Προς το περιεχόμενο

Στρατός/Θητεία/ΕΔ


billdanos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 λεπτά πριν, CallMeRp είπε

Τι προβλημα εχεις;Αν προκειται για σοβαρο θεμα υγειας τοτε καλυτερα να μην πας ΕΔ.Πρωτα η υγεια δεν παιζεις με αυτα.Αν νιωθεις ΟΚ και παρεις και το οκ απο τους γιατρους τοτε πηγαινε.

Δεν εχω πρόβλημα κανενα απλά είχα μπει πέρυσι τον Σεπτέμβριο και είχα πάρει αναβολή από μέσα και ήταν αναβολη λόγο υγείας ενώ δεν είχα κανένα πρόβλημα απλά έπρεπε να την πάρω γιατί η μητέρα μου είχε ένα ατύχημα και έπρεπε να είμαι εκεί! Και ότι αναβολη παίρνεις εκεί μέσα είναι για λόγους υγειας νομίζω γιατί δεν με ρώτησαν καν για πιο λόγο θέλω να πάρω αναβολη 

Επεξ/σία από Tsats8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 17,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Οκ ρωτα την στρατολογια.Οταν παρουσιαστεις δηλωσε ΕΔ μαζι με τους υπολοιπους και πηγαινε για τυα αθληματα,σε ψυχολογο,γιατρο,λοχαγο,εκπαιδευτη μην πεις τιποτα αφου δεν εχεις θεμα υγειας.Και γενικως οσα λιγοτερα λες,οσο εισαι φαντασμα,ζωαρα θα εισαι.Μερικοι μαθευτηκαν σε ολη την μοιρα με το επιθετο τους απο day one.Το τελευταιο που θες,πιστεψε με.Καλη θητεια νεε :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, CallMeRp είπε

Οκ ρωτα την στρατολογια.Οταν παρουσιαστεις δηλωσε ΕΔ μαζι με τους υπολοιπους και πηγαινε για τυα αθληματα,σε ψυχολογο,γιατρο,λοχαγο,εκπαιδευτη μην πεις τιποτα αφου δεν εχεις θεμα υγειας.Και γενικως οσα λιγοτερα λες,οσο εισαι φαντασμα,ζωαρα θα εισαι.Μερικοι μαθευτηκαν σε ολη την μοιρα με το επιθετο τους απο day one.Το τελευταιο που θες,πιστεψε με.Καλη θητεια νεε :)

Σε ευχαριστώ φίλε μου! Να είσαι καλά.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Tsats8 είπε

Όλα αυτά φίλε μου στην 35ΜΚ στο σταυροβουνι.. Πιστεύω στα άλλα στρατόπεδα στην Λευκωσία δεν είναι έτσι τα πράγματα! Γνώμη μου.. 

Για ΕΔ ένα στρατόπεδο είναι στην Κύπρο, η 35. 
 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, Sta7 είπε

Ποιες θα λέγατε οτι είναι σήμερα οι πιο μαχιμες μοίρες ειδικών δυνάμεων πέρα απο τα αλεξιπτωτα; Όσον αφορά τους ορεινούς ή τους αμφίβιους δηλαδή.

35μκ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Fortwths είπε

Πανω στο Κιλκίς. 😂 Εσυ;

Εγώ είπα να δηλώσω νησάκι για να τους διευκολύνω να διαλέγουν αν τα κοίτα ε καθόλου και δήλωσα Ρεθυμνακι😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Δ ΕΣΣΟ είπε

Εγώ είπα να δηλώσω νησάκι για να τους διευκολύνω να διαλέγουν αν τα κοίτα ε καθόλου και δήλωσα Ρεθυμνακι😂

Ωραίο το σκεφτομουν και γω το Ρέθυμνο. Απο μια γρήγορη ψακτικη στο φορουμ ειδα οτι η Γ ΕΣΣΟ ενημερωθηκαν ηλεκτρονικα καπου 14-15 οποτε αναμενουμε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Fortwths είπε

Ωραίο το σκεφτομουν και γω το Ρέθυμνο. Απο μια γρήγορη ψακτικη στο φορουμ ειδα οτι η Γ ΕΣΣΟ ενημερωθηκαν ηλεκτρονικα καπου 14-15 οποτε αναμενουμε

14 είναι το άλλο Σάββατο, οπότε λογικά Πέμπτη Παρασκευή ή αλλιώς Δευτέρα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 ώρες πριν, billsnake21 είπε

Πώς με υπηρετεί η πατρίδα πρώτα για να έχω την χαρά να την υπηρετήσω κι εγώ ας πούμε? 
Και ακόμα και αν η πατρίδα με υπηρετούσε όπως μου αξίζει σαν άνθρωπο, εγώ θα την υπηρετούσα πως? Με το να καθαρίζω τα σκατά του διοικητή ή του κάθε γιωτά εποπ? Έτσι θα την προστατεύσω αν αύριο μας την πέσει ο Τούρκος? Ή με το να μαζεύω κουκουνάρια θα σώσω την Ελλαδάρα μας? Άσε μας ρε φίλε... 

δεν σε σπουδασε τσαμπα η πατριδα φιλε?ιδιωτικο δημοτικο γυμνασιο λυκειο πανεπιστημιο πηγες?

νοσοκομειο ποτε? γιατρους??

ανασφαληστοσ εισαι ?

συνταξη ? εσυ οι δικοι σου? οι παπουδεσ σου?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...