Προς το περιεχόμενο

Στρατός/Θητεία/ΕΔ


billdanos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 17,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

καλησπερα. Ηθελα να ρωτησω αν γνωριζει κανεις, αν σταματησε να ισχυει η οκταμηνη θητεια για προστατη οικεγενειας?? Ακουσα οτι σταματησε να ισχυει η οκταμηνη θητεια για προστατη οικεγενειας αν ο γονεας εχει πεθανει πανω απο 1 χρονο. Γνωριζει καποιος αν ισχυει αυτο??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, cask είπε

καλησπερα. Ηθελα να ρωτησω αν γνωριζει κανεις, αν σταματησε να ισχυει η οκταμηνη θητεια για προστατη οικεγενειας?? Ακουσα οτι σταματησε να ισχυει η οκταμηνη θητεια για προστατη οικεγενειας αν ο γονεας εχει πεθανει πανω απο 1 χρονο. Γνωριζει καποιος αν ισχυει αυτο??

Δεν ισχύει αυτό. Η οκτάμηνη εξακολουθεί να υφίσταται ανεξαρτήτως χρονικού διαστήματος ανάμεσα στον θάνατο και την ημερομηνία ένταξης στο στρατό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρουσιάζεται κάνεις άλλος από Θεσσαλονίκη στο 572ο Μηχανοκίνητο Τάγμα Πεζικού στην Αλεξανδρούπολη; 

Επίσης ήθελα να κάνω μια ερώτηση, όταν πήγα στρατολογια για να κόψω την αναβολή μου είχαν πει να μπω σε ένα site parousiasi.army κάπως έτσι και να συμπληρώσω κάποια στοιχεία.. Ανάμεσα σε αυτά είχε και την δυνατότητα επιλογής στρατοπέδων υποδοχής, αυτά τα έλαβαν υπόψιν ή τζάμπα είχα δηλώσει τότε στρατόπεδο; Γιατί εγώ δήλωσα Λιτόχωρο και με στέλνουν Αλεξανδρούπολη. Επίσης η μονάδα να φανταστώ θα είναι στον νόμο Εβρου; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπαίνω 17/9 στο 541 Τ.Ε στου Αφάντου (τεχνικό)... Είναι κανεις άλλος για εκεί την ίδια περίοδο??? Και επισης ξέρετε τι παίζει εκεί με το στρατόπεδο??? Πως είναι τα πράγματα???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολλή κίνηση το φορουμ, καλοκαιράκι ήταν νέκρα. Εγώ να προτείνω κάτι, από τα φανελάκια που λένε όλοι να πάρετε, πάρτε τα μισά. Και γενικώς τα μισά από ότι διαβάζετε, τσάμπα λεφτά θα σας φύγουν. Κάθονται στην ντουλάπα μου πολλά ρούχα από τον Γενάρη.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, SoulisMafia είπε

Εμενα που με καλεσαν για ελδυκ χωρις να το επιλεξω μπορω να το αποφυγω καπως?

 

Μπορείς να το ζητήσεις να μην σε πάνε αλλά και στην δικιά μου ΕΣΣΟ είχαν επιλέξει πολλούς χωρίς να το θέλουν, το δήλωσαν και στο κλιμάκιο που πέρασε αλλά παρο ολα αυτά τους κατέβασαν κάτω.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 λεπτά πριν, jimfan είπε

Ανανεώθηκε το site του https://katataxi.army.gr/ για την Ε" ΕΣΣΟ. Μπορείται να δείτε που είναι η μονάδα τοποθέτησης σας μετά το 2ημερο της παρουσίασης

Εμένα ακόμα μου γράφει ότι τα στοιχεία δεν αντιστοιχούν σε στρατεύσιμο 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, Swtos10 είπε

Εμένα ακόμα μου γράφει ότι τα στοιχεία δεν αντιστοιχούν σε στρατεύσιμο 

Φίλε μήπως το επίθετο σου έχει διαλυτικά; Το δικο μου έχει και δεν με έβρισκε, αλλά όταν το έγραψα χωρίς με βρήκε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, jimfan είπε

Φίλε μήπως το επίθετο σου έχει διαλυτικά; Το δικο μου έχει και δεν με έβρισκε, αλλά όταν το έγραψα χωρίς με βρήκε.

Μπα φίλε. Θα το ξανά προσπαθήσω. Ευχαριστώ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

31 λεπτά πριν, Swtos10 είπε

Εμένα ακόμα μου γράφει ότι τα στοιχεία δεν αντιστοιχούν σε στρατεύσιμο 

Πάρε  τηλέφωνο, μπορει να σε έεχουν παει για νοεμβριο αλλά το stratologia.gr λέει οτι νανε

 

Και μένα ΘΗΒΑ ΚΑΙ ΕΛΔΥΚ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, blackdeagle είπε

Πάρε  τηλέφωνο, μπορει να σε έεχουν παει για νοεμβριο αλλά το stratologia.gr λέει οτι νανε

Δεν νομίζω να με έχουν πάει για Νοεμβριο. Αφού στο άλλο site μου λέει που παρουσιαζομαι, απλά θέλω να βρω την μονάδα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Swtos10 είπε

Δεν νομίζω να με έχουν πάει για Νοεμβριο. Αφού στο άλλο site μου λέει που παρουσιαζομαι, απλά θέλω να βρω την μονάδα 

AA NAI , αυριο πρωι πρωι παρε τηλ στρατολογικα γραφεια και θα σου πουν...

Ρε σεις εμενα λεει ΘΗΒΑ και ΕΛΔΥΚ , στη θηβα ποσες μερες καθεσαι 1 μηνα? ορκιζομαστε εκει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...