επιλογές για να βγάλω την πλαστική, ενώ το κουτάκι λέει "δωρεάν" από κάτω γράφει "απαιτείται αλαγή προγράμματος" και όταν το προχωράω δεν μου δίνει άλλη επιλογή από το να επιλέγω ανάμεσα σε premium (7.99€) ή Metal (13.99€)

Πλέον ως δωρεάν δίνουν την κάρτα άμα σε προτείνει κάποιος φίλος και πληρώνεις μόνο τα μεταφορικά 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Καλησπέρα σας..σκοπεύω να γίνω κάτοχος κάρτας Revolut και θα ήθελα να ξέρω ποιο είναι το ημερήσιο όριο ανάληψης της κάρτας για την Ελλάδα.Γνωρίζει κανείς ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, xristogianno είπε

Καλησπέρα σας..σκοπεύω να γίνω κάτοχος κάρτας Revolut και θα ήθελα να ξέρω ποιο είναι το ημερήσιο όριο ανάληψης της κάρτας για την Ελλάδα.Γνωρίζει κανείς ;

3000€

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Ukforthemoment είπε

3000€ για απλό λογαριασμό ή για business?Γιατί νομίζω ότι μέχρι 300€ μπορείς να βγάλεις την ημέρα. 

Μιλάμε για δωρεάν ανάληψη ή γενικα ποιο το όριο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Δημιουργία νέου...