Προς το περιεχόμενο

Αγορά νέου αυτοκινήτου - ιδέες προτάσεις


tsofras

Προτεινόμενες αναρτήσεις

35 λεπτά πριν, tsofras είπε

Κάτι δεν κατάλαβα στο υστερόγραφο

Mazda πανάκριβη και ατμόσφαιρα απορώ αν μείνει ανοιχτή

Μου άρεσε που διαβάζει κόσμος ότι θα κλείσω το C5 και κάνει like, μετά συνεχίζει και διαβάζει ότι θα κλείσω το πούμα και κάνει likeΟταν φτάσετε σε αυτό το ποστ μην βρίζετε 😅

Αυτό. Αν η μαζντα με το 3 είχε τιμές και κινητήρες οπως παλιά θα είχες ακόμα μια επιλογή.

Εγω θα κάνω like όταν κλείσεις το 500 x . Στυλ , Ιταλός . Έχει να πει κάτι αυτό το αμάξι έξω. Είναι το αποθυμενο μου. Αν η γυναίκα μου μπορούσε να το πάει ανετα το έπαιρνα.21500 αυτόματο είχε αλλά δεν μπορεί με τίποτα.

35 λεπτά πριν, tsofras είπε

Κάτι δεν κατάλαβα στο υστερόγραφο

Mazda πανάκριβη και ατμόσφαιρα απορώ αν μείνει ανοιχτή

Μου άρεσε που διαβάζει κόσμος ότι θα κλείσω το C5 και κάνει like, μετά συνεχίζει και διαβάζει ότι θα κλείσω το πούμα και κάνει likeΟταν φτάσετε σε αυτό το ποστ μην βρίζετε 😅

Αυτό. Αν η μαζντα με το 3 είχε τιμές και κινητήρες οπως παλιά θα είχες ακόμα μια επιλογή.

Εγω θα κάνω like όταν κλείσεις το 500 x . Στυλ , Ιταλός . Έχει να πει κάτι αυτό το αμάξι έξω. Είναι το αποθυμενο μου. Αν η γυναίκα μου μπορούσε να το πάει ανετα το έπαιρνα.21500 αυτόματο είχε αλλά δεν μπορεί με τίποτα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 12,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 λεπτά πριν, mp123 είπε

Αυτό. Αν η μαζντα με το 3 είχε τιμές και κινητήρες οπως παλιά θα είχες ακόμα μια επιλογή.

Εγω θα κάνω like όταν κλείσεις το 500 x . Στυλ , Ιταλός . Έχει να πει κάτι αυτό το αμάξι έξω. Είναι το αποθυμενο μου. Αν η γυναίκα μου μπορούσε να το πάει ανετα το έπαιρνα.21500 αυτόματο είχε αλλά δεν μπορεί με τίποτα.

Αυτό. Αν η μαζντα με το 3 είχε τιμές και κινητήρες οπως παλιά θα είχες ακόμα μια επιλογή.

Εγω θα κάνω like όταν κλείσεις το 500 x . Στυλ , Ιταλός . Έχει να πει κάτι αυτό το αμάξι έξω. Είναι το αποθυμενο μου. Αν η γυναίκα μου μπορούσε να το πάει ανετα το έπαιρνα.21500 αυτόματο είχε αλλά δεν μπορεί με τίποτα.

Μπα μετά από τόσα ποστ και Yugo να πάρω ένα like θα το κάνεις

Λυσαξες θα πάω από fiat

Επεξ/σία από tsofras
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, tsofras είπε

Μπα μετά από τόσα ποστ και Yugo να πάρω ένα like θα το κάνεις

Λυσαξες θα πάω από fiat

Να πας. Αμα κανείς την αλλαγη να την κανείς με στυλ. Δεν περνάει απαρατήρητο.Ιταλός  νέο ρετρό.
Φτιάξε τα έξτρα το πολυ στο 20 ρικο και είσαι κομπλέ. Όχι παραπάνω.Ότι και να πάρεις like θα κάνω. Χαίρομαι οι άνθρωποι να παίρνουν καινούργια πράγματα.

Το γκολφ όχι . Ένα κουτί χωρίς κάτι να πει σαν αυτοκίνητο. Άχρωμο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tsofras έχεις καταλάβει ότι μετά από τόση συζήτηση όταν αγοράσεις αμάξι θα πρέπει να ποσταρεις φωτό. Φαντάζομαι ότι δεν χρειάζεται κανονικά να το πω καν ...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εχεις κοιτάξει μήπως το Honda Civic (hatchback προφανώς λόγο του ότι θες χώρο για αντικείμενα); 😛

Είναι λίγο καγκούρικο είναι η αλήθεια και δυστυχώς ξεκινάει κάπου στα 20-21 χιλιάρικα...

1.0  με 120-130 άλογα (δεν θυμάμαι ακριβώς) και 1.5 στα 180 άλογα. (το 1.5 μάλλον το ξεχνάς μιας και ξεκινάει κάπου στα 25-26 χιλιάρικα)

 

 

Επεξ/σία από Grim Ripper
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ που ήθελα να μείνω στην οικογένεια, προτίμησα Jeep απο το Χ...Αν και είναι στο ίδιο πάτωμα, είναι πιο άνετο το Jeep..

Πήγαινε να το δείς όμως το Χ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, soter79 είπε

Tsofras έχεις καταλάβει ότι μετά από τόση συζήτηση όταν αγοράσεις αμάξι θα πρέπει να ποσταρεις φωτό. Φαντάζομαι ότι δεν χρειάζεται κανονικά να το πω καν ...

Εννοείται αυτό

10 λεπτά πριν, Grim Ripper είπε

Εχεις κοιτάξει μήπως το Honda Civic (hatchback προφανώς λόγο του ότι θες χώρο για αντικείμενα); 😛

Είναι λίγο καγκούρικο είναι η αλήθεια και δυστυχώς ξεκινάει κάπου στα 20-21 χιλιάρικα...

1.0  με 120-130 άλογα (δεν θυμάμαι ακριβώς) και 1.5 στα 180 άλογα. (το 1.5 μάλλον το ξεχνάς μιας και ξεκινάει κάπου στα 25-26 χιλιάρικα)

Κάμποσες σελίδες πίσω έχει γίνει αναφορά στην καγκουρια του

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν διαβασα ολο το νημα,οποτε δεν ξερω αν εχουν αναφερθει. Αλλα επειδη λες οτι ερχεσαι απο seat leon κ ψαχνεις suv ή κατι προς τα εκει,το arona το εχεις δει?  Να πω οτι δεν ειμαι φαν των suv,αλλα καλυπτουν πολλες αναγκες ειναι η αληθεια. Εγω θα δοκιμαζα κ το Ford Focus Active

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 λεπτά πριν, @pnea1973 είπε

Εγώ που ήθελα να μείνω στην οικογένεια, προτίμησα Jeep απο το Χ...Αν και είναι στο ίδιο πάτωμα, είναι πιο άνετο το Jeep..

Πήγαινε να το δείς όμως το Χ.

Ξέχασα ότι βγαίνει μόνο σε 1000 με 120 άλογα

Παίδες εμένα δεν μου κάθεται καλά ο χιλιαρης , θα κοιτάξω από 1200 και πάνω

Ένας από τους λόγους που περιμένω το Leon και είπα ότι είναι καλή φάση και το golf είναι οι 1500αρηδες κινητήρες , ακόμη και του megane ο 1.3 με τα 140 άλογα

1 λεπτό πριν, Θοδωρής005 είπε

Alfa romeo gullietta 

Παλιά αλλά ωραία , δεν θέλω να πάρω όμως αμάξι που κυκλοφορεί τόσα χρόνια , φαντάσου το κοιτάγα πριν πάρω το προ προηγούμενο

2 λεπτά πριν, PSYHAS είπε

Δεν διαβασα ολο το νημα,οποτε δεν ξερω αν εχουν αναφερθει. Αλλα επειδη λες οτι ερχεσαι απο seat leon κ ψαχνεις suv ή κατι προς τα εκει,το arona το εχεις δει?  Να πω οτι δεν ειμαι φαν των suv,αλλα καλυπτουν πολλες αναγκες ειναι η αληθεια. Εγω θα δοκιμαζα κ το Ford Focus Active

Ψήθηκα πολύ για το arona αλλά είδα το moose test όπου δεν το πέρασε καν και το άφησα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, filarhos είπε

Μα κι εγώ για αυτό σου το είπα δες για μικρό που θα το έχεις για μεγαλύτερο από το 95% του χρονου της μετακίνησης σου.

1000χλμ ταξίδι είναι 10 ώρες αλλά 4000χλμ μέσα στην πόλη είναι είναι τουλάχιστον 200ώρες (5χλμ = 15 λεπτά το λιγότερο, για εμένα στο κέντρο έιναι 30λεπτά) + τον χρόνο του παρκαρίσματος. 

Να σημειώσω ότι έχω διαθέσιμο προς χρήση κάμπριο, μεγάλο (πασσατ) και C-SUV. Αυτό που χρησιμοποιώ είναι το πούντο, για όλα εκτός από βόλτες ΣΚ με το κάμπριο.

Εννοείς eos φίλε μου; 🥰

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Θοδωρής005 είπε

Alfa romeo giulia 

Skoda fabia

Εννοείται θα αγόραζα την Giulia είναι το μόνο αμάξι που γουστάρω και έχει το woww factor που λέω

Το Budget όμως είναι μέχρι 22.500 βαριά , κανονικά κάτι φθηνότερο

Από skoda τίποτα, βέτο της γυναίκας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...