Προς το περιεχόμενο

a-mobiles.gr


Valdazzar
Μήνυμα προστέθηκε από Snoob

Για να παραμείνει το νήμα ανοιχτό:

1. Γράφετε κόσμια, χωρίς χαρακτηρισμούς για κανέναν. Προκύπτουν ευθύνες και για εσάς που τα γράφετε, και για το χώρο που τα αφήνει αναρτημένα.

2. Σε καμία απολύτως περίπτωση μην προτρέπετε (ούτε για "αστείο") σε παράνομες ενέργειες.

3. Μη δημοσιεύετε προσωπικά δεδομένα. 

4. Yπενθυμίζουμε ότι μπορείτε να προχωρήσετε αρχικά σε καταγγελία στη Γραμμή Καταναλωτή στο 1520 εφόσον υπάρχει πρόβλημα με την ολοκλήρωση της παραγγελίας σας. 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

2 λεπτά πριν, geva1990 είπε

Ολοι μηνυση οσοι μπορουν να κινητοποιηθουν. Χωρις πιεση δε γινεται κατι εχω εποικινωνια με. Ποσο κοσμο  και δεν υπάρχει ανταπόκριση. Και σας το χω πει απο την αρχη εγω προσωπικα ασχολουμαι ολη μερα με αυτο

Το ότι σου βάλανε 1000 ευρω ειναι θετικό μετά απο όλο αυτο. Εγω δεν περίμενα να παρουμε ευρω. Εκτός κ αν τα βάλουνε μονο σε όσους πήγανε εκει και τους ετριξαν τα δόντια .. και εμείς οι υπόλοιποι που ειμαστε μακριά πάρουμε τον που*******....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, geva1990 είπε

Ουτε email δεν στειλανε ξερω γω για την επιστροφή χρημάτων. Γελαει ο κόσμος. 

εγω εκει ηταν που φοβηθηκα. Οταν εκανα ακυρωση παραγγελιας και δεν ηρθε ενα email που να λεει το και το

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω οσο μπορω βοηθάω. Αμα θες στειλε. Μ αρ. Παραγγελιας και αυτο π χρειαζεται για την επιστροφή. Και να τα αφησω εκει οπως πρπει τωρα απο κει και περα τι αλλο μπορω να κανω. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Και επιαης κατι ακομα π ξεχασα να πω ηρθαν δυο τυποι εκει π. Πληρωσαν την παραγγελια μεσω καρτας. Και απο τα στοιχεια της καρτας τους που δωσανε στην a mobile κλεισανε εισητηρια για ινδια. Αυτο το λεω σε οσους μυραστικατε μαζι τους τα προσωπικα σας δεδομενα

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως ψωνίζω πολλά χρόνια από τέτοια μαγαζιά με πιστωτική η μέσω PayPal και ποτέ δεν αντιμετώπισα ανάλογο πρόβλημα. Γιαυτό με βλέπετε λίγο διστακτικό 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, geva1990 είπε

Και επιαης κατι ακομα π ξεχασα να πω ηρθαν δυο τυποι εκει π. Πληρωσαν την παραγγελια μεσω καρτας. Και απο τα στοιχεια της καρτας του ο εδωσε κλεισανε εισητηρια για ινδια. Αυτο το λεω σε οσους μυραστικατε μαζι τους τα προσωπικα σας δεδομενα

Εγω που έδωσα αριθμό λογαριασμού και iban για να επιστραφούν τα χρήματα ελπίζω να μην κινδυνέυω 🤣

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 λεπτά πριν, geva1990 είπε

Και επιαης κατι ακομα π ξεχασα να πω ηρθαν δυο τυποι εκει π. Πληρωσαν την παραγγελια μεσω καρτας. Και απο τα στοιχεια της καρτας του ο εδωσε κλεισανε εισητηρια για ινδια. Αυτο το λεω σε οσους μυραστικατε μαζι τους τα προσωπικα σας δεδομενα

Ρε φίλε προσπάθησε να γράφεις σωστά για να βγαίνει νόημα στις προτάσεις. Πρέπει να τα αποκρυπτογραφούμε. Ξέρω έχεις νεύρα αλλά και εμείς στην ίδια κατάσταση είμαστε 

Επεξ/σία από jzago
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, PopiAlba είπε

Εγω που έδωσα αριθμό λογαριασμού και iban για να επιστραφούν τα χρήματα ελπίζω να μην κινδυνέυω 🤣

Νομίζω πως ΄΄η ο προμηθευτής τον δούλεψε ή δεν πρόλαβε ο Παρλέπος να την κάνει με τις μαζεμένες μυνήσει που επέσαν. Α ρε κατακημένε Παρλέπο τι σου μελε να πάθεις...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, PopiAlba είπε

Εγω που έδωσα αριθμό λογαριασμού και iban για να επιστραφούν τα χρήματα ελπίζω να μην κινδυνέυω 🤣

 

2 λεπτά πριν, PopiAlba είπε

Εγω που έδωσα αριθμό λογαριασμού και iban για να επιστραφούν τα χρήματα ελπίζω να μην κινδυνέυω 🤣

Τα έστειλες με email? Εχω στειλει απο τ πρωι για ακύρωση της παραγγελίας και να στείλω iban Και ούτε φωνη ούτε ακροαση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1) οσοι καναμε καταθεση ειμαστε καταδικασμενοι ν α χασουμε τα λεφτα μας?  και 2)επικοινωνησαν μαζι σου για παραγγελεια που εγινε 29/11 και η δικια μου που εγινε 25/11 ουτε μια ενημερωση? μαλλον τα μεγαλης αξια κινητα δεν θα τα δουμε και ουτε τα λεφτα μας απο οτι καταλαβαινω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...