Προς το περιεχόμενο

Insomnia v2021 - Αναφορά bugs


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

24 λεπτά πριν, Τέρης Α. είπε

Αυτό εννοείτε;

Συγνώμη υπήρξε ένα πρόβλημα

Κάτι πήγε στραβά. Προσπαθήστε ξανά.

Κωδικός σφάλματος: 2S119/1

 

Μαλλον μου το εδειχνες αλλα εγω πηρα την απο πανω απαντηση.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 645
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

μια παρατήρηση για το dark theme, στα θεματα που υπαρχουν νεες απαντήσεις καντε την μπιλια δίπλα διαφορετικό χρώμα (οπως πχ ήταν πριν που ήταν πορτοκαλοκίτρινη) είναι κουραστικό για τα ματια να ψαχνεις ποια είναι τα θεματα με bold γραμματοσειρά. 

  • Like 2
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πάνω δεξιά υπάρχει ένα "κρυφό" μπουτόν που μαζεύει και απλώνει το ινφο. Δεν θα έπρεπε να είναι ορατό;;

Επίσης δεν έχω βρει ακόμα πως κλείνει τελείως αυτό το ινφο που πιάνει 1/3 της σελίδας (και δεν προσφέρει και κάτι συνταρακτικό).

 

Χωρίς τίτλο.jpg

ίς τίτλο.jpg

Επεξ/σία από Doubt
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαίρετε, οι αλλαγές ευπρόσδεκτες αλλά θα προτιμούσα να επαναφέρετε τον διαφορετικό χρωματισμό στις τιμές οπως πριν για να μπορούμε να ξεχωρίσουμε την πώληση απο τη ζήτηση, όπως στο προηγούμενο theme. Επίσης το φιλτράρισμα υποθέτω πως προφανώς θα επανέλθει κάποια στιγμή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετα το 5λεπτο φορεσα γυαλια ηλιου για να μπορεσω να συνεχισω να διαβαζω στο light mode και τα dark mode δεν μου αρεσουν γενικα.

Κατα τα αλλα ωραιο ειναι.
 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάλλον υπάρχει θέμα με τη μηχανή αναζήτησης, ό,τι και να γράψω μου εμφανίζει ''Δεν υπήρξαν αποτελέσματα στην αναζήτηση σας. Προσπαθήστε να κάνετε τα κριτήρια πιο γενικά ή επιλέξτε διαφορετική περιοχή αναζήτησης.''

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνώ για το θέμα με την μηχανή αναζήτησης επίσης πως αφήνουμε αξιολόγηση αφού κλειδώσουμε μια αγγελία σαν πωλητές? Δεν το βρίσκω πουθενά πλέον...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@odystam

8 ώρες πριν, Hal9000 είπε

Ενημερώσεις: Η λειτουργία αναζήτησης θα ενεργοποιηθεί σε λίγες ώρες. Μέχρι τότε σχετικές λειτουργίες όπως η Πρόσφατη Δραστηριότητα και το Νέο Περιεχόμενο, δεν θα είναι διαθέσιμες,

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με ενόχλησε ιδιαίτερα που στις αγγελίες δε φαίνεται ποιες είναι ολοκληρωμένες, ποιες σε εκκρεμότητα, πρέπει να τις ανοίξεις όλες για να δεις αν είναι διαθέσιμο ...

Ελπίζω να το αντιληφθούν σύντομα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε άτομα με μηδέν αξιολογήσεις τους βγάζει -1%. Επίσης στις αγγελίες που πριν έλεγε πότε ανέβηκε, τώρα δεν λέει τίποτα. Όταν την ανοίξεις λέει ώρα και ημερομηνία 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1) Που βρίσκονται τα κουμπιά: σημειώστε φόρουμ και site ως αναγνωσμένο;

2) Στις αγγελίες δεν θα έπρεπε να φαίνεται η ώρα ανεβάσματος της κάθε αγγελίας εξωτερικά; χωρίς να χρειάζεται να εισέλθεις σ'αυτήν;

 

Κάτι με χαλάει στις αναλογίες κουμπιών, γραμμάτων και κενού άσπρου/μαύρου χρώματος (ανάλογα το θέμα).

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...