Προς το περιεχόμενο

Xbox Series X Topic v2


aekoupoli
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian

Βασικές συστάσεις (που ισχύουν συγχρόνως με τους όρους χρήσης του forum) για να παραμείνει το θέμα ανοιχτό:

  • Συζητήστε πάνω στην συγκεκριμένη κονσόλα (specs, περιφερειακά, προγραμματισμένες κυκλοφορίες, απορίες)
  • Αποφύγετε το VS με άλλες κονσόλες ή/και PC στο βαθμό του δυνατού
  • Αποφύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή γενικεύσεις του στυλ "fan boys", "haters" κλπ
  • Μην απαντάτε σε προβληματικά μηνύματα. Στείλτε αναφορά για να τα χειριστούν οι αρμόδιοι συντονιστές.

Αν το topic ξεφύγει, χωρίς να σταλούν αναφορές, θα κλειδώσει επ' αόριστον.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
12 λεπτά πριν, Mitroglou7 είπε

Σωστα. Υπαρχει ομως επαναληψιμοτητα που αλλοτε κουραζει και αλλοτε οχι. Δε ξερω σε ποια κατηγορια ειναι το συγκεκριμενο.

Σε σχεση με το 70αρι ειναι κατι τελειως προσωπικο και το ανεφερα πιο  πολυ σε συγκριση με τα division, anthem, destiny κ.α. οπου εχω δωσει 70αρια και δε θα πω οτι εκλαψα τα λεφτα μου αλλα δε με κρατησαν ιδιαιτερα στο endgame.

Γενικα βλεποντας το ποσο γκελ εχουν αυτα τα παιχνιδια θα περιμενα να ειχαν εξελιχθει λιγο παραπανω και να υπηρχαν και μερικα ΑΑΑ hack n slash looters και οχι μονο looter shooter.

70 ρι για μενα πρεπει να δινεις πλεον για αριστουργηματα....Εχουμε χασει τη μπαλα παιδια...70 ευρω ειναι πολλα λεφτα ειδικα στις εποχες που ζουμε....Και εγω εχω ξοδεψει πολλα λεφτα ,αλλα πλεον ειμαι πολυ φειδωλος ...Με τα λεφτα που εχω πεταξει σε trashgames θα μπορουσα να ειχα 100 φορες καλυτερο pc hardware πχ η τβ .Ετσι το σκεφτομαι πλεον,προτιμω να τα σκασω σε αυτα και οχι στα games

5 λεπτά πριν, Mitroglou7 είπε

Εδω πιστευω εχεις αδικο. Μπορουν να εξελιχθουν. Δε ξερω να πω πως ακριβως αλλα δε γινεται να παιζουν ακριβως με τον ιδιο τροπο απο το diablo 2.

Για να μη πω και το κουφο οτι για καποιο περιεργο λογο σε online game εχουν αφαιρεσει την οικονομια μεσω trading/ah.

Για να εξελιχθει και να μη βαριεσαι ο μονος τροπος ειναι να μπαινει καινουργιο υλικο συνεχεια που σημαινει καινουργια quest και στορι αρα στην ουσια πρεπει να φτιαχνουν διαρκως καινουργια παιχνιδια ,με αυτη την εννοια το λεω

8 λεπτά πριν, Mitroglou7 είπε

Εδω πιστευω εχεις αδικο. Μπορουν να εξελιχθουν. Δε ξερω να πω πως ακριβως αλλα δε γινεται να παιζουν ακριβως με τον ιδιο τροπο απο το diablo 2.

Για να μη πω και το κουφο οτι για καποιο περιεργο λογο σε online game εχουν αφαιρεσει την οικονομια μεσω trading/ah.

Σκεψου δλδ ποσες φορες σκεφτεσαι πχ να παρεις μια καρτα γραφικων η μια τβ και λες πωπω ακριβη ειναι αυτη κανει 200 ευρω πιο πανω η και 500....Χιλιες φορες να τα δωσεις σε hardware παρα σε games αμφιβολου ποιοτητας.Ετσι το σκεφτομαι εγω πλεον γιατι αν σκεφτω ποσα λεφτα εχω πεταξει σε games αν τα ειχα επενδυσει σε hardware τωρα θα εκτοξευα διαστημοπλοιο

Επεξ/σία από jimtriol
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 11,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

το outriders ειναι πολυ καλό. θα το καταλαβετε παιζοντας.

αν το destiny 1 ειχε βγει πρωτη μερα ετσι, όλοι θα μιλαγανε για το καλύτερο game ολων των εποχων.

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η δυσκολια του μ'αρεσει γιατι δεν ειναι αδικη.Αν εχεις τα σωστα οπλα αρμορ και σκιλς,ειναι βατο και απολαυστικο.

Τα αφεντικα και αυτα πολυ καλα.Ειμαι tier 7 εχω πολυ δρομο ακομη...😁

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, AlgorZeus είπε

Η δυσκολια του μ'αρεσει γιατι δεν ειναι αδικη.Αν εχεις τα σωστα οπλα αρμορ και σκιλς,ειναι βατο και απολαυστικο.

Τα αφεντικα και αυτα πολυ καλα.Ειμαι tier 7 εχω πολυ δρομο ακομη...😁

 

πολυ σωστο .Εντωμεταξυ δε μου φαινεται τοσο grindy οσο τα αλλα looter ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, jimtriol είπε

πολυ σωστο .Εντωμεταξυ δε μου φαινεται τοσο grindy οσο τα αλλα looter ...

Μέχρι στιγμης δεν μου δίνει τέτοια αισθηση...κι αυτο μονο καλο ειναι για τη συνέχεια.Για το end game δεν ξερω τι παιζει,ισως χρειαστει...    

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, AlgorZeus είπε

Μέχρι στιγμης δεν μου δίνει τέτοια αισθηση...κι αυτο μονο καλο ειναι για τη συνέχεια.Για το end game δεν ξερω τι παιζει,ισως χρειαστει...    

ωραια ολα αυτα αλλα να μπορουσα και να μπω,,δε μπαινει τωρα..το μεσημερι ηταν μια χαρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, DeepSeaAI είπε

που πας ρε καραμητρο με τα φυσοκαλαμα? 😂

Στο ps5 σου λογικα θα εχει καποια exlusives weapons😋

Τι σκατα ..ειναι η ωρα που ξυπνανε οι αμερικανοι;; ας τους στηλει καποιος σε κανα πολεμο να παιξουμε ησυχοι

3 λεπτά πριν, jimtriol είπε

ωραια ολα αυτα αλλα να μπορουσα και να μπω,,δε μπαινει τωρα..το μεσημερι ηταν μια χαρα

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, chrisgewrgi είπε

Στο ps5 σου λογικα θα εχει καποια exlusives weapons😋

το day 1 edition περιεχει το Hell's Rangers set, αλλά ανάθεμα κι αν έχω καταφέρει να το ενεργοποιήσω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, jimtriol είπε

pyromancer- ash breaker φτιαχνω ,ελπιζω να βγει καλος

pyro και εγω για πρωτο, 18 λεβελ και τους αλλους 7 λεβελ απο το demo....

 

και ειχαμε σημερα ελπιδες για τριαδα....ουτε σημερα θα μας κανει τη χαρη....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, AlgorZeus είπε

pyro και εγω για πρωτο, 18 λεβελ και τους αλλους 7 λεβελ απο το demo....

 

και ειχαμε σημερα ελπιδες για τριαδα....ουτε σημερα θα μας κανει τη χαρη....

εγω 10 λεβελ ειμαι ακομα,να μπορουσα και να παιξω,,,πωπω ελεος δλδ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...