Προς το περιεχόμενο

Αγορά νέου αυτοκινήτου - ιδέες προτάσεις


tsofras

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγω ευχες δε λεω....

Ελα να πεφτουν τα στοιχηματα........:

Αποδοση να το παει πισω ο @tsofras για να παραγγειλει Leon FR (τωρα που ειδε και του συνφορουμητη :P) : 1.05

 

 

Στα δικα μου, επειδη ψαχνω αμαξι λιγο πιο οικογενειακο (εχω mitsubishi colt CZ3 1.3) με εμφαση σε χαμηλη καταναλωση και χωρους, αξιοπιστια εχω κανει καποιες βολτες. Επισης να προσθεσω οτι εχω ενα κολλημα να μη παιρνω "παλια" αυτοκινητα, δηλαδη μοντελα που ειναι για αλλαγη ή facelift συντομα.

Αυτη τη στιγμη δινω ενα 150αρι το μηνα σε βενζινη και θελω να το μειωσω οσο γινεται οποτε προσανατολιζομαι σε φυσικο αεριο ή hybrid (true οχι κολοκυθια mhev). Αυτο μου περιοριζει παρα πολυ τις επιλογες, και αφηνω ενα παραθυρακι για πετρελαιο για αν τις αυξησω, αν και καταλαβαινω οτι εντος πολης που ειναι το 95% των χιλιομετρων μου δεν αξιζει τοσο. Συνεπως αυτα που εχω ξεχωρισει αυτη τη στιγμη ειναι το νεο Leon με TGI 130 , και καποιο toyota hybrid (corolla μαλλον).

Πηγα μια βολτα και απο το φιλο του Tsofra στην αργυρουπολη και το ειδα το Leon, πολυ ομορφο και φοβεροι χωροι πισω. Δυστυχως το TGI δεν λανσαρεται απο την αρχη, μου ειπε σε κανα διμηνο μαλλον....συνεπως δεν εχω και τιμη αλλα η εκτιμηση ηταν στα ~22.000 . Ειδα και τo corolla, το νεο Yaris και το CHR.

Το corolla συμπαθητικο εμφανησιακα, ποιοτικο μεσα αλλα αρκετα μετριοι οι χωροι πισω (bonus οι πολλαπλοι συνδεσμοι). Hybrid active plus εκδοση παλι 22.000 περιπου βγαινει.

Το yaris πανεμορφο, και ικανοποιητικοι χωροι πισω για μικρο (αν και εγω θα ηθελα κατι παραπανω). Ομως 19.000 που ζητανε για το hybrid active plus ειναι πολλα για την κατηγορια και για την ποιοτητα που ειδα μεσα to be honest.

Το CHR πολυ ομορφο/φουτουριστικο και καλυπτει τα παντα σε χωρους κλπ, αλλα εχει αυτο το κλειστοφοβικο θεμα πισω....και βγαινει καπου 23.500. Added bonus το SUV (για 15 μερες το χρονο)

Οποτε μαλλον παιζω μεταξυ Leon TGI αν ερθει σε ευλογο χρονικο διαστημα, και Corolla Hybrid

Ακουω γνωμες και τυχον αλλες προτασεις. 

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 12,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 ώρα πριν, zourman1981 είπε

επειδη δεν το εχω παρακολουθησει ολο το θεμα

πως κατεληξες απο τις αναγκες σε χωρους του 2008 σε ibiza ?

Κατέληξα στο ότι προτιμώ λιγότερους χώρους απο το να έχω SUV που μου είναι αδιάφορα οδηγικά και ας βάζω μπαγκαζίερα μία φορά τον χρονο

 

1 ώρα πριν, paylidis είπε

@tsofras Καλοτάξιδο. Πολυ ωραιο το χρωμα! Μη μου πεις να ειναι το βασικο τσαμπα μπλε της seat? 

O εσωτερικος φωτισμος αλλαζει χρώματα;;

thx μαν , όχι μεταλλικό είναι  , ο φωτισμός αλλάζει κόκκινο ή άσπρο

Τώρα μόντες για περισσότερα χρώματα υπάρχουν δεν ξέρω αν θα ασχοληθώ υποθέτω όχι αν είναι να πάω στο Leon σε κάποια χρόνια

21 λεπτά πριν, Noobios είπε

Παμε και καμια φωτο νυχτα τωρα. Ωραιες οι εξατμισεις πισω.

Το βραδάκι θα βγάλω , αν και μούφα ωραίες είναι όντως

22 λεπτά πριν, haris_216 είπε

Α, και αυτό. Το ψάχνει η γυναίκα μου :)

Δηλαδή σε κάποια επίπεδα εξοπλισμού υπάρχει;

Τα φώτα ποδιών τα έχει. Μια χαρά βλέπω τα...πόδια μου. Όταν όμως πάω να πιάσω καμιά τσάντα από το πίσω κάθισμα, μαύρα σκοτάδια :wacko:

Νομίζω σε κανένα Ibiza δεν έχει

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξερω αν γράφτηκε και πιο πίσω αλλά ήρθε το yaris 2020 στις αντιπροσωπείες. Πήγα το είδα από κοντά και έπαθα πλάκα. Οι φωτογραφίες το αδικούν. Αλλά μίλησα με τον αντιπρόσωπο και η full-extra υβριδική έκδοση με 116 άλογα βγαίνει στις 21000 που χτυπάει απογορευτικές τιμές. yaris_front.jpg.9fd1d208a40962221b1017966d143fe8.jpg

yaris_back.jpg

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, tsofras είπε

thx μαν , όχι μεταλλικό είναι  , ο φωτισμός αλλάζει κόκκινο ή άσπρο

Τώρα μόντες για περισσότερα χρώματα υπάρχουν δεν ξέρω αν θα ασχοληθώ υποθέτω όχι αν είναι να πάω στο Leon σε κάποια χρόνια

ναι λογικό.... απλα ήθελα να σιγουρευτώ γιατι εχει ενα απλο παρομοιο μπλε.

πολυ ομορφο παντως...!

ο φωτισμός νομιζω θα ειναι καλυτερος στο λευκο, κανα 99% ξεκλειδωνει με vcds Και αλλα χρώματα (μου ειπαν οτι και στο δικο μου ξεκλειδώνει αλλα μου αρεσει ο λευκος και δε σκοπευω να το σκαλιξω καθολου για 4 χρονια)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, Thrylos7 είπε

Εγω ευχες δε λεω....

Ελα να πεφτουν τα στοιχηματα........:

Αποδοση να το παει πισω ο @tsofras για να παραγγειλει Leon FR (τωρα που ειδε και του συνφορουμητη :P) : 1.05

Στα δικα μου, επειδη ψαχνω αμαξι λιγο πιο οικογενειακο (εχω mitsubishi colt CZ3 1.3) με εμφαση σε χαμηλη καταναλωση και χωρους, αξιοπιστια εχω κανει καποιες βολτες. Επισης να προσθεσω οτι εχω ενα κολλημα να μη παιρνω "παλια" αυτοκινητα, δηλαδη μοντελα που ειναι για αλλαγη ή facelift συντομα.

Αυτη τη στιγμη δινω ενα 150αρι το μηνα σε βενζινη και θελω να το μειωσω οσο γινεται οποτε προσανατολιζομαι σε φυσικο αεριο ή hybrid (true οχι κολοκυθια mhev). Αυτο μου περιοριζει παρα πολυ τις επιλογες, και αφηνω ενα παραθυρακι για πετρελαιο για αν τις αυξησω, αν και καταλαβαινω οτι εντος πολης που ειναι το 95% των χιλιομετρων μου δεν αξιζει τοσο. Συνεπως αυτα που εχω ξεχωρισει αυτη τη στιγμη ειναι το νεο Leon με TGI 130 , και καποιο toyota hybrid (corolla μαλλον).

Πηγα μια βολτα και απο το φιλο του Tsofra στην αργυρουπολη και το ειδα το Leon, πολυ ομορφο και φοβεροι χωροι πισω. Δυστυχως το TGI δεν λανσαρεται απο την αρχη, μου ειπε σε κανα διμηνο μαλλον....συνεπως δεν εχω και τιμη αλλα η εκτιμηση ηταν στα ~22.000 . Ειδα και τo corolla, το νεο Yaris και το CHR.

Το corolla συμπαθητικο εμφανησιακα, ποιοτικο μεσα αλλα αρκετα μετριοι οι χωροι πισω (bonus οι πολλαπλοι συνδεσμοι). Hybrid active plus εκδοση παλι 22.000 περιπου βγαινει.

Το yaris πανεμορφο, και ικανοποιητικοι χωροι πισω για μικρο (αν και εγω θα ηθελα κατι παραπανω). Ομως 19.000 που ζητανε για το hybrid active plus ειναι πολλα για την κατηγορια και για την ποιοτητα που ειδα μεσα to be honest.

Το CHR πολυ ομορφο/φουτουριστικο και καλυπτει τα παντα σε χωρους κλπ, αλλα εχει αυτο το κλειστοφοβικο θεμα πισω....και βγαινει καπου 23.500. Added bonus το SUV (για 15 μερες το χρονο)

Οποτε μαλλον παιζω μεταξυ Leon TGI αν ερθει σε ευλογο χρονικο διαστημα, και Corolla Hybrid

Ακουω γνωμες και τυχον αλλες προτασεις. 

Είναι γεγονός ότι όσο ήμουν στην αντιπροσωπεία για την παράδοση ήμουν μέσα στο Leon , πέρασα απο το συνεργείο είχε έτοιμα για παράδοση 2 , το ένα ανθρακι , ετοίμαζε άλλο ένα ανθρακί , στο υπόγειο πέρασα άλλα 2 ανθρακί (το κέρατο μου ευτυχώς δεν είχαν ηλιοροφή) και όταν πήρα το αμάξι να φύγω ... έσκασε νταλίκα γεμάτη με Leon.

ΕΛΕΟΣ

Είπαμε αγόρασα με την λογική , ευχαριστημένος με την αγορά μου , 25000ε δεν δίνω , μεταχειρισμένο όμως να είμαστε καλά θα το πάρω σίγουρα το αμάξι σε 2 χρόνια που θα ξεχρεώσουμε το c3.

Είπαμε υπάρχει πλάνο , ξεχρεώνω c3 , η γυναίκα παίρνει το Ibiza να είναι κάγκουρας :D και εγώ πάω στο Leon. Αν μου την βαρέσει που θα έχω άλλη μία 5ετία να αρχίσουν τα περισσότερα έξοδα με τα παιδιά (φροντιστήρια κτλ) μπορεί να κάνω την υπέρβαση και να το παραγγείλω και καινούριο. Θα δείξει

2 λεπτά πριν, petran1444 είπε

Δεν ξερω αν γράφτηκε και πιο πίσω αλλά ήρθε το yaris 2020 στις αντιπροσωπείες. Πήγα το είδα από κοντά και έπαθα πλάκα. Οι φωτογραφίες το αδικούν. Αλλά μίλησα με τον αντιπρόσωπο και η full-extra υβριδική έκδοση με 116 άλογα βγαίνει στις 21000 που χτυπάει απογορευτικές τιμές. yaris_front.jpg.9fd1d208a40962221b1017966d143fe8.jpg

yaris_back.jpg

Όντως πολύ όμορφο , κρίμα που είναι ατμόσφαιρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, petran1444 είπε

Δεν ξερω αν γράφτηκε και πιο πίσω αλλά ήρθε το yaris 2020 στις αντιπροσωπείες. Πήγα το είδα από κοντά και έπαθα πλάκα. Οι φωτογραφίες το αδικούν. Αλλά μίλησα με τον αντιπρόσωπο και η full-extra υβριδική έκδοση με 116 άλογα βγαίνει στις 21000 που χτυπάει απογορευτικές τιμές. yaris_front.jpg.9fd1d208a40962221b1017966d143fe8.jpg

yaris_back.jpg

ΟΚ ομορφο αλλα οχι και 21000, εχουν ξεφυγει τελειως..

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 λεπτά πριν, tsofras είπε

Είναι γεγονός ότι όσο ήμουν στην αντιπροσωπεία για την παράδοση ήμουν μέσα στο Leon , πέρασα απο το συνεργείο είχε έτοιμα για παράδοση 2 , το ένα ανθρακι , ετοίμαζε άλλο ένα ανθρακί , στο υπόγειο πέρασα άλλα 2 ανθρακί (το κέρατο μου ευτυχώς δεν είχαν ηλιοροφή) και όταν πήρα το αμάξι να φύγω ... έσκασε νταλίκα γεμάτη με Leon.

ΕΛΕΟΣ

Είπαμε αγόρασα με την λογική , ευχαριστημένος με την αγορά μου , 25000ε δεν δίνω , μεταχειρισμένο όμως να είμαστε καλά θα το πάρω σίγουρα το αμάξι σε 2 χρόνια που θα ξεχρεώσουμε το c3.

Είπαμε υπάρχει πλάνο , ξεχρεώνω c3 , η γυναίκα παίρνει το Ibiza να είναι κάγκουρας :D και εγώ πάω στο Leon. Αν μου την βαρέσει που θα έχω άλλη μία 5ετία να αρχίσουν τα περισσότερα έξοδα με τα παιδιά (φροντιστήρια κτλ) μπορεί να κάνω την υπέρβαση και να το παραγγείλω και καινούριο. Θα δείξει

 

Σελίδα νήματος 5434 ''Ηρθε η ώρα να πάω για το Leon η να περιμένω κατι αλλο?'' 🤣🤣

 

ps Δε περιμενα να το πω ποτε για Τογιοτα αλλα φαινεται ομορφο το νεο Yaris αρκετα επιθετικο στη μουρη!

Επεξ/σία από cloud13
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, lightsout είπε

@tsofrasΚαλορίζικο και καλοτάξιδο. Κουκλί είναι.

  Εμφάνιση κρυμμένου περιεχομένου

Αν το δίνεις ενδιαφέρομαι :P 

Spoiler

 

Τιμή ? Έχεις p.m.

.

.

.

Πλάκα κάνω :D

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 λεπτά πριν, petran1444 είπε

Δεν ξερω αν γράφτηκε και πιο πίσω αλλά ήρθε το yaris 2020 στις αντιπροσωπείες. Πήγα το είδα από κοντά και έπαθα πλάκα. Οι φωτογραφίες το αδικούν. Αλλά μίλησα με τον αντιπρόσωπο και η full-extra υβριδική έκδοση με 116 άλογα βγαίνει στις 21000 που χτυπάει απογορευτικές τιμές. yaris_front.jpg.9fd1d208a40962221b1017966d143fe8.jpg

yaris_back.jpg

Πανέμορφο αλλά δε μπαίνει στα χωράφια του κορολα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

35 λεπτά πριν, Thrylos7 είπε

Εγω ευχες δε λεω....

Ελα να πεφτουν τα στοιχηματα........:

Αποδοση να το παει πισω ο @tsofras για να παραγγειλει Leon FR (τωρα που ειδε και του συνφορουμητη :P) : 1.05

Στα δικα μου, επειδη ψαχνω αμαξι λιγο πιο οικογενειακο (εχω mitsubishi colt CZ3 1.3) με εμφαση σε χαμηλη καταναλωση και χωρους, αξιοπιστια εχω κανει καποιες βολτες. Επισης να προσθεσω οτι εχω ενα κολλημα να μη παιρνω "παλια" αυτοκινητα, δηλαδη μοντελα που ειναι για αλλαγη ή facelift συντομα.

Αυτη τη στιγμη δινω ενα 150αρι το μηνα σε βενζινη και θελω να το μειωσω οσο γινεται οποτε προσανατολιζομαι σε φυσικο αεριο ή hybrid (true οχι κολοκυθια mhev). Αυτο μου περιοριζει παρα πολυ τις επιλογες, και αφηνω ενα παραθυρακι για πετρελαιο για αν τις αυξησω, αν και καταλαβαινω οτι εντος πολης που ειναι το 95% των χιλιομετρων μου δεν αξιζει τοσο. Συνεπως αυτα που εχω ξεχωρισει αυτη τη στιγμη ειναι το νεο Leon με TGI 130 , και καποιο toyota hybrid (corolla μαλλον).

Πηγα μια βολτα και απο το φιλο του Tsofra στην αργυρουπολη και το ειδα το Leon, πολυ ομορφο και φοβεροι χωροι πισω. Δυστυχως το TGI δεν λανσαρεται απο την αρχη, μου ειπε σε κανα διμηνο μαλλον....συνεπως δεν εχω και τιμη αλλα η εκτιμηση ηταν στα ~22.000 . Ειδα και τo corolla, το νεο Yaris και το CHR.

Το corolla συμπαθητικο εμφανησιακα, ποιοτικο μεσα αλλα αρκετα μετριοι οι χωροι πισω (bonus οι πολλαπλοι συνδεσμοι). Hybrid active plus εκδοση παλι 22.000 περιπου βγαινει.

Το yaris πανεμορφο, και ικανοποιητικοι χωροι πισω για μικρο (αν και εγω θα ηθελα κατι παραπανω). Ομως 19.000 που ζητανε για το hybrid active plus ειναι πολλα για την κατηγορια και για την ποιοτητα που ειδα μεσα to be honest.

Το CHR πολυ ομορφο/φουτουριστικο και καλυπτει τα παντα σε χωρους κλπ, αλλα εχει αυτο το κλειστοφοβικο θεμα πισω....και βγαινει καπου 23.500. Added bonus το SUV (για 15 μερες το χρονο)

Οποτε μαλλον παιζω μεταξυ Leon TGI αν ερθει σε ευλογο χρονικο διαστημα, και Corolla Hybrid

Ακουω γνωμες και τυχον αλλες προτασεις. 

Εχεις δει το OPEL Crossland /Grandland ?  σε SKODA kamiq / karoq ? σε VW T-CROSS / TROC ?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το νεο Yaris πραγματικα πανεμορφο....και οκ δεν χρειαζεται 21.000, με 19.000 παιρνεις το Hybrid ActivePlus που ειναι υπερ-ικανοποιητικο. Αλλα ακομα και ετσι μπαινει σε χωραφια corolla επειδη το τελευταιο οντας 1 χρονο στην αγορα εχει πλεον και εκπτωση. Επισης οσο ομορφο ειναι εξωτερικα, εσωτερικα δε δινει ιδια αισθηση πολυτελειας, που σε αυτο το κοστος την περιμενεις(απαιτεις). Το corolla ειναι εμφανως ποιοτικοτερο εσωτερικα και μου εκανε εντυπωση αυτο.

@sotiriadisc Τα αυτοκινητα του "ομιλου" απορριπτονται εκτος και αν φορανε τον TGI 130. Δυστυχως τον συγκεκριμενο τον εχει βαλει μονο στο Leon και στα αλλα πεταει κατι 90αρηδες να κινησουν SUV. Στην Opel πηγα να δω τα Corsa και Astra με αναμεικτες εντυπωσεις (λιγο παλιο μοντελο το Astra και μικρο το Corsa). Τα SUV που λες ομως δε τα ειχα υποψιν μου, θα ριξω μια ματια αν και θα αναγκαστω σε πετρελαιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 minute ago, Thrylos7 said:

 

@sotiriadisc Τα αυτοκινητα του "ομιλου" απορριπτονται εκτος και αν φορανε τον TGI 130. Δυστυχως τον συγκεκριμενο τον εχει βαλει μονο στο Leon και στα αλλα πεταει κατι 90αρηδες να κινησουν SUV. 

Το ότι τον κινητήρα αυτό τον βάζουν στο Leon και γενικότερα τα TGI που ξεκίνησαν να τα βάζουν πρώτα σε Seat,
πιθανότατα έχει να κάνει με το ότι το φυσικό αέριο του γκρουπ το είχε αναλάβει να το εξελίξει η Seat οπότε έχει και την προτεραιότητα και το χαμηλότερο κόστος.
Και ειδικά τώρα που το φυσικό αέριο ως καύσιμο έχει πάρει το κόκκινο φως από το γκρουπ
μάλλον ανάλογες είναι και οι προοπτικές να περάσει ευρέως στη γκάμα του ομίλου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, Thrylos7 είπε

οποτε μαλλον παιζω μεταξυ Leon TGI αν ερθει σε ευλογο χρονικο διαστημα, και Corolla Hybrid

Ακουω γνωμες και τυχον αλλες προτασεις. 

Στο car. gr υπάρχουν 2-3 leon, τα τελευταία κομμάτια του "παλιου" μοντέλου, αλλά το νέο σίγουρα είναι πιο όμορφο... 😎 ο νέος λέωντας είναι ωραίος αλλά άγνωστο πότε θα έρθει και σε τι τιμή 

Άγνωστη και η έλευση της νέας octavia sedan tgi... 

Επεξ/σία από terry308
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
17 λεπτά πριν, Thrylos7 είπε

Το νεο Yaris πραγματικα πανεμορφο....και οκ δεν χρειαζεται 21.000, με 19.000 παιρνεις το Hybrid ActivePlus που ειναι υπερ-ικανοποιητικο. Αλλα ακομα και ετσι μπαινει σε χωραφια corolla επειδη το τελευταιο οντας 1 χρονο στην αγορα εχει πλεον και εκπτωση. Επισης οσο ομορφο ειναι εξωτερικα, εσωτερικα δε δινει ιδια αισθηση πολυτελειας, που σε αυτο το κοστος την περιμενεις(απαιτεις). Το corolla ειναι εμφανως ποιοτικοτερο εσωτερικα και μου εκανε εντυπωση αυτο.

@sotiriadisc Τα αυτοκινητα του "ομιλου" απορριπτονται εκτος και αν φορανε τον TGI 130. Δυστυχως τον συγκεκριμενο τον εχει βαλει μονο στο Leon και στα αλλα πεταει κατι 90αρηδες να κινησουν SUV. Στην Opel πηγα να δω τα Corsa και Astra με αναμεικτες εντυπωσεις (λιγο παλιο μοντελο το Astra και μικρο το Corsa). Τα SUV που λες ομως δε τα ειχα υποψιν μου, θα ριξω μια ματια αν και θα αναγκαστω σε πετρελαιο.

Ρε παιδια οχι και 21κ (ουτε 19) για yaris!

Ομορφο αλλα εχουν ξεφυγει εντελως για yaris

 

Επεξ/σία από imr
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, terry308 είπε

Στο car. gr υπάρχουν 2-3 leon, τα τελευταία κομμάτια του "παλιου" μοντέλου, αλλά το νέο σίγουρα είναι πιο όμορφο... 😎 ο νέος λέωντας είναι ωραίος αλλά άγνωστο πότε θα έρθει και σε τι τιμή 

Άγνωστη και η έλευση της νέας octavia sedan tgi... 

Το παλιο το εχει παρει φιλος περσι και ειναι εξαιρετικο. Στα 19.500 δε που εδινε η Seat το TGI, σχεδον τους εκλεβες. 

Αλλα οπως ειπα εχω κολλημα με τα παλια μοντελα και δεν ειναι δυνατον να παρω μοντελο 8ετιας (του 2012 με facelift το 2016).

Επισης ενα απο τα βασικα+ του νεου ειναι το μεγαλυτερο μεταξονιο που πραγματικα στους πισω επιβατες ειναι αεροδρομιο. Αν δεν ειχε αυτο το μεγαλο+ νομιζω θα εκλινα πιο πολυ προς toyota λογω αξιοπιστιας και ασφαλειας του hybrid εναντι του φυσικου αεριου.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...