Προς το περιεχόμενο

PayPal


Ozone

Προτεινόμενες αναρτήσεις

6 ώρες πριν, mindreader είπε

To εκανα, και μου λεει οτι

If you're unable to resolve this issue with the seller, you can escalate it to a claim before 7 February 2022. Otherwise this case will be automatically closed on 7 February 2022.

Ποτε να κανω escalate λετε; Ποτε μπορω να κανω; (δεν το εχω ξανακανει)

Θα το κάνεις διο τρείς μέρες πριν

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 7,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπερα παιδια!!

Ηρθε η νεα χρεωστικη καρτα της γυναικας μου την οποια θελω να την περασω στο paypal το οποιο ειναι στο ονομα μου αλλα δεν την δεχεται.

Την παλια την ειχα για αρκετα χρονια κανονικα.

Εχει αλλαξει κατι?

Ευχαριστω!

 

Edit:Δοκιμασα να την περασω απο το site και την πηρε κανονικα ενω απο την εφαρμογη δεν την δεχοταν.

Επεξ/σία από johnnyman
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν βάζουμε ονόματα και email σε κοινή θέα.

58 λεπτά πριν, lonliness47 είπε

εχω ενα προβλημα  ,.,  πριν 2 ημερες εστειλα λεφτα σε ενα  φιλο μου.. και λεει ο  φιλος μου οτι τα λεφτα αυτα που εστειλα   ειναι σε Payment is on hold   γιατι το λεει αυτο?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, lonliness47 είπε

εχω ενα προβλημα  ,.,  πριν 2 ημερες εστειλα λεφτα σε ενα  φιλο μου.. και λεει ο  φιλος μου οτι τα λεφτα αυτα που εστειλα   ειναι σε Payment is on hold   γιατι το λεει αυτο?

 

και  πως  μπορει να λυθει  αυτο το προβλημα;

και που  οφειλεται αυτο το  προβλημα?

Έχει δίκιο ο @NikosKallithea, κατασταλαξε σε ποιο μήνα θες να ανέφερεις το θέμα που έχεις.

Έτσι βοηθάς και όσους συμμετέχουν στο να μην επαναλαμβάνονται τα ίδια γραφόμενα.

4 ώρες πριν, NikosKallithea είπε

^

Εχεις ηδη ανοίξει ενα θεμα, γράφεις και δεύτερη φορά και μοιράζεις και τα προσωπικά σου στοιχεια δημοσίως

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Kaλησπέρα,  θυμάται κανείς το νουμερο εξυπηρετησης τους που έχουν  2103002172  πόσο χρεώνεται απο ελληνικό σταθερό?  Και το κακό είναι οτι περίμενα πάνω απο 20 λεπτά, και δεν μπορείς να επιλέξεις Ελληνικά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, kounga είπε

Kaλησπέρα,  θυμάται κανείς το νουμερο εξυπηρετησης τους που έχουν  2103002172  πόσο χρεώνεται απο ελληνικό σταθερό?  Και το κακό είναι οτι περίμενα πάνω απο 20 λεπτά, και δεν μπορείς να επιλέξεις Ελληνικά...

Ελληνικό σταθερό καλείς οπότε χρεώνεσαι όσο σου κοστίζουν τέτοιες κλήσεις.Γιατί δεν κάλεσες απο κινήτό/σταθερό με πακέτο δωρεάν λεπτών;

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
44 λεπτά πριν, Ukforthemoment είπε

Ελληνικό σταθερό καλείς οπότε χρεώνεσαι όσο σου κοστίζουν τέτοιες κλήσεις.Γιατί δεν κάλεσες απο κινήτό/σταθερό με πακέτο δωρεάν λεπτών;

Τι εννοείς όσο μου κοστίζουν?   Εννοείται οτι και στο σταθερό έχω πακέτο απεριόριστες κλήσεις μόνο εντός Ελλάδας.   Δεν γράφονταν παλιά οτι αυτό το νούμερο είναι Ιρλανδίας?

Επεξ/σία από kounga
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι σαν να παίρνεις σταθερό Ελλάδας, τώρα που σε προωθεί αυτό δεν το ξέρεις και δεν σε ενδιαφέρει, αφού έχεις απεριόριστες κλήσεις προς σταθερά δεν θα χρεωθείς.

Το 2103002172 Ελλάδα είναι (Όλα τα τηλ. της μορφής 21 xxxx xxxx είναι σταθερά στην Αθήνα)

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, kounga είπε

Τι εννοείς όσο μου κοστίζουν?   Εννοείται οτι και στο σταθερό έχω πακέτο απεριόριστες κλήσεις μόνο εντός Ελλάδας.   Δεν γράφονταν παλιά οτι αυτό το νούμερο είναι Ιρλανδίας?

Απο τη μορφη του αριθμου κλησης φαινεται οτι ειναι ελληνικο σταθερο. Εσυ αυτο καλεις. Αν γινεται εκτροπη και προωθηση στην ιρλανδία, ειναι θεμα δικο τους. 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
33 λεπτά πριν, alfeios είπε

Απο τη μορφη του αριθμου κλησης φαινεται οτι ειναι ελληνικο σταθερο. Εσυ αυτο καλεις. Αν γινεται εκτροπη και προωθηση στην ιρλανδία, ειναι θεμα δικο τους. 

A  OK  δεν το ήξερα οτι χρεώνεται αστική ελληνική κλήση.  Εγώ ζήτησα άτομο με ελληνικά να μιλήσω , κι εφόσον μου ειπε πως δεν υπάρχει , φαντάστηκα πως και η κληση χρεώνεται εξωτερικό...

Και κατι άλλο, αν το ξέρετε,  μπορώ να ανοίξω άλλο λογαριασμό στο όνομα του πατέρα μου αλλά να δηλώσω το ίδιο/δικό μου νούμερο ?    Το δέχεται ή βγαίνει κανα απαγορευτικό μόλις δηλώσω το νούμερο ?

Επεξ/σία από kounga
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μηπως, εκτος απο τηλεφωνο, υπαρχει και κανενα εγκυρο email για το helpdesk του paypal;

Εννοω, να μπορω να στειλω email, απο το email μου, οχι μηνυμα μεσα στην πλατφορμα του paypal.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια μικρη βοηθεια γιατι εχω πολυ καιρο να χρησιμοποιησω paypal και τα εχω ξεχασει..Θελω να παρω κατι απο ebay και βγαινει μαζι με τα μεταφορικα 14 δολαρια περιπου.Τι με συμφερει, αφηνω το paypal να κανει τη μετατροπη συναλλαγματος η την τράπεζα? Η χρεωστικη ειναι της πειραιως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 ώρες πριν, Mr_Terror είπε

Μια μικρη βοηθεια γιατι εχω πολυ καιρο να χρησιμοποιησω paypal και τα εχω ξεχασει..Θελω να παρω κατι απο ebay και βγαινει μαζι με τα μεταφορικα 14 δολαρια περιπου.Τι με συμφερει, αφηνω το paypal να κανει τη μετατροπη συναλλαγματος η την τράπεζα? Η χρεωστικη ειναι της πειραιως.

Εννοείται το paypal φίλε μου. Όταν υπάρχει η δυνατότητα, να αποφεύγεις πάντα την μετατροπή συναλλάγματος απο την ίδια την τράπεζα η οποία θα σε χρεώσει τουλάχιστον 1 ευρώ για την μετατροπή.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...