Προς το περιεχόμενο

Xbox Series S - Γενική Συζήτηση


ShadaTuT
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
42 λεπτά πριν, pflipsen είπε

329 είχε, ήταν ένα bundle με το fifa 20 (που δεν με ενδιέφερε) και με ένα κουπόνι 10 € μου πήγαινε 319. Μεταχειρισμένο το pro εδώ, το φθηνότερο που είδα , ήταν 250. Οπότε καινούριο χωρίς σκόνες και με εγγύηση 2 χρόνια, νομίζω είχε μια λογική. όχι σπουδαία προσφορά σίγουρα. Παραπάνω δεν έδινα.

Παρόλα αυτά, όπως έγραψα και πιο πάνω, το ακύρωσα. Και είμαι στο τσακ να παραγγείλω το series s. Το σκέφτομαι και το ps5, με βάση και αυτά που λέτε εδώ το s είναι πιο vfm. Με έχει ενθουσιάσει και το μέγεθος του..

Με κάρτες eurobank στον Γερμανό το series s πρέπει να βγαίνει - 20% αυτή την περίοδο. Τρομερό vfm

 

Edit άκυρο 15% ήταν και τελειωσε

Επεξ/σία από imr
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

1 ώρα πριν, pflipsen είπε

329 είχε, ήταν ένα bundle με το fifa 20 (που δεν με ενδιέφερε) και με ένα κουπόνι 10 € μου πήγαινε 319. Μεταχειρισμένο το pro εδώ, το φθηνότερο που είδα , ήταν 250. Οπότε καινούριο χωρίς σκόνες και με εγγύηση 2 χρόνια, νομίζω είχε μια λογική. όχι σπουδαία προσφορά σίγουρα. Παραπάνω δεν έδινα.

Παρόλα αυτά, όπως έγραψα και πιο πάνω, το ακύρωσα. Και είμαι στο τσακ να παραγγείλω το series s. Το σκέφτομαι και το ps5, με βάση και αυτά που λέτε εδώ το s είναι πιο vfm. Με έχει ενθουσιάσει και το μέγεθος του..

Εγώ όταν έψαχνα για seires s βρήκα ένα από εδώ σε αγγελία στα 220 με 2 controllers. Τότε έκανε 300 με 1 controller. Έχει και 1.5 χρόνο εγγύηση. Στο λέω σαν μία εναλλακτική. 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Ξέρει κανείς σίγουρα αν αγοράσω την προσφορά με ένα ευρώ για ένα ή τρεις μήνες από pc θα λειτουργεί και στο series s ? Σκέφτομαι να πάρω ένα διότι η 1650 μου αρχίζει και δεν τραβάει στα καινούργια games σε 1080p και αφού έχω και μια τηλεόραση 4κ ευκαιρία ειναι. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Nik1239 είπε

Ξέρει κανείς σίγουρα αν αγοράσω την προσφορά με ένα ευρώ για ένα ή τρεις μήνες από pc θα λειτουργεί και στο series s ? Σκέφτομαι να πάρω ένα διότι η 1650 μου αρχίζει και δεν τραβάει στα καινούργια games σε 1080p και αφού έχω και μια τηλεόραση 4κ ευκαιρία ειναι. 

όχι η προσφορά για pc είναι μόνο για pc. για να δουλεύει και σε xbox θέλεις ultimate. Πάρε μια τρίμηνη από κλειδαδικο με νέο account αν είναι trial. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, rodosf1 είπε

όχι η προσφορά για pc είναι μόνο για pc. για να δουλεύει και σε xbox θέλεις ultimate. Πάρε μια τρίμηνη από κλειδαδικο με νέο account αν είναι trial. 

Κρίμα , θα μείνω τότε με το pc ελπίζοντας να πέσουν οι τιμές για αναβάθμιση γιατί αυτά τα trials με 1€ που παίρνω από τον Δεκέμβριο είναι ότι καλύτερο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, Nik1239 είπε

Κρίμα , θα μείνω τότε με το pc ελπίζοντας να πέσουν οι τιμές για αναβάθμιση γιατί αυτά τα trials με 1€ που παίρνω από τον Δεκέμβριο είναι ότι καλύτερο

έχει trials ultimate στα κλειδαδικα με 2€ το τρίμηνο πάντως αν δεις. κ θα έχεις κ το πλήρες πακέτο. αξίζει. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, rodosf1 είπε

έχει trials ultimate στα κλειδαδικα με 2€ το τρίμηνο πάντως αν δεις. κ θα έχεις κ το πλήρες πακέτο. αξίζει. 

Νομίζω αν πάρεις μια φορα trial δεν σε ξανα αφηνει. Μετά που έληξε μια από τις προσφορές που είχα βάλει με 1€ από την εφαρμογή xbox στο pc πήγα να κάνω redeem μια 2μηνη trial που πήρα με 20 λεπτά από eneba και δεν μου την δέχτηκε. Εκτός αν είναι διαφορετικά στο xbox και μπορείς να βαζεις καινουργιο μόλις ληγει αυτό που έχεις .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, Nik1239 είπε

Νομίζω αν πάρεις μια φορα trial δεν σε ξανα αφηνει. Μετά που έληξε μια από τις προσφορές που είχα βάλει με 1€ από την εφαρμογή xbox στο pc πήγα να κάνω redeem μια 2μηνη trial που πήρα με 20 λεπτά από eneba και δεν μου την δέχτηκε. Εκτός αν είναι διαφορετικά στο xbox και μπορείς να βαζεις καινουργιο μόλις ληγει αυτό που έχεις .

αν βάζεις την trial σε άλλο account που έχεις στο xbox παίζει κανονικά και ο κανονικός σου λογαριασμός. Απλά είναι η ταλαιπωρία φτιάξε-βάλε βγάλε λογαριασμό κάθε 3 μήνες. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

33 λεπτά πριν, rodosf1 είπε

αν βάζεις την trial σε άλλο account που έχεις στο xbox παίζει κανονικά και ο κανονικός σου λογαριασμός. Απλά είναι η ταλαιπωρία φτιάξε-βάλε βγάλε λογαριασμό κάθε 3 μήνες. 

Κοίτα εάν δεν χρειάζεται να ξανακατεβαζω τα παιχνίδια δεν με ενοχλεί να κάνω αυτή την διαδικασία κάθε τρίμηνο αφού παίζω μόνο single player games και όχι online με φίλους 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

27 λεπτά πριν, Nik1239 είπε

Κοίτα εάν δεν χρειάζεται να ξανακατεβαζω τα παιχνίδια δεν με ενοχλεί να κάνω αυτή την διαδικασία κάθε τρίμηνο αφού παίζω μόνο single player games και όχι online με φίλους 

όχι φίλε μου δεν τα ξανακατεβαζεις εννοείται. απλά τα έχεις κ παίζουν ως ξεκλείδωτα με το νεο trial account, είτε με το βασικό σου που το έχεις στην κονσόλα πάντα κ κρατάς κ την πρόοδο. 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα να κάνω μια ερώτηση για πρόβλημα που έχω με το controller ένα απλό του series s είναι είναι εντός εγγύησης μπορώ να κάνω κάποιο τηλ στην microsoft ή να στείλω κάποιο mail? κουνιεται ο κέρσοράς ενώ δεν το ακουμπάω νομίζω drifting λέγεται 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι μπορείς και από τον λογαριασμό σου να κάνεις όλες τις ενέργειες για τη βλάβη. Θα έρθει courier, θα το πάρει και σε 10 μέρες περίπου αρο φέρνει πάλι. Αυτό που θα έρθει είναι ανακατασκευασμενο. Κάποια παιδιά εδώ έχουν πει πως αν δεν έχεις άλλο controller μπορείς να ζητήσεις να σου φέρουν για όσο διάστημα κάνει να επισκευαστεί το δικό σου. Αυτά. 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, Tigio13 είπε

Ναι μπορείς και από τον λογαριασμό σου να κάνεις όλες τις ενέργειες για τη βλάβη. Θα έρθει courier, θα το πάρει και σε 10 μέρες περίπου αρο φέρνει πάλι. Αυτό που θα έρθει είναι ανακατασκευασμενο. Κάποια παιδιά εδώ έχουν πει πως αν δεν έχεις άλλο controller μπορείς να ζητήσεις να σου φέρουν για όσο διάστημα κάνει να επισκευαστεί το δικό σου. Αυτά. 

Πολυ σωστά. απλά για να νιώθεις πιο άνετα πάρε τηλέφωνο στη Microsoft Hellas και θα σε καλέσουν εκείνοι πίσω για τις λεπτομέρειες. 

υγ. σε controllers έχουν αντικαταστήσει και εκτός χρόνου εγγύησης χωρίς χρέωση, επιβεβαιωμενα. 

Επεξ/σία από rodosf1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ πολύ παιδιά θα μιλήσω μαζί τους το μεσημέρι είτε τηλεφωνικά είτε με τσατ για να δω τις λεπτομέρειες όντως ένα κοντρόλ έχω αν μπορέσουν να μου φέρουν άλλο θα είναι πολύ καλά. 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...