Προς το περιεχόμενο

Xbox Series S - Γενική Συζήτηση


ShadaTuT
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

21 λεπτά πριν, d_gkal είπε

(ψιλό)μετάνιωσα που δε το πήρα στα 230€ από amazon. Θέλω το Χ, αλλά στην προκείμενη περίπτωση θα ήμουν μια χαρά με το S. 

 

 

Κοίτα και από εδώ αγγελίες. Εγώ είχα βρει ένα λίγων μηνών στα 220 με 2 controllers. Πούλησα τα controllers 80 και βγήκε στα 140. Με 1.5 χρόνο υπόλοιπο εγγύησης. 

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μηπως ξερει κανενας γιατι δεν παιζει πλεον το netflix στο series s?Βγαζει κωδικο σφαλματος D7701-1003.Χωρις να εχει αλλαξει κατι απο τον προηγουμενο μηνα που αν θυμαμαι καλα επαιζε κανονικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, LouCi4er είπε

Μηπως ξερει κανενας γιατι δεν παιζει πλεον το netflix στο series s?Βγαζει κωδικο σφαλματος D7701-1003.Χωρις να εχει αλλαξει κατι απο τον προηγουμενο μηνα που αν θυμαμαι καλα επαιζε κανονικα.

δεν ειναι θεμα του xbox αλλα του netflix app. ειναι γνωστο σκαλωμα αυτο το error, συμβαινει κ σε αλλες συσκευες αλλα κ απο browser.
δοκιμασε μπας κ αν το σβησεις κ το ξανακατεβασεις φρεσκο install στο φτιαξει, συνηθως πιανει

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επιτέλους ήρθε το 60ρι στο Cyberpunk και για εμάς τους πτωχούς. Το έχω εδώ και ένα χρόνο και δεν το είχα ξεκινήσει περιμένοντας κάποια στιγμή τα 60fps έστω και 900p. 

IMG_20220906_234217.jpg

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, joker80 είπε

Επιτέλους ήρθε το 60ρι στο Cyberpunk και για εμάς τους πτωχούς. Το έχω εδώ και ένα χρόνο και δεν το είχα ξεκινήσει περιμένοντας κάποια στιγμή τα 60fps έστω και 900p. 

IMG_20220906_234217.jpg

μα και χωρίς τα 60fps ζωγραφιά ήταν το παιχνίδι 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά καλησπέρα μια βοήθεια αγόρασα την κονσόλα τον 9/2021 και πριν κανένα τρίμηνο μου βγάλε drifting στο κοντρόλ το έστειλα στην Microsoft θεωρητικά το έφτιαξαν τώρα μου βγάζει το ίδιο πράγμα αρχικά θέλω να ρωτήσω όσο αφορά την εγγύηση μόνο η κονσόλα έχει 2 χρόνια ή και το χειριστήριο και γενικά όταν το στέλνω για επισκευή δεν ανανεώνεται η εγγύηση ; Οποια γνώμη δεκτή ευχαριστώ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, DimitriosT86 είπε

Παιδιά καλησπέρα μια βοήθεια αγόρασα την κονσόλα τον 9/2021 και πριν κανένα τρίμηνο μου βγάλε drifting στο κοντρόλ το έστειλα στην Microsoft θεωρητικά το έφτιαξαν τώρα μου βγάζει το ίδιο πράγμα αρχικά θέλω να ρωτήσω όσο αφορά την εγγύηση μόνο η κονσόλα έχει 2 χρόνια ή και το χειριστήριο και γενικά όταν το στέλνω για επισκευή δεν ανανεώνεται η εγγύηση ; Οποια γνώμη δεκτή ευχαριστώ 

η εγγύηση δεν ανανεώνεται με το σέρβις. αλλά πάρε τηλ Microsoft και θα στο ξαναφτιάξουν, don't worry. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, rodosf1 είπε

η εγγύηση δεν ανανεώνεται με το σέρβις. αλλά πάρε τηλ Microsoft και θα στο ξαναφτιάξουν, don't worry. 

Παρόλο που λέει στο σύστημα ότι έχει λήξη η εγγύηση του κοντρολερ στις 8/9;

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

25 λεπτά πριν, DimitriosT86 είπε

Παρόλο που λέει στο σύστημα ότι έχει λήξη η εγγύηση του κοντρολερ στις 8/9;

Αν μπεις στο λογαριασμό σου θα δεις πως το controller έχει 3 μήνες υπόλοιπο εγγύησης από την μέρα που στο έφτιαξαν. Αν η εγγύηση σου έχει υπόλοιπο περισσότερο από 3 μήνες ισχύει κανονικά όσο έχεις. Αν έχεις λιγότερο από 3 μήνες η ms το κάνει 3μηνο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Tigio13 είπε

Αν μπεις στο λογαριασμό σου θα δεις πως το controller έχει 3 μήνες υπόλοιπο εγγύησης από την μέρα που στο έφτιαξαν. Αν η εγγύηση σου έχει υπόλοιπο περισσότερο από 3 μήνες ισχύει κανονικά όσο έχεις. Αν έχεις λιγότερο από 3 μήνες η ms το κάνει 3μηνο.

Στο σύστημα μου βγάζει ότι η εγγύηση ισχύει μέχρι 8/9/2022 δεν μπορώ να βρω ποτε ακριβώς τους το είχα στείλει για επισκευή αλλά θεωρώ ότι το 8/9/2022 το βγάζει διότι 7/9/2021 είχα αγοράσει την κονσόλα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

41 λεπτά πριν, DimitriosT86 είπε

Στο σύστημα μου βγάζει ότι η εγγύηση ισχύει μέχρι 8/9/2022 δεν μπορώ να βρω ποτε ακριβώς τους το είχα στείλει για επισκευή αλλά θεωρώ ότι το 8/9/2022 το βγάζει διότι 7/9/2021 είχα αγοράσει την κονσόλα 

Το έστειλες το controller ή θα το στείλεις? Δεν έχω καταλάβει. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, DimitriosT86 είπε

Στο σύστημα μου βγάζει ότι η εγγύηση ισχύει μέχρι 8/9/2022 δεν μπορώ να βρω ποτε ακριβώς τους το είχα στείλει για επισκευή αλλά θεωρώ ότι το 8/9/2022 το βγάζει διότι 7/9/2021 είχα αγοράσει την κονσόλα 

πάρε τη Microsoft κ από όσο ξέρω θα σου πουν οκ για service. αν οχι, στο κατάστημα με την απόδειξη κ θα το στείλουν εκείνοι στην MS. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, Tigio13 είπε

Το έστειλες το controller ή θα το στείλεις? Δεν έχω καταλάβει. 

Θα το στείλω το έστειλα μια φορά τον Ιούνιο κ τώρα θέλει πάλι αλλά η εγγύηση έληξε 8/9

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, DimitriosT86 είπε

Θα το στείλω το έστειλα μια φορά τον Ιούνιο κ τώρα θέλει πάλι αλλά η εγγύηση έληξε 8/9

Πολλές φορές τα παίρνουν και τα φτιάχνουν αν είναι τόσο κοντά στη λήξη της εγγύησης. Πάρε ένα τηλέφωνο και λογικά δε θα έχεις πρόβλημα. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...