Προς το περιεχόμενο

Xbox Series X Topic v2


aekoupoli
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian

Βασικές συστάσεις (που ισχύουν συγχρόνως με τους όρους χρήσης του forum) για να παραμείνει το θέμα ανοιχτό:

  • Συζητήστε πάνω στην συγκεκριμένη κονσόλα (specs, περιφερειακά, προγραμματισμένες κυκλοφορίες, απορίες)
  • Αποφύγετε το VS με άλλες κονσόλες ή/και PC στο βαθμό του δυνατού
  • Αποφύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή γενικεύσεις του στυλ "fan boys", "haters" κλπ
  • Μην απαντάτε σε προβληματικά μηνύματα. Στείλτε αναφορά για να τα χειριστούν οι αρμόδιοι συντονιστές.

Αν το topic ξεφύγει, χωρίς να σταλούν αναφορές, θα κλειδώσει επ' αόριστον.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 11,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Για το pc μου .εγω οσο και αν παιδευτηκα παντως το dolby atmos δεν μπορεσα να το κανω να δουλέψει τα ακουστικα μου δεν τα υποστηριζει με τιποτα G933  και το for home cimema δεν με αφηνει να το σεταρω με τιποτα . το dtsx δεν υποστηριζει και αυτο τα ακουστικα μου .στο ηχοσυστημα ενεργοποιητε μεν αλλα στέλνει δικαναλο ηχο στο ηχοστημα μου δε . τουλαχιστον στο pc δεν εχω τύχη.

δοκιμασα να συνδέσω Bluetooth ακουστικα στην tv μου .ενεργοποιειτε κανονικα το dolby atmos for headphones τουλαχιστον ετσι φαινεται με στο προγραμμα . ανοιξα και την εφαρμογη του netflix απο το pc και εμφανιζει το εικονίδιο atmos . για τους φίλους που ειχαν απορια 

Μόλις με πειραν τηλ. οτι εστειλαν την κονσολα μου απο τον Κολομβουνη 😍.Ο γιος μου και εγω τον ευχαριστουμε πολυ τον φιλο που το ειχε γραψει εδω !!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 λεπτά πριν, red1 είπε

To Cyberpunk 2077 χρησιμοποιεί RTX ακόμα και στο Xbox One X. Φανταστείτε στο SeX και στο PS5 τι έχει να γίνει.

Τυχαία επέλεξα ένα παράδειγμα απο το βίντεο. Προσέξτε την αντανάκλαση. Έκανα ζουμ για διευκόλυνση.

spacer.png

  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το χειριστήριο του XSX φαίνεται πλαστικούρα και ψεύτικο μπροστά στο elite 1 που είχα. Άντε τώρα να βγει το elite 3 να έχει τα features του PS5 controller.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, ALIEN-3- είπε

 

Μόλις με πειραν τηλ. οτι εστειλαν την κονσολα μου απο τον Κολομβουνη 😍.Ο γιος μου και εγω τον ευχαριστουμε πολυ τον φιλο που το ειχε γραψει εδω !!

Να σαι καλά!!!!! Ότι βλέπω το γραφω κ ας καλύφθηκα εγώ!ξερω πως είναι να ψάχνεις

26 λεπτά πριν, Psycho_Warhead είπε

Το χειριστήριο του XSX φαίνεται πλαστικούρα και ψεύτικο μπροστά στο elite 1 που είχα. Άντε τώρα να βγει το elite 3 να έχει τα features του PS5 controller.

Ήθελα να παρω το elite 2 αλλά απ ότι κατάλαβα έχει θέματα και είναι λίγο τζόκερ , οποτε μου πέρασε

Επεξ/σία από malawi
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, dream21 είπε

Εάν αποδειχθεί ότι δεν είναι Μούφα τότε μιλάμε για Jackpot!!!

Θα μπορούμε να τρέχουμε και steam και epic και gog δηλαδή;Υπάρχει τέτοια περιπτωση; Χλωμό το κόβω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, stafftw είπε

Θα μπορούμε να τρέχουμε και steam και epic και gog δηλαδή;Υπάρχει τέτοια περιπτωση; Χλωμό το κόβω

Εαν γινεται κονσολα και PC μαζι θα ειναι οτι ειναι το Wii U για ολα τα παιχνιδια της Νιντεντο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

προσπαθώ για παραγγελία απο media markt το xbox series X , και δεν προχωράει όταν συμπληρώνω την φόρμα..

εχει κιαλος το θέμα ? δοκίμασα κ απο chrome και edge τίποτα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

35 λεπτά πριν, EuphangeL είπε

Windows Mode restricted σε συγκεκριμένα stores μόνο. Κάτι που ακούγεται καιρό πριν την κυκλοφορία.

Ακόμη και ο Gaben έχει αφήσει υπονοούμενα

Κομματάκι δύσκολο να βγει το Steam σε UWP app δεν νομίζεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

31 λεπτά πριν, lefteris210 είπε

προσπαθώ για παραγγελία απο media markt το xbox series X , και δεν προχωράει όταν συμπληρώνω την φόρμα..

εχει κιαλος το θέμα ? δοκίμασα κ απο chrome και edge τίποτα..

Φίλε αν θες τη γνώμη μου μην μπλέκεις με αυτούς και μάλιστα για προϊόν που θέλει προπληρωμή και όχι αντικαταβολή. Μετά τη συγχώνευση με τα Public δεν ξέρουν τι τους γίνεται. Εγώ παρήγγειλε μια τιμονιέρα πριν 2 μήνες (άμεσα διαθέσιμη), αντί για τιμονιέρα μου έστειλαν ένα ταψί και τελικά κατάφερα να πάρω τα χρήματα μου πίσω μετά από 1 μήνα  (και μάλιστα σε δυο δόσεις) μετά από 10 τηλέφωνα. Ενδιάμεσα με πήραν να με ενημερώσουν ότι η τιμονιέρη δεν ήταν διαθέσιμη. Γιά να μην αναφέρω το σκληρό 1tb που είχαν προσφορά πριν μήνα στα 19,90, τελικά άραγε να πήρε κανείς;

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, malawi είπε

Και καλά δεν πήρες τιμονιέρα...

στο ταψί πως φτάσαμε;

αφου δε θα παίξεις , φτιάξε κανα παστίτσιο; Τι ειν αυτοί ρε;;;;;; 😂

Η πλάκα είναι ότι η τιμονιέρα μου είπαν ότι έγινε λάθος και πήγε σε μία κυρία, δεν ξέρω πόσο ήταν αλήθεια αυτό, αλλά αν ισχύει φαντάζομαι τι έπαθε η καημένη....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, red1 είπε

μονο σε μενα φαινεται οτι είχε  χαλια voice overs ???? και επισης αισθανομαι οτι ζουμε λιγο watch dogs vol 2  σαν να εχουν πεσει τα γραφικα λιγο συν τα npc πολυ ρομποτικα ....δεν με ξενιζει λιγο 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...