Προς το περιεχόμενο

Αγορά νέου αυτοκινήτου - ιδέες προτάσεις


tsofras

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, tsofras είπε

 

Υπάρχει Honda αυτόματο με αυτόν τον εξοπλισμό που να μην πλησιάζει τις 30.000€?

28900€ νομίζω έχει η έκδοση με ηλιοροφή με μηχανικό κιβώτιο και τον 1.5 κινητήρα

 

Μας εχεις τηγανισει τον εγκεφαλο.

Ποτε προεκυψε παλι το αυτοματο?

Ολο το θεμα δεν ηταν οτι το dsg σε αφησε 2-3 φορες και για αυτο εδωσες το αμαξι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 12,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

8 λεπτά πριν, turbat0s είπε

Κάπου το είδα και γώ αυτό σε τεστ δημοσιογραφικό, άρα είναι γενικό το πρόβλημα.

Κρίμα.

Εκείνο το μοντέλο Audi που η οθόνη μπαίνει μέσα στο ταμπλό όταν το σβήνεις ποιο είναι; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, kalmik είπε

Πες τα χρυσόστομε. Έχουν τρελαθεί στη Seat με την υπερτιμολόγηση των καινούργιων Leon. Και η οθόνη 10In. χωρίς φυσικά κουμπιά, προσωπικά τουλάχιστον, fail... 

Καλά και το Ford χωρίς ηλιοροφή αλλά αυτόματο πάει πάνω από 25.000 με τον 1.0 125 κινητήρα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, georgekz750 είπε

Μας εχεις τηγανισει τον εγκεφαλο.

Ποτε προεκυψε παλι το αυτοματο?

Ολο το θεμα δεν ηταν οτι το dsg σε αφησε 2-3 φορες και για αυτο εδωσες το αμαξι?

Δεν φταίω εγώ αν έχεις χάσει επεισόδια φίλε μου 😂

Για αυτόματο λέω από όταν πήρα απόφαση να πουλήσω το 2008

Και αν έχω τηγανίσει τον δικό σας εγκέφαλο φαντάσου ο δικός μου πως είναι 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοντά 30 χιλιάρικα είναι πάρα πολλά λεφτά δεν ξέρω...και δεν ξέρω και πόσο απαραίτητος είναι όλος αυτός ο εξοπλισμός και οι αισθητήρες κτλ πέρα από τον αρχικό εντυπωσιασμό.

Μήπως μετά από λίγα χρόνια χτυπάς το κεφάλι σου σε πιθανές βλάβες με αυξημένο κόστος όπως γράφτηκε.

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, tsofras είπε

Καλά και το Ford χωρίς ηλιοροφή αλλά αυτόματο πάει πάνω από 25.000 με τον 1.0 125 κινητήρα 

https://www.car.gr/28798696?utm_source=android-app&utm_medium=push-button&utm_campaign=facebook-shareSearchByUrl&utm_content=aggelia

 

Πήγαινε απλά να το δεις!!

1 λεπτό πριν, St3liosGr είπε

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, zio10 είπε

Μήπως μετά από λίγα χρόνια χτυπάς το κεφάλι σου σε πιθανές βλάβες με αυξημένο κόστος όπως γράφτηκε.

Μεγάλη αλήθεια, ιδίως για αυτοκίνητα με ψευτοεγγυήσεις.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν θυμαμαι καλα, κανεις λιγα χιλιομετρα το χρόνο.. γιατι έχει κολλήσει με το αυτοματο κιβώτιο;;  Το χρειάζεσαι ουσιαστικά; 
Γενικά θα σου έλεγα οτι δεν αξίζει να πάρεις και καινούργιο για τόσο μικρή χρήση που του κάνεις, θα χάσει πολύ γρήγορα τη τιμή του λόγω παλαιότητας.
Για μένα πάρε το παλιό μοντέλο του leon που στα 19k ειναι πολύ vfm και τα ρέστα κράτα τα για το επόμενο..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγνώμη αλλά πιο  πιθανό είναι να πάρεις το 2008 (στη gt line έκδοση) παρά το Leon. Παρότι δε μου αρέσουν οι bmw νομίζω πως η νέα σειρά ένα είναι πολύ πιο κοντά σε αυτό που θέλεις από οτιδήποτε άλλο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Παρε ενα hyundai kona  να κανεις μια χαρα την δουλεια σου και με ελαχιστα προβληματα. 

Εχετε φαγωθει ολοι σας με τα vag και τα ford καθως και με τα γαλλικά και ολα τα συνεργεια ειναι γεματα απο αυτα. 

https://www.car.gr/26496058-hyundai-kona-1-6-hybrid-premium

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, dankannn είπε

Παρε ενα hyundai kona  να κανεις μια χαρα την δουλεια σου και με ελαχιστα προβληματα. 

Εχετε φαγωθει ολοι σας με τα vag και τα ford καθως και με τα γαλλικά και ολα τα συνεργεια ειναι γεματα απο αυτα. 

https://www.car.gr/26496058-hyundai-kona-1-6-hybrid-premium

Και κάποιοι έχουν φαγωθεί με τα ασιατικά που τα έχει απορρίψει ο σύντροφος Τσοφρας...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...