Προς το περιεχόμενο

Forza Horizon 5 [PC]


Fulgore

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγώ με τον αντάπτορα και χωρίς bt στην μητρική έχω σωθεί πάντως. Γιατί και controller και ακουστικά συνδέω ασύρματα ταυτόχρονα και παίζω χωρίς αποσυνδέσεις. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 932
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

56 λεπτά πριν, aekoupoli είπε

θες αυτον τον ανταπτορα
https://www.xbox.com/el-GR/accessories/adapters/wireless-adapter-windows

edit
δοκιμασε το πρωτα με Bt γιατι εδω λεει αυτο:
Μπορείτε να παίξετε πολλά παιχνίδια για υπολογιστή χρησιμοποιώντας ένα Ασύρματο χειριστήριο Xbox, αντί του πληκτρολογίου ή του ποντικιού. Συνδέστε το χειριστήριο σε μια συσκευή Windows χρησιμοποιώντας ένα καλώδιο USB, τον Ασύρματο προσαρμογέα Xbox για Windows ή μέσω Bluetooth. Ορισμένες συσκευές Windows διαθέτουν επίσης ενσωματωμένη δυνατότητα Xbox Wireless, ώστε να μπορείτε να συνδέσετε ένα χειριστήριο απευθείας χωρίς προσαρμογέα.

Έχω την gigabyte aorus x570 ultra, οπότε θα το ψάξω λίγο παραπάνω. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, SabotazNic είπε

Έχω την gigabyte aorus x570 ultra, οπότε θα το ψάξω λίγο παραπάνω. 

Εγώ το έχω συνδέσει στο laptop μου που έχει ενσωματωμένο bluetooth πάντως (χωρίς εξτρά dongle προφανώς).

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

51 λεπτά πριν, vorlon68 είπε

και με ενα BT dongle δεν κάνεις την ίδια δουλεία?

Αν το συνδέσεις με BT δεν μπορείς να περάσεις στερεοφωνικό ήχο και ταυτόχρονα να έχεις και το μικρόφωνο ανοιχτό και αυτό συμβαίνει λόγο περιορισμού στο bandwidth εκτός κι αν υποστηρίζει BT 5.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά χθες επαιξα καμια ώρα fh (quality mod αρχικα) και έχω να πω ότι είναι τρομερό game. Είχα βέβαια ένα delay στην εισαγωγή το οποίο με ανησύχησε αρκετά και με έκανε να οδηγάω με το ζόρι αλλά μετα την εισαγωγή έβαλα performance το έκλεισα τελείως και ξαναμπήκα με αποτέλεσμα να εξαλειφθεί το οποίο πρόβλημα είχα με το quality. Αφού έπαιξα λίγο σε performance το ξαναγύρισα σε quality και δεν είχα κανένα θέμα. Έτυχε και σε κανέναν άλλο το ίδιο θέμα στην εισαγωγή του παιχνιδιού?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 ώρες πριν, mclein² είπε

οποιοι βλεπουν μεγαλυτερο χαρτη - καλυτερη + διαφορετικη οδηγηση απο το 4 παρακαλω να με ενημερωσουν για τον προμηθευτη τους.

καταλαβαινω οτι προσπαθειτε να πεισθειτε κι εσεις οτι υπαρχει κατι διαφορετικο περα απο 5 - 10 φωτογραφιες αλλα δυστυχως δεν υπαρχει. ακομη και τα σπιτια που αγοραζεις ιδια ειναι. οι φραχτες, τα τηλεφωνα, τα κολωνακια, η αμμος, η παραλιακη οδος ειναι επισης ιδια. 

για τα events - τα stunts - τις ταμπελες δε συζηταω. μια τελευταια (για μενα) ταμπελα των 5000xp ηταν σε ακριβως ιδιο σημειο με το 4, επανω στο σκεπαστρο απο θερμοκηπιο ή οτι ηταν αυτο...

συγγνωμη αλλα το παιχνιδι ειναι μεν ωραιο - εθιστικο κ θα το παιξω 3000 ωρες οπως το 4 ΑΛΛΑ δεν εχει να προσφερει τιποτα διαφορετικο απο το 4 περαν του location οπου ειναι αυτονοητο οτι θα ειχε και 10 τοπια διαφορετικα.

 

Δεν είναι FH5, είναι FH4S. Πιο ταιριαστό θα ήταν...

  • Like 1
  • Confused 1
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καμία καλή ιδέα για το πως να κερδίσω τους cross country? Δοκίμασα και με το Bronco αλλά και με το Hoonigan Cosworth αλλά τίποτα. Όλα βελτιωμένα, με καλές ρυθμίσεις. Κλασικά 4-5 μεγάλα άλματα όπου το όχημα μου γίνεται κομμάτια και οι αντίπαλοι είναι ανέγγιχτοι, ό,τι γινόταν στο FH4 με τα οχήματα buggy. Οκ, expert παίζω αλλά δεν μπορεί το επίπεδο να είναι δικαιολογία. Έχει και το arcade όρια. 

Επεξ/σία από Demon Lord
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, spirit)earth)aflame είπε

όταν νοιώθεις ότι σε κλέβει το παιχνίδι, ανεξαρτήτως δυσκολίας, είναι μεγάλη ξενέρα

ειδικά στο 4, υπήρχαν εκατοντάδες αναφορές γι αυτό το ζήτημα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...