Προς το περιεχόμενο

Βελτιώσεις - Μετατροπές - Αναβαθμισεις - Πατέντες όλα εδώ!


paylidis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 540
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

5 λεπτά πριν, john1987 είπε

Έχει βάλει κανείς δερμάτινο σαλονι; Μου είπαν προσφορά σήμερα σε γνωστό κατάστημα στη Βαρυμπόμπη 800 για τεχνοδερμα και 1100 για δέρμα.

Δες στα Connoly και Rellas

ειχε ρωτησει και ο @ritualistic για τιμες αν δε κανω λαθος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, paylidis είπε

Δες στα Connoly και Rellas

ειχε ρωτησει και ο @ritualistic για τιμες αν δε κανω λαθος

@john1987 ναι ρωτα σε αυτους τους 2 που ρωτησα και εγω και θεωρουνται κορυφαιοι στην αγορα

στην connolly πανε πολλες αντιπροσωπειες οταν ο πελατης θελει δερματινο σαλονι, o ρελλας πρεπει να ειναι ενα τσακ πιο πανω στις ποιοτητες και γενικα στην δουλεια συμφωνα με τις κριτικες και την φημη που τον ακολουθει

τιμες για το Q3 που ειχα ρωτησει ηταν γυρω στα 1400 αν θυμαμαι καλα

τι αμαξι θα φτιαξεις?

εαν τελικα το κανεις, κανε εναν κοπο και κανε μας ενα review με photo εδω γιατι σκεφτομαι να σε ακολουθησω εντος του 22 καλα να ειμαστε!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, john1987 είπε

@ritualisticΠήρα προσφορά για το VW Golf VII στα 1100. Εννοείται εάν προχωρήσω θα δώσω feedback,

αρκετα καλη η τιμη για το Golf, αμα υπαρχει το χρημα και το γουσταρεις προχωρα αφοβα.

ο πατερας μου που ειχε ρωτησει για το passat, πριν καποια χρονια ειχε παρει καπου 1300+

1 λεπτό πριν, john1987 είπε

Το κακό με όλα αυτά (κάθε είδους βελτιώσεις) είναι ότι δίνεις λεφτά που δε θα πάρεις πίσω ποτέ και μεταξύ μας δεν έχω και κάνα supercar.

προσωπικα το δερματινο σαλονι το ανεβαζει το αυτοκινητο και αν το εχεις περιποιημενο νομιζω στη μεταπωληση δεν θα την χασει την αξια του απεναντι σε ενα αντιστοιχο με υφασμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, john1987 είπε

Το κακό με όλα αυτά (κάθε είδους βελτιώσεις) είναι ότι δίνεις λεφτά που δε θα πάρεις πίσω ποτέ και μεταξύ μας δεν έχω και κάνα supercar.

αν έχεις σκοπό να το κρατήσεις κάποια χρόνια τότε οκ

Αλλά ότι βάζεις στο αμάξι ακόμη και απο εργοστάσιο τα λεφτά δεν τα παίρνεις πίσω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμενα η ενσταση μου ειναι οτι δεν ειναι εργοστασιακό... Και οσο καλο και να γινει θα φαινεται!

Το ιδανικό θα ήταν να βρεθει φουλ γνησιο δερματινο σαλονι απο κανενα τρακαρισμένο και να κουμπωσει πανω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@paylidis που λες οτι φαινεται ? ρωταω γιατι και εμενα στο 99% περιπτωσεων επεμβασεις που φαινονται aftermarket δε μου αρεσουν καθολου

πχ αυτο εδω αν και δεν ξερω κατα ποσο θα πηγαινα σε λευκο μου φαινεται εξαιρετικη δουλεια

https://www.rellas.gr/ell/services-details/Δερμάτινη-Ταπετσαρία-Aυτοκινήτου-για-Αudi-Q3-με-λευκό-δέρμα-άριστης-ποιότητας-και-σχέδιο-στο-κέντρο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, ritualistic είπε

@paylidis που λες οτι φαινεται ? ρωταω γιατι και εμενα στο 99% περιπτωσεων επεμβασεις που φαινονται aftermarket δε μου αρεσουν καθολου

πχ αυτο εδω αν και δεν ξερω κατα ποσο θα πηγαινα σε λευκο μου φαινεται εξαιρετικη δουλεια

https://www.rellas.gr/ell/services-details/Δερμάτινη-Ταπετσαρία-Aυτοκινήτου-για-Αudi-Q3-με-λευκό-δέρμα-άριστης-ποιότητας-και-σχέδιο-στο-κέντρο

μα φαινεται ρε συ οτι δεν ειναι εργοστασιακο αυτο το σαλονι...

και οχι μονο απο το σχεδιο αλλα και απο τις ραφες και τα καρφωματα-ενωσεις στο καθισμα...

 

οποιος είχε αμαξι με εργοστασιακα δερματινα κ ψιλονιωθει θα το καταλαβει με τη μια...

 

βαλε πχ το Q3 στο configurator και βαλτου δερματινα καθισματα κ τσεκαρε τις φωτο ;)

 

Απο την άλλη όσο ωραία ειναι τα δερματινα τόσο απαλευτα ειναι, ιδίως το καλοκαίρι (ειχα κ υπεφερα) αλλα και το χειμώνα (εαν παρκαρεις στο κρυο)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

29 λεπτά πριν, ritualistic είπε

@paylidis που λες οτι φαινεται ? ρωταω γιατι και εμενα στο 99% περιπτωσεων επεμβασεις που φαινονται aftermarket δε μου αρεσουν καθολου

πχ αυτο εδω αν και δεν ξερω κατα ποσο θα πηγαινα σε λευκο μου φαινεται εξαιρετικη δουλεια

https://www.rellas.gr/ell/services-details/Δερμάτινη-Ταπετσαρία-Aυτοκινήτου-για-Αudi-Q3-με-λευκό-δέρμα-άριστης-ποιότητας-και-σχέδιο-στο-κέντρο

meh μπαμ κάνει ότι δεν είναι εργοστασιακό

Και συμφωνώ με Γιώργο και εγώ προτιμώ δέρμα - ύφασμα για να μην λιώνεις - παγώνεις

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, tsofras είπε

meh μπαμ κάνει ότι δεν είναι εργοστασιακό

Και συμφωνώ με Γιώργο και εγώ προτιμώ δέρμα - ύφασμα για να μην λιώνεις - παγώνεις

προσωπικα θωμα προτιμώ ΜΟΝΟ υφασμα... δερμα μονο εαν το πας απο κλειστο παρκιν σε κλειστο παρκιν και εχεις 2ο για τη θαλασσα 😅

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Δημιουργία νέου...