Προς το περιεχόμενο

Xbox Series X Topic v2


aekoupoli
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian

Βασικές συστάσεις (που ισχύουν συγχρόνως με τους όρους χρήσης του forum) για να παραμείνει το θέμα ανοιχτό:

  • Συζητήστε πάνω στην συγκεκριμένη κονσόλα (specs, περιφερειακά, προγραμματισμένες κυκλοφορίες, απορίες)
  • Αποφύγετε το VS με άλλες κονσόλες ή/και PC στο βαθμό του δυνατού
  • Αποφύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή γενικεύσεις του στυλ "fan boys", "haters" κλπ
  • Μην απαντάτε σε προβληματικά μηνύματα. Στείλτε αναφορά για να τα χειριστούν οι αρμόδιοι συντονιστές.

Αν το topic ξεφύγει, χωρίς να σταλούν αναφορές, θα κλειδώσει επ' αόριστον.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

21 λεπτά πριν, Malthador είπε

Μιλάω το πρωί με τα κεντρικά, μου λένε «τράβα στο μαγαζί να πληρώσεις και να ζητήσεις παράδοση στο χώρο σου για να σου το στείλουμε κεντρικά».

Πάω στο μαγαζί, πληρώνω και ζητάω παράδοση στο χώρο μου, με διαβεβαιώνει η υπάλληλος ότι θα παραλάβω από την αποθήκη τους την Τρίτη.

Παίρνω τώρα τηλέφωνο στα κεντρικά να επιβεβαιώσω ότι ξόφλησα και ότι έχει αλλάξει ο τρόπος παράδοσης και μου λένε ότι η παραγγελία σας θα φύγει από το κατάστημα, θα επικοινωνήσουν μαζί σας τηλεφωνικώς και θα σας ενημερώσουν πότε θα παραλάβετε.

Θα έχουμε πλακίτσες από την Τρίτη, το μυρίζομαι.

Κι εμένα το ίδιο μου είπαν που έχω βάλει παραλαβή από Public Καλαμάτας (χωρίς όμως να έχω προπληρώσει) γιατί πρέπει να τους δώσω το χαρτί του Taxis. 

Θα παραλάβει το κατάστημα τη Τρίτη, και από εκεί θα σας καλέσουν για το πως θα το συνεχίσετε..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 11,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Να ευχαριστησω δημοσια τον Dream21 για την πολυτιμη βοηθεια του και να του ζητησω συγγνωμη για το πριξιμο σχετικα με τις πολυτιμες πληροφοριες για την ενεργοποιηση μεσω Βραζιλιας του Game Pass μου !!!!!!!!

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, Socratis_g είπε

Φίλε παρτους τηλ. Θα βγάλεις άκρη. Εγώ πήρα χθες. 

Σωραίος. Πλαίσιο - τους κάλεσα, με κάλεσαν πίσω από τμήμα προ-παραγγελιών. Συνεννοήθηκα με έναν εξαιρετικό υπάλληλο και μου έστειλε email με link πληρωμής (ενεργό για 30 λεπτά) και δελτίο αποστολής για την Τρίτη.

Με δικό τους μέσο και όχι courier, όπως με ενημέρωσε.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, GaGaS_Thess είπε

Να ευχαριστησω δημοσια τον Dream21 για την πολυτιμη βοηθεια του και να του ζητησω συγγνωμη για το πριξιμο σχετικα με τις πολυτιμες πληροφοριες για την ενεργοποιηση μεσω Βραζιλιας του Game Pass μου !!!!!!!!

ΝΟΤ ΟΛ ΧΙΡΟΟΥΖ ΓΟΥΕΡ ΚΕΙΨ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Btw, υπάρχει κανένα νέο για το EA Play όσον αφορά τις Ultimate συνδρομές από redeemed κάρτες; Ισχύει κανονικά;

Κάτι είχε ακουστεί οτι θα είναι not applicable για τέτοιες Ultimate συνδρομές

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, EuphangeL είπε

Btw, υπάρχει κανένα νέο για το EA Play όσον αφορά τις Ultimate συνδρομές από redeemed κάρτες; Ισχύει κανονικά;

Κάτι είχε ακουστεί οτι θα είναι not applicable για τέτοιες Ultimate συνδρομές

Που το είδες αυτό :) Δεν παίζει να γίνει - θα φάνε μηνύσεις λογικά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, chncynic είπε

Που το είδες αυτό :) Δεν παίζει να γίνει - θα φάνε μηνύσεις λογικά

Παίζει και εδώ στο thread να το είχα διαβάσει κάποια στιγμή. Δεν βρίσκω τπτ πάντως με σχετικά searches

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με κάλεσαν απο το ΠΛΑΙΣΙΟ να με ενημερώσουν ότι η αποστολή θα γίνει την Δευτέρα 9/11 και θα παραλάβω Τρίτη 10/11 . Την Τρίτη θα μου έρθει το πρωί SMS για περίπου τι ώρα θα βρίσκεται στον χώρο μου 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
59 minutes ago, bill_viper said:

Θα παραλάβει το κατάστημα τη Τρίτη, και από εκεί θα σας καλέσουν για το πως θα το συνεχίσετε..

Για κανένα λόγο δεν παραλαμβάνει το μαγαζί την Τρίτη, όταν το launch της κονσόλας είναι προγραμματισμένο για Τρίτη.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή θα περιμένουμε να λάβει το κάθε κατάστημα τις κονσόλες για να μας τις στείλουν εν μέσω καραντινας αντί να τις στείλουν απευθείας από τα κεντρικά?? Πολύ μεγάλα μυαλά εκεί στο public χαραμιζονται.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, GaGaS_Thess είπε

με κάλεσαν απο το ΠΛΑΙΣΙΟ να με ενημερώσουν ότι η αποστολή θα γίνει την Δευτέρα 9/11 και θα παραλάβω Τρίτη 10/11 . Την Τρίτη θα μου έρθει το πρωί SMS για περίπου τι ώρα θα βρίσκεται στον χώρο μου 

Και εγω αφου τους πηρα παλι ετοιμος για σαματα ,μου ειπαν οτι εχει δρομολογηθει θα το στειλουν γενικη ταχυδρομικη 9/11 και απο κει και περα θα σταλει.Οποτε σταματαω τη γκρινια εδω 😅🤣🤣

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, jimtriol είπε

Και εγω αφου τους πηρα παλι ετοιμος για σαματα ,μου ειπαν οτι εχει δρομολογηθει θα το στειλουν γενικη ταχυδρομικη 9/11 και απο κει και περα θα σταλει.Οποτε σταματαω τη γκρινια εδω 😅🤣🤣

Γενική ταχυδρομική ; Που μένεις ; Γιατί εμένα Θεσσαλονίκη μου είπαν επειδή ρώτησα μην έχουμε πρόβλημα λόγω του Lockdown με τις κουριερ και μου είπαν όχι γιατί θα παραλάβω με φορτηγό τους 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...