Προς το περιεχόμενο

a-mobiles.gr


Valdazzar
Μήνυμα προστέθηκε από Snoob

Για να παραμείνει το νήμα ανοιχτό:

1. Γράφετε κόσμια, χωρίς χαρακτηρισμούς για κανέναν. Προκύπτουν ευθύνες και για εσάς που τα γράφετε, και για το χώρο που τα αφήνει αναρτημένα.

2. Σε καμία απολύτως περίπτωση μην προτρέπετε (ούτε για "αστείο") σε παράνομες ενέργειες.

3. Μη δημοσιεύετε προσωπικά δεδομένα. 

4. Yπενθυμίζουμε ότι μπορείτε να προχωρήσετε αρχικά σε καταγγελία στη Γραμμή Καταναλωτή στο 1520 εφόσον υπάρχει πρόβλημα με την ολοκλήρωση της παραγγελίας σας. 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Λοιπόν εμένα μου ήρθε σμρ το κινητό δόξα το θεό επειδή όμως δεν ξέρω πως να ανεβάσω φωτό εδώ ας με κάνει κάποιος Αντ στο φβ Γιάννης Φατούρος λέγομαι να του την στείλω.Καλη τύχη σε όλους και μην αγχώνεστε θα σας έρθει η παραγγελλια ότι αριθμό και αν έχετε εγώ είχα τον 6108 εξάλλου αν ήταν απατη δεν θα ήταν ακόμα στο google και θα τον είχαν πιάσει μέχρι και στις ειδισεις θα είχε γίνει σουσουρο.Καλες γιορτές και να σας μπει καλά ο χρόνος😂

Αα το βρήκα 😂😂

87CC119F-ED89-44A0-BF2C-36F55B6494BD.jpeg

*Δεν είχε τζαμακι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όλοι εσείς που λέτε οτι παραλάβατε iPhone, για πείτε μας και αν είναι ευρωπαϊκά. 
Τέτοια τιμή δεν παίζει πουθενά Ευρώπη και την βρήκε ένα μαγαζί από την Ελευσίνα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

44 λεπτά πριν, manoc28 είπε

Όλοι εσείς που λέτε οτι παραλάβατε iPhone, για πείτε μας και αν είναι ευρωπαϊκά. 
Τέτοια τιμή δεν παίζει πουθενά Ευρώπη και την βρήκε ένα μαγαζί από την Ελευσίνα;

https://www.kathimerini.gr/1023563/interactive/epikairothta/ereynes/e3afanismenoi-emporoi-me-ton-fpa-sthn-tseph
 

 

 

cr-2.jpg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, giannisfatouros είπε

Λοιπόν εμένα μου ήρθε σμρ το κινητό δόξα το θεό επειδή όμως δεν ξέρω πως να ανεβάσω φωτό εδώ ας με κάνει κάποιος Αντ στο φβ Γιάννης Φατούρος λέγομαι να του την στείλω.Καλη τύχη σε όλους και μην αγχώνεστε θα σας έρθει η παραγγελλια ότι αριθμό και αν έχετε εγώ είχα τον 6108 εξάλλου αν ήταν απατη δεν θα ήταν ακόμα στο google και θα τον είχαν πιάσει μέχρι και στις ειδισεις θα είχε γίνει σουσουρο.Καλες γιορτές και να σας μπει καλά ο χρόνος😂

Αα το βρήκα 😂😂

87CC119F-ED89-44A0-BF2C-36F55B6494BD.jpeg

*Δεν είχε τζαμακι

Έπειτα από αναζήτηση του IMEI και μετατροπή σε serial number , τα περισσότερα δείχνουν ότι ενεργοποιήθηκε πιθανότητα στης 27/12 και ότι είναι ευρωπαϊκό μοντέλο  ( a2215)

Επεξ/σία από panosk0
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, panosk0 είπε

Έπειτα από αναζήτηση του IMEI και μετατροπή σε serial number , τα περισσότερα δείχνουν ότι ενεργοποιήθηκε πιθανότητα στης 27/12 και ότι είναι ευρωπαϊκό μοντέλο  ( a2215)

The iPhone 11 Pro A2215 is the global released in almost all countries in Europe and Asia including big markets like the United Kingdom, France, Singapore, Taiwan, etc.

There is no longer an exclusive version for the Japanese market, so you will also receive the A2215 in this country.

https://www.techwalls.com/iphone-11-pro-a2160-a2215-a2217-model-number-differences/

Το θεμα ειναι η τιμη που τα πουλαει, δεν υπαρχει αντιστοιχη στην  Ευρωπη, που σημαινει..... οι αρχες εκει κατω στην ερημη τη χωρα να ξυπνησουν επιτελους και να κανουν ελεγχους...

Γερμανια ελαχιστη τιμη 1049€

https://www.idealo.de/preisvergleich/OffersOfProduct/6765290_-iphone-11-pro-64gb-midnight-green-apple.html

Γαλλια ελαχιστη τιμη 1016€

https://www.idealo.fr/prix/6765290/apple-iphone-11-pro-64-go-vert-nuit.html

Ηνωμενο Βασιλειο ελαχιστη τιμη   £ 999 = 1,169 €

https://www.idealo.co.uk/compare/6765290/apple-iphone-11-pro-64gb-midnight-green.html

Ιταλια ελαχιστη τιμη 969€

https://www.idealo.it/confronta-prezzi/6765290/apple-iphone-11-pro-64gb-verde-notte.html

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εδώ φαίνεται ότι τα πακέτα τα στέλνει κανονικά βιάστηκαν ορισμένοι όπως φαίνεται να κάνουν μηνύσεις και καταγγελίες  .....Μάλλον θα πάρει κεφάλι και από κατηγορουμενος θα βρεθεί θύμα με μηνύσεις από την μεριά του για δυσφήμηση ......

 

7 ώρες πριν, manoc28 είπε

Όλοι εσείς που λέτε οτι παραλάβατε iPhone, για πείτε μας και αν είναι ευρωπαϊκά. 
Τέτοια τιμή δεν παίζει πουθενά Ευρώπη και την βρήκε ένα μαγαζί από την Ελευσίνα;

όταν κόβεις τιμολόγιο δεν πληρώνεις ΦΠΑ ένα iphone 8 64Gb σφραγισμένο από Αγγλία έχει 380€ το κόβεις τιμολόγιο και μετά από 1-2 εργάσιμες σου επιστρέφει το ΦΠΑ το ίδιο και από Γερμανία ...

Υ.γ ορισμένες χώρες ακόμα και στα μεταχειρισμενα

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

48 λεπτά πριν, corsair04 είπε

εδώ φαίνεται ότι τα πακέτα τα στέλνει κανονικά βιάστηκαν ορισμένοι όπως φαίνεται να κάνουν μηνύσεις και καταγγελίες  .....Μάλλον θα πάρει κεφάλι και από κατηγορουμενος θα βρεθεί θύμα με μηνύσεις από την μεριά του για δυσφήμηση ......

Τι λες τώρα, σοβαρά; Βιάστηκαν να κάνουν καταγγελίες όταν είχαν προπληρώσει εκατοντάδες ευρώ και ο έμπορος ήταν εξαφανισμένος για πάνω από ένα μήνα; Επίσης ξέρεις εσύ αν θα εξυπηρετούσε τις παραγγελίες αν δεν είχαν πέσει οι καταγγελίες;

Να δω τι άλλο θα διαβάσουμε..

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαχαχαχαχαχα!!!!!

Θα σας ριξει μηνύσεις λέει!!!!!!

Ήταν ωραίο , το χρειαζομουν!

Τελικα ακομα και σε τεχνολογικό φόρουμ το επίπεδο ..........

Χαχαχαχαχαχαχα!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, georgerapp είπε

Χαχαχαχαχαχα!!!!!

Θα σας ριξει μηνύσεις λέει!!!!!!

Ήταν ωραίο , το χρειαζομουν!

Τελικα ακομα και σε τεχνολογικό φόρουμ το επίπεδο ..........

Χαχαχαχαχαχαχα!!!!

να φανταστώ από αυτούς του είχαν επίπεδο και έκαναν αγορά με κάρτα .....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, corsair04 είπε

εδώ φαίνεται ότι τα πακέτα τα στέλνει κανονικά βιάστηκαν ορισμένοι όπως φαίνεται να κάνουν μηνύσεις και καταγγελίες  .....Μάλλον θα πάρει κεφάλι και από κατηγορουμενος θα βρεθεί θύμα με μηνύσεις από την μεριά του για δυσφήμηση ......

όταν κόβεις τιμολόγιο δεν πληρώνεις ΦΠΑ ένα iphone 8 64Gb σφραγισμένο από Αγγλία έχει 380€ το κόβεις τιμολόγιο και μετά από 1-2 εργάσιμες σου επιστρέφει το ΦΠΑ το ίδιο και από Γερμανία ...

Υ.γ ορισμένες χώρες ακόμα και στα μεταχειρισμενα

Με το ζόρι δηλ θα πρέπει κάτι να γίνει στο τέλος και να μην έχει αίσιο τέλος η ιστορία.. Δε σας καταλαβαίνω μερικούς τι κακία βγάζετε. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
27 λεπτά πριν, itheodo είπε

Τι λες τώρα, σοβαρά; Βιάστηκαν να κάνουν καταγγελίες όταν είχαν προπληρώσει εκατοντάδες ευρώ και ο έμπορος ήταν εξαφανισμένος για πάνω από ένα μήνα; Επίσης ξέρεις εσύ αν θα εξυπηρετούσε τις παραγγελίες αν δεν είχαν πέσει οι καταγγελίες;

Να δω τι άλλο θα διαβάσουμε..

έχω την εντύπωση ότι μπορώ μα γράψω μια σκέψη μου άλλωστε γιαυτό είναι τα φόρουμ ανταλλαγή προβληματισμων και απόψεων ....

3 λεπτά πριν, Tolisgr80 είπε

Με το ζόρι δηλ θα πρέπει κάτι να γίνει στο τέλος και να μην έχει αίσιο τέλος η ιστορία.. Δε σας καταλαβαίνω μερικούς τι κακία βγάζετε. 

καμία απολύτως κακία ...

Επεξ/σία από corsair04
1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, corsair04 είπε

εδώ φαίνεται ότι τα πακέτα τα στέλνει κανονικά βιάστηκαν ορισμένοι όπως φαίνεται να κάνουν μηνύσεις και καταγγελίες  .....Μάλλον θα πάρει κεφάλι και από κατηγορουμενος θα βρεθεί θύμα με μηνύσεις από την μεριά του για δυσφήμηση ......

Ας κάνει.
Θα πρέπει να δικαιολογήσει την εξαφάνιση του επί αρκετές μέρες. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 ώρες πριν, manouss66 είπε

ΛΟΙΠΌΝ:λόγω φόρτου εργασιας δεν μπορουσα νωρίτερα..Ειναι η 2 & τελευταία μου αναρτηση απο ΧΑΝΙΑ για ΤΣ'ΑΠΙΣΤΟΥΣ:αριθμός παραγγελίας:5737. Απο 16/12/19 που είχαν  συμπληρωθεί 15 εργάσιμες γκουγκλαρα και είδα πρώτη φορά  στο insomnia απο την πρώτη σελίδα τοις αναρτήσεις έως και σήμερα που έγραψα. Οσο για τα προσωπικά μου στοιχεία που αναφέρω ποσώς με απασχολεί,γιατί εδώ μισό αιώνα και βάλε δεν απασχόλησαν κανένα...! Και για να μη το κουράζω τελειώνω λέγοντάς ότι τα 2 iPhone παραδόθηκαν με την ζελατίνα τους στους 2 συνομηλίκους συναδέρφους μου cab driver's καρα τσεκαρισμενα original απο συνοικιακό κατάστημα και είναι very very very .....HAPPY όπως και εγώ πού τούς έκανα τη παραγγελία απο το τάμπλετ του ΤΑΧΙ γιατί  δεν το έχουν με το διαδίκτυο ...και ευτυχώς υπήρξε happy  and  !!! τελείωσα HAPPY new year ξανά,,στους δύσπιστους & μη......όποιος έρθει διακοπές ΧΑΝΙΆ κερνω τη  πρώτη κούρσα..........

20191227_144548.jpg

20191227_144442.jpg

20191227_145806.jpg

12:48 κόπηκε η απόδειξη 12:49 έστειλε η acs το sms 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

16 ώρες πριν, manouss66 είπε

22 χρόνια  ταρίφας  φιλε...take it or live it.... και τα ταριφο φιλαρακια που χαίρονται τα iPhone και μεσα στη πατελονα 340€ 2μηνων ΤΕΒΕ ο καθενας....THE END....

Άρε Κρήτη τι λαμόγια βγάζεις !!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...