Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

63,26χλμ σήμερα, λίγο πιο χαλαρά από την προηγούμενη φορά, αλλά προς όφελος της κοπελιάς. Καλά ήταν, το επόμενο Σάββατο πάω για ανάβαση!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

Καλό μήνα :)

Μιας και είμαστε και επισήμως στην Άνοιξη ας βάλω το progress.

 

Chiomegarhosigmaf%20tautaulambdaomicron_

 

 

Μικρές διαφορές αλλά νιώθω να έχω βάλει 1-2 κιλά έχοντας αυξήσει τα carbs λίγο .Έχω θέμα με το bf μιας και δεν πέφτει το άτιμο....έχω κόψει και το τρέξιμο.Ελπίζω να ξαναξεκινήσω αυτό το μήνα.

καλέ καρντάσι, ενσωματωμένη ζυγαριά έχεις και νιώθεις τα κιλά να μπαίνουν; 

το bf σου για να το ρίξεις θα ξεκινήσεις από την καθαρή διατροφή και θα συνεχίσεις με αερόβιες προπονήσεις 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομιζω ησουν πιο καλος...

 

Ειδικα τα χερια λ, τωρα τι εγινε, μαλλον προσπαθεος να.ριξεις το λιπος και χανεις και απο αλλου

Υeah,έχω αφήσει τα χέρια πίσω τώρα κάνα μήνα και έχω επικεντρωθεί στα πόδια-κοιλιακούς.

 

 

καλέ καρντάσι, ενσωματωμένη ζυγαριά έχεις και νιώθεις τα κιλά να μπαίνουν; 

το bf σου για να το ρίξεις θα ξεκινήσεις από την καθαρή διατροφή και θα συνεχίσεις με αερόβιες προπονήσεις 

Ακολουθώ στεγνή διατροφή σχεδόν κετο.Θα ξαναρχίσω τις αερόβιες και ελπίζω για το καλύτερο.

Θα προσπαθήσω να τρώω και παραπάνω :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τρως καθόλου γενικά μέσα στην μέρα; Γιατί αν εξαιρέσεις μερικούς μυς που φαίνονται, δεν διαφέρεις σε κάτι από τα παιδάκια στην Αφρική.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά την γνώμη σας. Λόγω σχολής τις Δευτέρες βολεύει να πηγαίνω καλύτερα το πρωί, αλλιώς μετά στις 8 το βράδυ. Μου λένε να πηγαίνω καλύτερα βράδυ επειδή το πρωι έχω φάει μόνο ένα μπολ corn flakes και μετά από μια ώρα παω gym, ενώ το βράδυ θα έχω φάει και το μεσημεριανό μου νωρίτερα κατά τις 2. Τι είναι καλύτερο και γιατί;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά την γνώμη σας. Λόγω σχολής τις Δευτέρες βολεύει να πηγαίνω καλύτερα το πρωί, αλλιώς μετά στις 8 το βράδυ. Μου λένε να πηγαίνω καλύτερα βράδυ επειδή το πρωι έχω φάει μόνο ένα μπολ corn flakes και μετά από μια ώρα παω gym, ενώ το βράδυ θα έχω φάει και το μεσημεριανό μου νωρίτερα κατά τις 2. Τι είναι καλύτερο και γιατί;

Ό,τι σε βολεύει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τρως καθόλου γενικά μέσα στην μέρα; Γιατί αν εξαιρέσεις μερικούς μυς που φαίνονται, δεν διαφέρεις σε κάτι από τα παιδάκια στην Αφρική.

Ναι ρε

2 γεύματα + γιαούρτι για πρωινό

 

 

IMG_20150301_191353_zpso8kttkel.jpg

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υeah,έχω αφήσει τα χέρια πίσω τώρα κάνα μήνα και έχω επικεντρωθεί στα πόδια-κοιλιακούς.

 

 

Ακολουθώ στεγνή διατροφή σχεδόν κετο.Θα ξαναρχίσω τις αερόβιες και ελπίζω για το καλύτερο.

Θα προσπαθήσω να τρώω και παραπάνω :P

low carb ? να σου πω αυτό που είδα μιας και έχω παίξει low carb για αιώνες ειναι πως η διαφορά στο θόλωμα ειναι πως 

σε low carb μπορώ να γίνω σαν αποξηραμένος και να φαίνομαι γάμησετα όταν πριστώ στην προπόνηση αφου πριν τρώω υδατάνθρακα αλλα σε mid-high carb απο πατάτα-βρώμη ΜΟΝΟ μπορώ να ειμαι το ίδιο απο θόλωμα αλλα με περισσότερα νερά στους μυς /καλύτερα πρηξίματα overall καλύτερα .

 

Βέβαια για καλοκαίρι θα είμαι εκεί στα 200γρ υδατάνθρακα αλλα πάντα clean + 1 φορά την εβδομάδα σαβουροmeal πάνω κάτω 1000cal 

 

η μεγάλη μαλακία που τέσταρα αρχίζει οταν φάω ψωμιά κ άλευρα, για κάποιο λόγο γαμιέμαι στην κατακράτηση και αν το κάνω για πάνω απο 2-3 μέρες στην εβδομάδα είμαι +3kg νερά που φεύγουν με το που θα κόψω το ψωμί σε 1 μέρα (νυχτερινό κατούρημα 3-4 φορές ) .

 

Ουσιαστικά τέσταρα να το παραχέσω με κάθε είδους υδατάνθρακα και ο μόνος που ειναι no-no σε εμένα ειναι αυτός , αν φάω ζάχαρη για παράδειγμα κάθε μέρα no problem (ολα αυτά μιλάμε στις θερμιδικές μου ανάγκες όχι ότι νάνε) 

 

@rev το κασερι ( ;) τι το θες; Επισης αυτο το ασπρο τι ειναι;

εδώ εγώ πριν λίγους μήνες πέταγα στο φαΐ μου κανα κομμάτι φέτα μέγεθος πακέτου τσιγάρων 

ΛοΛ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιστευω πτο η επιλεκτικη γυμναστικη δεν οφελει σε κατι.

 

Οκ αφησες τα χερια πισω, θα το εβλεπα σωστο αμ.εκανες συνθετες ασκησεις που θα τα γυμναζες και αυτα.

 

Οπως πιεσεις παγκου, αρσεις, κωπηλατικη, στρατιωτικες, σκουοτ, προβολες, που θες δεν θες θα τα γυμνασεις τα χερια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...