Προς το περιεχόμενο

Στρατός/Θητεία/ΕΔ


billdanos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

6 λεπτά πριν, blackdeagle είπε

AA NAI , αυριο πρωι πρωι παρε τηλ στρατολογικα γραφεια και θα σου πουν...

Ρε σεις εμενα λεει ΘΗΒΑ και ΕΛΔΥΚ , στη θηβα ποσες μερες καθεσαι 1 μηνα? ορκιζομαστε εκει?

 

16-17 μέρες κάθεσαι, ορκιζεσαι εκεί μετά παίρνεις άδεια ορκωμοσίας μετά ξανά θηβα να πετάξεις για Κυπρο 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 17,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

48 λεπτά πριν, solidsnake222 είπε

16-17 μέρες κάθεσαι, ορκιζεσαι εκεί μετά παίρνεις άδεια ορκωμοσίας μετά ξανά θηβα Αυλωνα για να πετάξεις για Κυπρο 

Fixed :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα, φευγω για μεταπτυχιακο εξω τον σεπτεμβρη. Η αναβολη που ειχα παρει για τις σπουδες Ελλαδα ληγει στο τελος του χρονου. Μπορει να παρω και αλλη αναβολη για το μεταπτυχιακο η οχι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, jimakos234 είπε

Fixed :P

 Β ΕΣΣΟ είμαι εμένα Θήβα με πήγαν ξανά μετά την ορκομωσία τώρα αν άλλαξε κάτι δεν το γνωρίζω :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Swtos10 είπε

Εμένα ακόμα μου γράφει ότι τα στοιχεία δεν αντιστοιχούν σε στρατεύσιμο 

Δοκίμασε να τα γράψεις απο την αρχη τα στοιχεια και οχι να τα κλικαρεις απλα απο τις προηγουμενες προσπαθειες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

47 λεπτά πριν, solidsnake222 είπε

 Β ΕΣΣΟ είμαι εμένα Θήβα με πήγαν ξανά μετά την ορκομωσία τώρα αν άλλαξε κάτι δεν το γνωρίζω :P

Το κλιμακιο της ΕΛΔΥΚ πριν φυγεις για κυπρο Αυλωνα ειναι απο προσωπικη εμπειρια (περυσι). Δεν νομιζω να αλλαξε κατι, αλλα δεν ειμαι και απο μεσα για να ξερω ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

54 λεπτά πριν, Vasilhsv1 είπε

Κατάσταση επιβίβασης μπορούμε να πάρουμε και απο το αστυνομικό τμήμα απο όπου θα παρουμε το σημείωμα κατατάταξης ή όχι?

Απο το φρουραρχειο της περιοχης σου. Μην πας πολλες μερες πριν την καταταξη σου. Πηγαινε την προηγουμενη εβδομαδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, Andy είπε

Καλησπερα, φευγω για μεταπτυχιακο εξω τον σεπτεμβρη. Η αναβολη που ειχα παρει για τις σπουδες Ελλαδα ληγει στο τελος του χρονου. Μπορει να παρω και αλλη αναβολη για το μεταπτυχιακο η οχι?

Τέλος του χρόνου σημαίνει οτι κανονικά χωρίς να προσκομίσεις κάποιο έγγραφο για αναβολή θα σε φωνάξουν Μάρτιο 2019. Αλλα μπορεις να ζητησεις απο την σχολή του μεταπτυχιακού για βεβαίωση ωςτε να πάρεις κι άλλη αναβολή. Πάρε στο ρουφ να δεις τι χρειάζεται να προσκομίσεις απο την σχολή σου.

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είμαι επαγγελματίας πληροφορικός ( software engineer ) εδώ και 5 χρόνια σχεδόν και σκέφτομαι να προσπαθήσω να πάω σώμα πληροφορικής. Τι χρειάζεται για να δηλώσω ή που μπορώ να απευθυνθώ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, solidsnake222 είπε

Μπορείς να το ζητήσεις να μην σε πάνε αλλά και στην δικιά μου ΕΣΣΟ είχαν επιλέξει πολλούς χωρίς να το θέλουν, το δήλωσαν και στο κλιμάκιο που πέρασε αλλά παρο ολα αυτά τους κατέβασαν κάτω.

Αρα μονο με βυσμα ή αν βγω ι3...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
22 λεπτά πριν, SoulisMafia είπε

Αρα μονο με βυσμα ή αν βγω ι3...

Χμμ η Ε Εσσο ειναι μεγάλη σειρά μπορεί να κόψουν κάποιους που θα το ζητήσουν να μην πάνε αλλά δεν ξέρω αν θα είσαι μέσα σε αυτούς

Αν έχεις βύσμα μην το σκέφτεσαι..

 

5 ώρες πριν, jimakos234 είπε

Το κλιμακιο της ΕΛΔΥΚ πριν φυγεις για κυπρο Αυλωνα ειναι απο προσωπικη εμπειρια (περυσι). Δεν νομιζω να αλλαξε κατι, αλλα δεν ειμαι και απο μεσα για να ξερω ;)

 

βρε και εγώ από προσωπική εμπειρία σου μιλαω Μάρτη με επέλεξαν για ΕΛΔΥΚ χωρίς να το δηλώσω με έστειλαν θηβα για 17 μέρες μετά πήρα άδεια ορκωμοσίας και μετά ξανά Θήβα οπου έκατσα 1 εβδομαδα και μετά μας πήγαν αεροδρόμιο για να πετάξουμε Κύπρο

Αυλώνα δεν με πήγαν.

Επεξ/σία από solidsnake222
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, solidsnake222 είπε

Χμμ η Ε Εσσο ειναι μεγάλη σειρά μπορεί να κόψουν κάποιους που θα ζητήσουν να μην πάνε αλλά δεν ξέρουν αν θα είσαι μέσα σε αυτούς

Αν έχεις βύσμα μην το σκέφτεσαι..

βρε και εγώ από προσωπική εμπειρία σου μιλαω Μάρτη με επέλεξαν για ΕΛΔΥΚ χωρίς να το δηλώσω με έστειλαν θηβα για 17 μέρες μετά πήρα άδεια ορκωμοσίας και μετά ξανά Θήβα οπου έκατσα 1 εβδομαδα και μετά μας πήγαν αεροδρόμιο για να πετάξουμε Κύπρο

Αυλώνα δεν με πήγαν.

μαλλον το αλλαξαν (ισως και λογω το οτι δεν υπαρχουν "κεντρα" πλεον). Μεχρι πριν καταργησουν τα κεντρα ολοι στο Κλιμακιο Ελδυκ (που ηταν αυλωνα) και με ελευσινα για C130 η βενιζελο με πολιτικες γραμμες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...