Προς το περιεχόμενο

Ρομποτική Σκούπα mi robot vacuum mop pro


Kostasm45

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, Doubt είπε

Για το "άμεση παράδοση" μην είσαι και τόσο βέβαιος.

Είμαι βέβαιο επειδή έχω κάνει 3 παραγγελίες μέσα σε μια εβδομάδα και της πήρα όλες Τουλάχιστον στην Ξάνθη. Σχετικά με την τιμή του στα 276 αξίζει η αγορά του θα λέγατε; είναι καλή η σκούπα για σπίτι που δεν έχει ζώα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 826
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

8 λεπτά πριν, BoullyBoy είπε

Είμαι βέβαιο επειδή έχω κάνει 3 παραγγελίες μέσα σε μια εβδομάδα και της πήρα όλες Τουλάχιστον στην Ξάνθη. Σχετικά με την τιμή του στα 276 αξίζει η αγορά του θα λέγατε; είναι καλή η σκούπα για σπίτι που δεν έχει ζώα.

H σκούπα είναι τέλεια, έχοντας υπ όψιν σου τα εξής :

 Αν έχεις σπίτι με παιδιά κτλ, που λερώνεται συχνά, σίγουρα θα χρειαστείς και μία κανονική σκούπα. Δοκιμασμένη σε χαλιά, κάνει καλή δουλειά, αλλά σαν την σκούπα την κανονική δεν είναι και ούτε θα γίνει.

Εγώ την συστήνω για συντήρηση. Βάζω κανονική σκούπα μία φορά την εβδομάδα (από εκεί που θα έβαζα 3) και μετά έχω την Xiaomi για καθημερινή συντήρηση.

Μην ξεκινήσεις έχοντας φιλοδοξίες οτι δεν θα ξαναπιάσεις σκούπα. (Οπότε ότι και να σου κάτσει θα σε βολέψει)

Σε αυτά τα χρήματα, αν είναι ελληνικής αντιπροσωπείας είναι πολύ καλή τιμή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν πιστεύω οτί σε αυτή την γκάμα τιμής (γιατί και η Xiaomi επίσημα στην Ελλάδα 500 ευρώ είχε) καταργείς τελείως την σκούπα. Εκτός αν μιλάμε για εργένη, με λίγα πράγματα και ελάχιστη φθορά του σπιτιού καθημερινά. 

Πιστεύω οτι αν έχεις κατασταλάξει ότι θέλεις σκούπα ρομπότ, η Xiaomi και σε αυτό το ποσό φαντάζει ιδανική επιλογή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 ώρες πριν, sifisbet είπε

Αυτό ακριβως θέλω να αποφύγω... τις 2 εφαρμογές.... εχουμε πήξει στις εφαρμογές...

δηλαδη αν οι πρίζες δουλεύουν στον κινεζικο, η εφαρμογή μου δεν θα τις βλέπει καθολου;

Η STYTJ02YM SKV4109GL σκούπα που έχω δουλεύει σίγουρα στον ευρωπαϊκό σέρβερ;; Region πάντως έχω GREECE  

Μπορω να το τσεκαρω από κάπου;

Το που δουλεύει σίγουρα μπορείς να το δεις μόνο εσύ. Δοκίμασε να αλλάξεις τον σέρβερ σε Κίνα. Εάν μετά η εφαρμογή δεν βλέπει τη σκούπα, σημαίνει ότι δουλεύει στον ευρωπαϊκό μόνο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, Doubt είπε

Για το "άμεση παράδοση" μην είσαι και τόσο βέβαιος.

Την πήρα 272 από Δράμα και ήρθε σε 3 μέρες με courier τοπικό Θεσσαλονίκης. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 18/1/2021 στις 11:00 ΜΜ, sifisbet είπε

Την πήρα 272 από Δράμα και ήρθε σε 3 μέρες με courier τοπικό Θεσσαλονίκης. 

Ρώτησες τι εγγύηση έχει; Είναι InfoQuest ή δικιά τους; Πιστεύω αν είναι επίσημα InfoQuest χτυπάει όλα τα σκρουτζομαγαζα δικαίως!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 ώρες πριν, Rango96 είπε

Ρώτησες τι εγγύηση έχει; Είναι InfoQuest ή δικιά τους; Πιστεύω αν είναι επίσημα InfoQuest χτυπάει όλα τα σκρουτζομαγαζα δικαίως!

Ρώτησα εκ των υστέρων και απαντησαν ότι δινουν 2 χρόνια εγγύηση δική τους και πως δεν έχουν καμία σχέση με infoquest. 
Επισης με ενημέρωσαν ότι η info δεν είναι επίσημος αντιπρόσωπος αλλά ένας dealer όπως τα περισσότερα μαγαζιά  η οποία πήρε άδεια από την mi να μπορεί να αυτοπροσδιορίζεται σαν αντιπρόσωπος. 
Πηρα άλλες 2 από Αθήνα που μου είπαν τα ίδια αλλά αυτό το μαγαζί δεν δίνει 2 χρόνια εγγύηση. 

Στις 18/1/2021 στις 10:30 ΜΜ, Trapper είπε

Το που δουλεύει σίγουρα μπορείς να το δεις μόνο εσύ. Δοκίμασε να αλλάξεις τον σέρβερ σε Κίνα. Εάν μετά η εφαρμογή δεν βλέπει τη σκούπα, σημαίνει ότι δουλεύει στον ευρωπαϊκό μόνο. 

Δεν είχα τελικά κανένα πρόβλημα και με τις 4 πρίζες που πήρα. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα στην ομάδα. Χθες μου ήρθε η σκούπα απο e-shop και μπορώ να πώς πως είναι πολύ καλύτερη απόσο περίμενα.

Αρχικά η σκούπα έβγαλε το χάρτι του σπιτιού άριστα (οχι οτι δεν το ήξερα αλλα όχι και τόσο πολύ), και έπειτα χώρισα τα δωμάτια, όλα καλά δηλαδή. Σχετικά με το κομμάτι της μάπας δεν θα το δουλέψω καθόλου μιας και σχεδόν παντού έχω χαλιά.

Αυτό που ήθελα να ρωτήσω είναι τα ανταλλακτικά μόνο για σκούπισμα απο που τα παίρνεται εσείς κάποιο λινκ για να κάνω και εγώ παραγγελία (δεν με απασχολεί ο χρόνος παράδοσης) και κάθε πότε θέλουν αλλαγή τα βουρτσάκια;.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα. Ξεκίνησα να κάνω περιμετρικά ώστε να δημιουργήσει τον χάρτη. Εκανε όλη την περίμετρο μια χαρά αλλά όταν φτάνει στην βάση δεν σταματάει αλλά συνεχίζει να κάνει περιμετρικά αυτό που έκανε και πριν οπότε χάρτη δεν έχω. Τι γίνεται? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, Math222 είπε

Καλησπέρα. Ξεκίνησα να κάνω περιμετρικά ώστε να δημιουργήσει τον χάρτη. Εκανε όλη την περίμετρο μια χαρά αλλά όταν φτάνει στην βάση δεν σταματάει αλλά συνεχίζει να κάνει περιμετρικά αυτό που έκανε και πριν οπότε χάρτη δεν έχω. Τι γίνεται? 

Άστην να δεις τι θα κάνει και πότε θα τελειώσει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 25/1/2021 στις 12:08 ΠΜ, sifisbet είπε

Άστην να δεις τι θα κάνει και πότε θα τελειώσει...

Ενταξει απλά δεν αναγνώρισε την βάση. Στην δεύτερη φορά δούλεψε. 

Δεύτερη ερώτηση θέλω να ταγκαρω να σκουπίσει δύο δωματια αλλά μου αφήνει να ταγκαρω μόνο ένα. Γιατί? 

Τρίτη ερώτηση όταν την βάλω σκούπισμα και σφουγγάρισμα μαζί πρώτα σκουπίζει και μετά σφουγγάριζει ή το κάνει ταυτόχρονα? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Math222 είπε

Ενταξει απλά δεν αναγνώρισε την βάση. Στην δεύτερη φορά δούλεψε. 

Δεύτερη ερώτηση θέλω να ταγκαρω να σκουπίσει δύο δωματια αλλά μου αφήνει να ταγκαρω μόνο ένα. Γιατί? 

Τρίτη ερώτηση όταν την βάλω σκούπισμα και σφουγγάρισμα μαζί πρώτα σκουπίζει και μετά σφουγγάριζει ή το κάνει ταυτόχρονα? 

Εμένα βάζει τικ κανονικά σε 2 δωμάτια.

Ταυτόχρονα σκουπίζει και σφουγγαρίζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, greekn1c είπε

Εμένα βάζει τικ κανονικά σε 2 δωμάτια.

Ταυτόχρονα σκουπίζει και σφουγγαρίζει.

Τώρα που σε βρήκα δεν σε χάνω. Αν την βάλεις να σκουπίζει μόνο, πάει ζικ ζακ. Αν την βάλεις και να σφουγγαρισει πάει όπως να ναι? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...