Προς το περιεχόμενο

Forza Horizon 5 [PC]


Fulgore

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 932
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

38 minutes ago, xtrmsnpr said:

Σοβαρά ψάχνετε ρεαλισμό στο fh???wtf παιδιά!? Γυρίστε τον χειρισμο !

Πολύ ρεαλιστικό να πηγαίνεις στα χωράφια με 400χλμ και στα βουνά και να πηδάς γκρεμούς και όλα οκ! 😝😝😝😝

 

Οχι φυσικά! Arcade είναι...

 

Αλλά ο χειρισμός σε αντίθεση με το 4 είναι έτη φωτός μπροστά! 

Νιώθεις το βάρος του αυτοκινήτου! 

 

 

Οι σερβερς είναι οκ τωρα; γιατί το μεσημέρι δε συνδεόταν με τίποτα. 

38 minutes ago, xtrmsnpr said:

Σοβαρά ψάχνετε ρεαλισμό στο fh???wtf παιδιά!? Γυρίστε τον χειρισμο !

Πολύ ρεαλιστικό να πηγαίνεις στα χωράφια με 400χλμ και στα βουνά και να πηδάς γκρεμούς και όλα οκ! 😝😝😝😝

 

Οχι φυσικά! Arcade είναι...

 

Αλλά ο χειρισμός σε αντίθεση με το 4 είναι έτη φωτός μπροστά! 

Νιώθεις το βάρος του αυτοκινήτου! 

 

 

Οι σερβερς είναι οκ τωρα; γιατί το μεσημέρι δε συνδεόταν με τίποτα. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω απο χθες κατεβαζω ακομα το forza... Σε σχεση με τις αλλες κονσολες μου εχω μακραν την χειροτερη ταχυτητα στο xbox, δεν ξερω γιατι. Μπορει να εχω κλεισει 5ωρο και ακομα ειναι στο 75% περιπου... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, AntonisKo είπε

Ακριβώς ίδια εικόνα έχω και εγώ.

Well said.

Επιπλέον, μια μεγάλη απογοήτευση είναι ότι κατά 95% έχει γίνει copy paste στα μοντέλα του 4.

Δεν υπάρχει κανένα καινούργιο μοντέλο (τυχαία παραδείγματα - fiesta st, rs6, m5 comp, gt3 κλπ).

Τουλάχιστον να το μαζέψουν και να  προσθέσουν νέα μοντέλα αργότερα αργότερα.

Καλά γκαζίδια 😎

Ναι, και αυτό στ' αρνητικά. Π.χ. η Alfa Romeo δεν υπάρχει καθόλου πλέον και πάλι θα έχουμε κάποια μοντέλα, όπως π.χ. το Mustang, σε 15 διαφορετικές εκδόσεις. 😝

Επεξ/σία από MitsosDaBest13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, gtsoui είπε

Εγω απο χθες κατεβαζω ακομα το forza... Σε σχεση με τις αλλες κονσολες μου εχω μακραν την χειροτερη ταχυτητα στο xbox, δεν ξερω γιατι. Μπορει να εχω κλεισει 5ωρο και ακομα ειναι στο 75% περιπου... 

Κλεισε ότι παιχνίδι έχεις ανοιχτό και από quick resume κτλ. Ρίχνει πολύ την ταχύτητα το xbox αν είναι ανοιχτό κάποιο παιχνίδι.

Έχετε μπει σε clubs στο forza? Βρηκα ένα Ελληνικό εγώ το grx xbox Hellas fh5

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ θέλω να βάλουν τα παρακάτω για να νιώσουμε λίγο Ελλάδα στις ερήμους του Μέχικο: 

1. Το CHAOS

2. Starlet με αλλαγμένο εγκέφαλο

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά το online στο Forza H. 5 παίζει;

1) συνδέθηκε εχτές σε έναν αγώνα που κράτησε ώρα. Δεν συνδέθηκε ξανά

2) Eliminator: το είχα λιώσει στο FH4, ενώ εδώ κάνει finding session και δεν έχει βρει ποτέ. Ούτε μια φορά.

3) πάτησα ένα άλλο event έξω από ένα γήπεδο ποδοσφαίρου και μου έβγαλε μήνυμα ότι δεν μπορώ να παίξω επειδή δεν έχω live gold και κάτι τέτοια, ενώ είμαι με gamepass ultimate.

με έχει μπερδέψει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οποιοι βλεπουν μεγαλυτερο χαρτη - καλυτερη + διαφορετικη οδηγηση απο το 4 παρακαλω να με ενημερωσουν για τον προμηθευτη τους.

καταλαβαινω οτι προσπαθειτε να πεισθειτε κι εσεις οτι υπαρχει κατι διαφορετικο περα απο 5 - 10 φωτογραφιες αλλα δυστυχως δεν υπαρχει. ακομη και τα σπιτια που αγοραζεις ιδια ειναι. οι φραχτες, τα τηλεφωνα, τα κολωνακια, η αμμος, η παραλιακη οδος ειναι επισης ιδια. 

για τα events - τα stunts - τις ταμπελες δε συζηταω. μια τελευταια (για μενα) ταμπελα των 5000xp ηταν σε ακριβως ιδιο σημειο με το 4, επανω στο σκεπαστρο απο θερμοκηπιο ή οτι ηταν αυτο...

συγγνωμη αλλα το παιχνιδι ειναι μεν ωραιο - εθιστικο κ θα το παιξω 3000 ωρες οπως το 4 ΑΛΛΑ δεν εχει να προσφερει τιποτα διαφορετικο απο το 4 περαν του location οπου ειναι αυτονοητο οτι θα ειχε και 10 τοπια διαφορετικα.

 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...