Προς το περιεχόμενο

a-mobiles.gr


Valdazzar
Μήνυμα προστέθηκε από Snoob

Για να παραμείνει το νήμα ανοιχτό:

1. Γράφετε κόσμια, χωρίς χαρακτηρισμούς για κανέναν. Προκύπτουν ευθύνες και για εσάς που τα γράφετε, και για το χώρο που τα αφήνει αναρτημένα.

2. Σε καμία απολύτως περίπτωση μην προτρέπετε (ούτε για "αστείο") σε παράνομες ενέργειες.

3. Μη δημοσιεύετε προσωπικά δεδομένα. 

4. Yπενθυμίζουμε ότι μπορείτε να προχωρήσετε αρχικά σε καταγγελία στη Γραμμή Καταναλωτή στο 1520 εφόσον υπάρχει πρόβλημα με την ολοκλήρωση της παραγγελίας σας. 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, kostpap είπε

Εάν είχε ανεβάσει ένα ενημερωτικό για το τι γίνεται, θα είχε χάσει κάποιους πελάτες αλλά θα είχε κρατήσει αξιοπιστία. Δεν είναι και η μοναδική μικρή επιχείρηση που καθυστερεί στις παραδόσεις.

Αλλά το "κατεβάζω τα τηλέφωνα και εξαφανίζομαι" είναι ΥΠΟΠΤΟ. 

ναι συμφωνω αλλωστε οπως εχω πει οταν κανω παραγγελια καποια σθγκεκριμενα προιοντα δινω οριο μεχρι κ 20-25 εργασιμες ..κατανοητο ειναι σε cpu-gpu-smartphones και τετοιου στυλ.. αρκει να μου λενε αληθεια κ οχι να εξαφανιζοντε

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

2 λεπτά πριν, PopiAlba είπε

Αυτο να κανεις. Κ μήνυση. Γενικώς μην κάθεσαι 

Ωραια και ευσι πιστεύεις πως υπάρχει περίπτωση να πάρω πίσω τα χρήματα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Nickatha15 είπε

Ωραια και ευσι πιστεύεις πως υπάρχει περίπτωση να πάρω πίσω τα χρήματα;

Αυτοί που έχουν πληρώσεις με κάρτα έχουν πιθανότητες 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα, συνέβη και σε εμένα ακριβώς το ίδιο πράγμα με το συγκεκριμένο κατάστημα, έχω ακυρώσει τη παραγγελία μου εδώ και μισο μήνα και βρήκα τυχαία αυτό το Forum υπάρχει περίπτωση να καταφέρουμε να μαζευτούμε όλοι και να κινηθούμε νομικά ; Εγώ δυστυχώς έκανα κατάθεση σε λογαριασμό επομένως τα χρήματα δε το βλέπω να επιστρέφονται αλλά τουλάχιστον να μη τη γλιτώσει 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, PopiAlba είπε

Ρε άνθρωπε μου ένας άνθρωπος εδω κ πόσες μέρες δεν εχει παραλάβει προϊόν. Έχουν ξεπεραστεί οι 15 εργασίμες δεν απάντανε σε τηλ εδω κ μια εβδομαδα και σου φαινεται λογικό όλο αυτο ;;;; Μάλλον εισαι βαλτός απο τον παρλεπο δεν εξηγείται αλλιως 

προφανως δεν εχετε αγορασει απο αλλα καταστηματα, αυτο μου δειχνει ο τροπος που συμπεριφερεστε , πανικος , τρομο , νιωθετε εξαπατηση γιατι ειναι ενα μικρο αγνωστο μαγαζι που εχει μακραν τις καλυτερες τιμες τις αγορας.

Εγω εχω αγορασει πολλες φορες απο γνωστες αλυσιδες ηλεκτρονικων καταστηματων και ενω γραφουν 1-3 μερες κανουν 10 εως και 15 εργασιμες διχως ενημερωση. Τι επρεπε να κανω δλδ να φαω τον τοπο γιατι δεν μου ηρθε την 3 μερα ?  Το μόνο σίγουρο είναι ότι ο ανταγωνισμος θελει να τον κλεισει καθως πουλαει μέχρι και 30% χαμηλοτερα από τα φθηνοτερα του σκρουτζ και του μπεστπραις

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Dim1423 είπε

Καλησπέρα, συνέβη και σε εμένα ακριβώς το ίδιο πράγμα με το συγκεκριμένο κατάστημα, έχω ακυρώσει τη παραγγελία μου εδώ και μισο μήνα και βρήκα τυχαία αυτό το Forum υπάρχει περίπτωση να καταφέρουμε να μαζευτούμε όλοι και να κινηθούμε νομικά ; Εγώ δυστυχώς έκανα κατάθεση σε λογαριασμό επομένως τα χρήματα δε το βλέπω να επιστρέφονται αλλά τουλάχιστον να μη τη γλιτώσει

μπορεις να διαβασεις ολα τα υπολοιποα κομεντ να καταλαβεις το στορι.. ολα αυτα που ρωτας απαντιουντε 

1 λεπτό πριν, zestoulis είπε

προφανως δεν εχετε αγορασει απο αλλα καταστηματα, αυτο μου δειχνει ο τροπος που συμπεριφερεστε , πανικος , τρομο , νιωθετε εξαπατηση γιατι ειναι ενα μικρο αγνωστο μαγαζι που εχει μακραν τις καλυτερες τιμες τις αγορας.

Εγω εχω αγορασει πολλες φορες απο γνωστες αλυσιδες ηλεκτρονικων καταστηματων και ενω γραφουν 1-3 μερες κανουν 10 εως και 15 εργασιμες διχως ενημερωση. Τι επρεπε να κανω δλδ να φαω τον τοπο γιατι δεν μου ηρθε την 3 μερα ?  Το μόνο σίγουρο είναι ότι ο ανταγωνισμος θελει να τον κλεισει καθως πουλαει μέχρι και 30% χαμηλοτερα από τα φθηνοτερα του σκρουτζ και του μπεστπραις

αυτο ειναι η αλλη οπτικη και μακαρι ν α εινια ετσι ... απλα μια παρεξηγηση 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, zestoulis είπε

προφανως δεν εχετε αγορασει απο αλλα καταστηματα, αυτο μου δειχνει ο τροπος που συμπεριφερεστε , πανικος , τρομο , νιωθετε εξαπατηση γιατι ειναι ενα μικρο αγνωστο μαγαζι που εχει μακραν τις καλυτερες τιμες τις αγορας.

Εγω εχω αγορασει πολλες φορες απο γνωστες αλυσιδες ηλεκτρονικων καταστηματων και ενω γραφουν 1-3 μερες κανουν 10 εως και 15 εργασιμες διχως ενημερωση. Τι επρεπε να κανω δλδ να φαω τον τοπο γιατι δεν μου ηρθε την 3 μερα ?  Το μόνο σίγουρο είναι ότι ο ανταγωνισμος θελει να τον κλεισει καθως πουλαει μέχρι και 30% χαμηλοτερα από τα φθηνοτερα του σκρουτζ και του μπεστπραις

Μα δεν απαντάνε στα τηλέφωνα. Μηδέν σεβασμός σε τόσους πελάτες. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, zestoulis είπε

που την ειδες μεγαλε την απατη ? ξερετε ολοι σας οτι μπορει να σας μηνησει ο μαγαζατορας για συκοφαντικη δυσφημηση και οχι μονο να μην παρετε μια αλλα να τον πληρωσετε 10πλασια

Φιλε μου αν μετά από 12 μέρες παίρνεις τηλέφωνο σε τρεις αριθμούς για δυο μέρες για να μάθεις για την πορεία της παραγγελίας σου και δεν σου απαντάνε ποιος κάνει δυσφήμηση εγώ ή ο ίδιος ο μαγαζάτορας στον εαυτό του;

Μακάρι να μην υπάρχει πρόβλημα γιατί πραγματικά αν υπάρχει εσύ που τον υποστηρίζεις μπορεί να θεωρήσεις εύκολα συνένοχος. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, zestoulis είπε

προφανως δεν εχετε αγορασει απο αλλα καταστηματα, αυτο μου δειχνει ο τροπος που συμπεριφερεστε , πανικος , τρομο , νιωθετε εξαπατηση γιατι ειναι ενα μικρο αγνωστο μαγαζι που εχει μακραν τις καλυτερες τιμες τις αγορας.

Εγω εχω αγορασει πολλες φορες απο γνωστες αλυσιδες ηλεκτρονικων καταστηματων και ενω γραφουν 1-3 μερες κανουν 10 εως και 15 εργασιμες διχως ενημερωση. Τι επρεπε να κανω δλδ να φαω τον τοπο γιατι δεν μου ηρθε την 3 μερα ?  Το μόνο σίγουρο είναι ότι ο ανταγωνισμος θελει να τον κλεισει καθως πουλαει μέχρι και 30% χαμηλοτερα από τα φθηνοτερα του σκρουτζ και του μπεστπραις

Για πες μας και εμάς, σε ποια άλλη επιχείρηση κατεβάζουν τηλέφωνα και κατεβάζουν ρολά; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
13 λεπτά πριν, Ukforthemoment είπε

Και δεν ζήτησε επιβεβαίωση με κωδικό σε sms ή  email?

Στις παλιές κάρτες δεν ζητάει. Στη δική μου τουλάχιστον όχι. Βάζεις αριθμό, ccv και τέλος.. Ούτε μήνυμα ούτε τίποτα. Σε κάρτα Πειραιώς τουλάχιστον. Δεν ξέρω σε άλλες τραπεζες

Επεξ/σία από dsxls
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, zestoulis είπε

προφανως δεν εχετε αγορασει απο αλλα καταστηματα, αυτο μου δειχνει ο τροπος που συμπεριφερεστε , πανικος , τρομο , νιωθετε εξαπατηση γιατι ειναι ενα μικρο αγνωστο μαγαζι που εχει μακραν τις καλυτερες τιμες τις αγορας.

Εγω εχω αγορασει πολλες φορες απο γνωστες αλυσιδες ηλεκτρονικων καταστηματων και ενω γραφουν 1-3 μερες κανουν 10 εως και 15 εργασιμες διχως ενημερωση. Τι επρεπε να κανω δλδ να φαω τον τοπο γιατι δεν μου ηρθε την 3 μερα ?  Το μόνο σίγουρο είναι ότι ο ανταγωνισμος θελει να τον κλεισει καθως πουλαει μέχρι και 30% χαμηλοτερα από τα φθηνοτερα του σκρουτζ και του μπεστπραις

Αυτά που λες δεν στέκουν. Πήρα κλιματιστικό από γνωστή εταιρεία και έχει αργήσει παρά πολύ αλλά έχω συνεχή επικοινωνία από μέρος τους ότι ο προμηθευτής έχει αργήσει κλπ κλπ δεν κατέβασαν ρολά και εξαφανίστηκαν 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, dsxls είπε

Στις παλιές κάρτες δεν ζητάει. Στη δική μου τουλάχιστον όχι. Βάζεις αριθμό, ccv και τέλος.. Ούτε μήνυμα ούτε τίποτα. 

δν εχει ν κανει παλια καινουργια εχει ν κανει εαν εχεις ενεργοποιησει το phone -sms secury πως @@@ λεγετε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, dsxls είπε

Στις παλιές κάρτες δεν ζητάει. Στη δική μου τουλάχιστον όχι. Βάζεις αριθμό, ccv και τέλος.. Ούτε μήνυμα ούτε τίποτα. 

Αμ μπραβο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...