Προς το περιεχόμενο

Arctic cooling aios σε προσφορα απο το site της, απο 61 ευρω + 6 μεταφορικα


mitsos185

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 369
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 ώρα πριν, Πέτρος είπε

Ω, ναι!

Στην ερώτησή μου "Είναι δυνατόν να χρειάζεται μια εβδομάδα+ για παράδοση μέσα στην Αθήνα?" πήρα το κλασσικό "Ναι, έχετε δίκιο, σημειώνω εγώ το παράπονό σας, αλλά...".

Τραγικοί.

Τζάμπα αγχωνεστε.

Δειχνει οτι παραλαμβανουμε γρηγορα. Μια μερα πανω μια κατω δεν εχει σημασια.

Το Site της DHL Γερμανίας παραπέμπει με νεο κωδικο στην DHL Ελλαδας.

Εμενα δείχνει ότι ειναι για παραδοση με τοπο Θεσσαλονικη. Αλλα το email που σταλθηκε εχει την κανονική διεθυνση. Οποτε μην αγχώνεστε.

Τα ιδια γινονται και με τα πακετα της Amazon. Δειχνουν οτι ειναι Αθηνα για παραδοση και ερχεται μετα απο λίγο στο σπίτι στην Λαρισα κανονικα. Δεν εχουν και τα φοβερα tracking συστηματα διαθεσιμα στους πελατες τους δυστυχως.

 

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, SeNNinhA είπε

Τζάμπα αγχωνεστε.

Δειχνει οτι παραλαμβανουμε γρηγορα. Μια μερα πανω μια κατω δεν εχει σημασια.

Το Site της DHL Γερμανίας παραπέμπει με νεο κωδικο στην DHL Ελλαδας.

Εμενα δείχνει ότι ειναι για παραδοση με τοπο Θεσσαλονικη. Αλλα το email που σταλθηκε εχει την κανονική διεθυνση. Οποτε μην αγχώνεστε.

Τα ιδια γινονται και με τα πακετα της Amazon. Δειχνουν οτι ειναι Αθηνα για παραδοση και ερχεται μετα απο λίγο στο σπίτι στην Λαρισα κανονικα. Δεν εχουν και τα φοβερα tracking συστηματα διαθεσιμα στους πελατες τους δυστυχως.

 

 

 

Μωρ' από το στόμα σου...αλλά δυστυχώς ακόμα δεν έχω την παραμικρή ενημέρωση με emial/sms/viber/οτιδήποτε.

Από χτες μηδενική εξέλιξη.

Από το σπίτι είναι 15' τα κεντρικά τους, ίσως το απόγευμα αν δεν σέρνομαι να πάω από εκεί να τους κράξω από κοντά.

Να τους χ''σω το δήθεν tracking, εν τω μεταξύ, αν είναι να είναι τέτοιο ανέκδοτο.

  • Haha 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, fotis1997 είπε

Βλέπω έβαλαν και Freezer 36 αερόψυξη στην προσφορά με μόλις 20€.

Λένε ότι θα βγάζουν όλο το χρόνο προσφορές σε διάφορα ειδη

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

32 minutes ago, SeNNinhA said:

Λένε ότι θα βγάζουν όλο το χρόνο προσφορές σε διάφορα ειδη

Καϊμένο πορτοφόλι θα αναστενάξεις πάλι! Αν και τι άλλο παράγουν; Από Υ/Ψ είμαστε κομπλέ. Από case fans εγώ είμαι υπέρ-κομπλέ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 26/2/2024 στις 12:20 ΜΜ, SeNNinhA είπε

Τελικα δεν κρατηθηκα. Την ειχα τοσες μερες στο καλάθι.... πατησα το κλικ.... Θα με κυνηγάει η γυναίκα μου.

 Και με το δικαιο της, αφου κανουμε σπαταλες με τις ψυκτρες και τσιγγουνιες με τα ηχεια

1 ώρα πριν, comfuzio είπε

Καϊμένο πορτοφόλι θα αναστενάξεις πάλι!

 Ποσο σε νιωθω και ποσο μου μοιαζεις!

  • Haha 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
50 λεπτά πριν, Chris2756 είπε

 Και με το δικαιο της, αφου κανουμε σπαταλες με τις ψυκτρες και τσιγγουνιες με τα ηχεια

 

Μα γι αυτό με κυνηγάει γιατι ούτε στα ηχεία κανω τσιγκουνιές ούτε και αλλού.

Ευτυχως πουλησα εδω και πολλα χρόνια της μηχανές....

Απλα στα ηχεία δεν ξερω τι να παρω αλλιως θα τα ειχα ηδη σκασει και εκει.... Γενικά δεν τα σκαω εαν δεν ξερω το γιατι ή εαν δεν ειναι αυτο που εγω τουλαχιστον θελω. Οποτε συνηθως παιρνει χρονο αλλα συνήθως το budget φευγει προς τα πανω παντα.

Η παλια ΑΙΟ (του κουτιου δηλαδη τι παλια, ούτε 20 ημερες εχει πανω) ελπίζω να πουληθεί. Εαν οχι θα μεινει για το επομενο project...

H αληθεια ειναι οτι πιο ευκολα ο κοσμος δινει για 4 ανεμιστηρες κουτιου ενα κατοσταρικο παρά τα ίδια για ενα amplifier στα ηχεία του. Για να μην πω ποσα δινει συνηθως για ενα υπερκοστολογημενο κινητο.

Αλλα ειναι ψυχολογία. Δινεις 4 ευρω για ενα καφέ αλλα όχι 3.5 ευρώ για 4 βιολογικα αυγα ή 6 αυγα ελευθέρας βοσκής!

Επεξ/σία από SeNNinhA
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 4/3/2024 στις 7:14 ΜΜ, SeNNinhA είπε

Παρεμπιπτώντος η δική μου εφτασε λεει Ελλαδα. Παραγγελία 26.02, Αποστολή 27.02 (19:30), Ελλάδα 04.03 (14:30)

Παραδοθηκε τελικα σημερα το μεσημερι οπως ειπαν στο email.

Παρελαβε η γυναικα μου αλλα θα ειμαι σπιτι το ΣΚ για να γινει η αλλαγη.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, SeNNinhA είπε

Αλλα ειναι ψυχολογία

To ξερω κι εγω μια τετοια ψυχολογια εχω παθει. Ανεμιστηρες 3 στο κατοσταρικο. Σχεδον 33Ε κανουν οι noctua. Oσο για αλλανιαρες κοτες εχω να δω, απο τοτε που ειχε κοτετσι , η μανα μου, στην αυλη

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 hours ago, Πέτρος said:

Μωρ' από το στόμα σου...αλλά δυστυχώς ακόμα δεν έχω την παραμικρή ενημέρωση με emial/sms/viber/οτιδήποτε.

Από χτες μηδενική εξέλιξη.

Από το σπίτι είναι 15' τα κεντρικά τους, ίσως το απόγευμα αν δεν σέρνομαι να πάω από εκεί να τους κράξω από κοντά.

Να τους χ''σω το δήθεν tracking, εν τω μεταξύ, αν είναι να είναι τέτοιο ανέκδοτο.

αργείς νεαρέ και θα παίξω μόνος μου 2042 :P

  • Haha 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα λέει αλλα

Screenshot_2.png.f60fc2d8719e496e0f388f2b12da8184.png

εντέλει εγώ την παραγγελια την έκανα πιο νωρίς

Order date 21/02/2024
 
Οποτε δε νομίζω να υπάρχουν με μεγαλύτερη καθυστέρηση από εμενα  😛

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...