Προς το περιεχόμενο

Αγορά νέου αυτοκινήτου - ιδέες προτάσεις


tsofras

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 λεπτά πριν, li@m είπε

https://offers.citroen.gr/hot-days/ 

Και άτοκη χρηματοδότηση με 36 δόσεις. @tsofras ακούει; C5 aircross ΑΜΑΞΑΡΑ :)

Έχει 1500€ έκπτωση από 27500 δλδ, στα 26000€ πάλι πολλά είναι.

Επίσης 36 άτοκες καλή φάση αλλά μεγάλη δόση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 12,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

4 λεπτά πριν, tsofras είπε

Έχει 1500€ έκπτωση από 27500 δλδ, στα 26000€ πάλι πολλά είναι.

Επίσης 36 άτοκες καλή φάση αλλά μεγάλη δόση

https://www.car.gr/26605411-citroen-c5-aircross-turb0-inspir

Εδώ είσαι. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

24 λεπτά πριν, li@m είπε

Αυτή είναι μία έκδοση μετά την βασική , εγώ ήθελα την feel που πάει 26000€ η inspire ούτε κάμερα έχει ούτε αναδιπλούμενους καθρέφτες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Γουστα ειναι αυτα αλλα πως σας αρεσει αυτο το αμαξι(c5)????Σχεδιαστικα θυμιζει κραμα fiat multipla με αυτοκινητακι playskool

Επεξ/σία από alimentas
  • Like 1
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να ρωτησω κατι , το corolla hatchback τo υβριδικό 1800 /125 αλογα δεν αξιζει ? εχει περιπου 23000 , τι του λειπει ? δηλαδη το c5 ειναι καλυτερο στις λεπτομεριες απο το corolla ?

επειδη δεν το βλεπω στις επιλογες ρωταω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πέρασα σήμερα από τη SEAT στην Αργυρούπολη, και είδα από το πλάι παρκαρισμένο έξω το νέο Leon σε μπλε. Μου έπεσαν τα σαγόνια. Δυστυχώς δεν είχα χρόνο να σταματήσω να το τσεκάρω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, sotiriadisc είπε

να ρωτησω κατι , το corolla hatchback τo υβριδικό 1800 /125 αλογα δεν αξιζει ? εχει περιπου 23000 , τι του λειπει ? δηλαδη το c5 ειναι καλυτερο στις λεπτομεριες απο το corolla ?

επειδη δεν το βλεπω στις επιλογες ρωταω

Λόγω χώρου

 

46 λεπτά πριν, giorgos_di είπε

Πέρασα σήμερα από τη SEAT στην Αργυρούπολη, και είδα από το πλάι παρκαρισμένο έξω το νέο Leon σε μπλε. Μου έπεσαν τα σαγόνια. Δυστυχώς δεν είχα χρόνο να σταματήσω να το τσεκάρω.

Σοβαρά μιλάς τώρα? Η κάνεις πλάκα?

Αύριο πρωί έχω ραντεβού για το c3 συνεργείο δίπλα είναι η Seat οπότε θα πάω ( Αργυρούπολη και εγώ)

Αλλά τι δουλειά είχε έξω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, tsofras είπε

Λόγω χώρου

Σοβαρά μιλάς τώρα? Η κάνεις πλάκα?

Αύριο πρωί έχω ραντεβού για το c3 συνεργείο δίπλα είναι η Seat οπότε θα πάω ( Αργυρούπολη και εγώ)

Αλλά τι δουλειά είχε έξω?

Δεν κάνω πλάκα, αλλά αν δεν κάνουν πουλάκια τα μάτια μου ήταν το νέο Leon.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, giorgos_di είπε

Δεν κάνω πλάκα, αλλά αν δεν κάνουν πουλάκια τα μάτια μου ήταν το νέο Leon.

Συγνώμη αλλά ήταν υποχρέωση σου να

1) Βγάλεις φωτό

2) Ζητήσεις τιμές

3) Να μπεις μέσα

4) Να με πάρεις τηλέφωνο

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Πλάκα κάνω φυσικά θα πάω αύριο σαν το φάντασμα στις 08.00

Pre-order iPhone φάση

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυριο;;;;;;

Εδώ μας έχεις βγάλει τα συκώτια! Και δεν πας απόψε;; 

Εγώ περίμενα ότι θα πήγαινες τρέχοντας (έστω και με τα πόδια) να το δεις από κοντά!

😅

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, sargus είπε

αυριο;;;;;;

Εδώ μας έχεις βγάλει τα συκώτια! Και δεν πας απόψε;; 

Εγώ περίμενα ότι θα πήγαινες τρέχοντας (έστω και με τα πόδια) να το δεις από κοντά!

😅

Ε εντάξει είχα οδοντίατρο σήμερα και ήδη περπάτησα 6χλμ μέσα στη ζέστη, δεν θα αλλάξει κάτι σε λίγες ώρες , αν ήταν 19.00 θα πήγαινα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, tsofras είπε

Ε εντάξει είχα οδοντίατρο σήμερα και ήδη περπάτησα 6χλμ μέσα στη ζέστη, δεν θα αλλάξει κάτι σε λίγες ώρες , αν ήταν 19.00 θα πήγαινα

Για να επανορθώσω προτείνω να πάς απόψε να κατασκηνώσεις απέξω από την αντιπροσωπεία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το λεπον 

Χτες Τρίτη ήταν να παραλαμβανα το kamiq... Τελικά το αμάξι δεν ήταν έτοιμο. Μου είπαν σήμερα Τετάρτη ότι θα ναι εκεί. Παίρνω τηλέφωνο το πρωί επιβεβαιώνω ότι είναι εκεί και λέω το αργότερο αύριο θα έχω έρθει να παραλάβω. Εντάξει; Εντάξει!!! 

Αγγαρευω κουμπάρο να πάμε στη skoda, παίρνω και όλα τα χαρτιά από τον άνθρωπο που αγόρασε το δικό μου για να πάω αύριο για τη μεταβίβαση. 

Πάμε skoda... με βλέπει ο πωλητής μου λέει.... ήρθατε να το δείτε; Τι να δω του λέω; Το αυτοκίνητο μου λέει. Γιατί να το δω; Να το πάρω ήρθα. Α μου λέει σήμερα θα το πάρετε; Νόμιζα αύριο, δεν έχω περάσει ούτε πινακίδες, ούτε είναι ασφαλισμένο. Εξηγώ ότι μένω 50 km μακριά, ότι έχω αγγαρέψει άνθρωπο σήμερα να με φέρει με το παλιό δικό μου να το γυρίσει πίσω ώστε αύριο να κάνω επιτέλους την μεταβίβαση του παλιού στον αγοραστή ο οποίος με έχει πληρώσει μια εβδομάδα τώρα και και αμάξι δεν έχει δει γιατί με εξυπηρετεί χωρίς να έχει καμία υποχρέωση. 

 

Με τα πολλά μου έδωσαν ένα scala για να πάω αυριο να το πάρω και να μην ταλαιπώρησω κανέναν. 

OK προφανώς και λάθη στη συνεννόηση μπορούν να προκύψουν αλλά φακ μι να πούμε 😂😂😂

Στα σοβαρά. Το αυτοκίνητο στις εγκοπές των πορτών έχει σε σημεία μαύρα. Μου εξήγησαν ότι είναι από ένα υγρό που τα περνανε όταν τα αποθηκεύουν προκειμενου να μην είναι επιρεπει στα καιρικά φαινόμενα(!!!) Γιατί δεν γνωρίζουν από την ώρα που θα έρθει στην Ελλάδα το όχημα μετά από πόσο καιρό θα φύγει. Με τα πολλά μου είπαν πως με ένα πλύσιμο θα βγει. Ισχύει ή να κάνω ενδελεχή έλεγχο αύριο; (photos παρακάτω) 

IMG_20200708_201051.jpg

IMG_20200708_235123.jpg

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...