Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εχετε κανα μερος να βρω σετ αλτηρων σε καλες τιμες? Τους ετοιμους σαν αυτους των γυμναστηριων, οχι συστημα αλτηρακι-δισκοι-σφικτηρας και κομματι να προεξεχει οπως πχ

 

http://afit.gr/index.php?route=product/product&path=25_26&product_id=890&ref=bestprice.gr

 

Και σε νορμαλ τιμη, οχι 30+ ευρω το καθε ζευγαρι. Ιδανικο γυρω στο κατοσταρικο να βρω 5 ζευγαρια (10-12.5-15-18-20)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

μαργαριτα θελεις να κανεις μια σουπερ ασκηση που σφιγγει τους ραχιαιους και κανει τον κορμο πετρα ?

ξαπλωσε σε εναν παγκο σαν και αυτον  μπρουμιτα  με τα ποδια σου να εξεχουν απο τον παγκο 

Pagkos-koiliakon--rachiaion-Pegasus-SUB-

και να εχεις μια κοπελα να βαλει στα ποδια σου μια μπαλα σαν και αυτην , και κρατα την οπως αυτη στην φωτο αλλα μπρουμιτα εννοειται

mcdc22_side_exercise_fitness_ball.jpg

 

κρατησου με τα χερια απο τον παγκο ψηλα και σηκωνε την μπαλα με τον κορμο σου αργα αργα προς τα πανω !

στην αρχη ια σε δυσκολεψει πολυ , οσο την κανεις ομως θα δεις σουπερ αποτελεσματα , πες στην γυμναστρια σου κ αν ξερει θα στην δειξει ! η μπαλα αναμεσα στα ποδια , οριζοντιονεσαι και την σηκωνεις πανω κατω μαζι με τον κορμο σου !  δοκιμασε ..

Και κλασικά θα πετάξω το βιντεάκι της άσκησης που εννοεί ο maus + μία μπάλα στα πόδια.

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπος μπρουμιτα ρε φιλε , βρες την ιδια μπρουμιτα ομως οχι ανασκελα μπορεις ? βαζεις την μπαλα αναμεσα στα ποδια και σηκωνεις τον κορμο οσο παει  ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπος μπρουμιτα ρε φιλε , βρες την ιδια μπρουμιτα ομως οχι ανασκελα μπορεις ? βαζεις την μπαλα αναμεσα στα ποδια και σηκωνεις τον κορμο οσο παει  ..

Τώρα κι εγώ σε έχασα. Μήπως εννοείς κάτι σαν reverse hyper (κοίτα στο google images) με μπάλα αντί για το μηχάνημα ?

 

In other news σήμερα θα σκότωνα κόσμο στο gym. Ήρθε μία γυμνάστρια την ώρα που έκανα άρσεις...κόλλησε 0,5 μέτρο από μένα και μου λέει "θα έχουμε πρόβλημα". Μετά από "συζήτηση" θα ζητήσω αύριο κάποιον υπεύθυνο γιατί εκεί θέλουν να κάνω 2 sec αρνητικές με 200 κιλά "για να μην τραντάζονται οι πάνω" όπως είπε  :blink:

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σ ωραιος !!!

αυτο ακριβως  , λιγο πιο μικρη μπαλα κ σηκωνομαστε ψηλα

1196741-8-1399967366596.jpg

τουμπανο ραχιαιοι - ορθος μηριαιος και κωλος !

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα κι εγώ σε έχασα. Μήπως εννοείς κάτι σαν reverse hyper (κοίτα στο google images) με μπάλα αντί για το μηχάνημα ?

 

In other news σήμερα θα σκότωνα κόσμο στο gym. Ήρθε μία γυμνάστρια την ώρα που έκανα άρσεις...κόλλησε 0,5 μέτρο από μένα και μου λέει "θα έχουμε πρόβλημα". Μετά από "συζήτηση" θα ζητήσω αύριο κάποιον υπεύθυνο γιατί εκεί θέλουν να κάνω 2 sec αρνητικές με 200 κιλά "για να μην τραντάζονται οι πάνω" όπως είπε  :blink:

γιαυτό ποτέ μεγάλες συνδρομές σε κάποιο συγκεκριμένο , βλέπεις πως ειναι η φάση και αν ειναι καλά μέχρι 3μηνο συνδρομή και όλα κομπλέ. Μου έχουν τύχει τρελά πράγματα και ιδικά αυτή τη στιγμή που ειμαι στην καλύτερη μου φόρμα βλέπω ορισμένους που δεν τους το είχα οτι ειναι κομπλεξάρες να  ζορίζονται να βρουν τρόπο κ λόγο να ανταλλάξουμε κουβέντες. Μετά το παίζουν άνετοι ξεχνώντας οτι υπάρχουν παντού καθρέφτες και τα βλέμματα φαίνονται. Αλλα λες κοίτα ρε φιλε να είσαι ευγενικός με όλους και σωστός σε όλα και να ψάχνονται λόγο ζήλιας 

 

αυτό που έπαθες ειναι συνηθισμένο εκτός αν είσαι σε σιδεράδικο αλλα και πάλι  μου έτυχε υποτιθέμενο σιδεράδικο να έχει κολλήματα τέτοιου τύπου , δεν βρίσκεις άκρη. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γιαυτό ποτέ μεγάλες συνδρομές σε κάποιο συγκεκριμένο , βλέπεις πως ειναι η φάση και αν ειναι καλά μέχρι 3μηνο συνδρομή και όλα κομπλέ. Μου έχουν τύχει τρελά πράγματα και ιδικά αυτή τη στιγμή που ειμαι στην καλύτερη μου φόρμα βλέπω ορισμένους που δεν τους το είχα οτι ειναι κομπλεξάρες να  ζορίζονται να βρουν τρόπο κ λόγο να ανταλλάξουμε κουβέντες. Μετά το παίζουν άνετοι ξεχνώντας οτι υπάρχουν παντού καθρέφτες και τα βλέμματα φαίνονται. Αλλα λες κοίτα ρε φιλε να είσαι ευγενικός με όλους και σωστός σε όλα και να ψάχνονται λόγο ζήλιας 

 

αυτό που έπαθες ειναι συνηθισμένο εκτός αν είσαι σε σιδεράδικο αλλα και πάλι  μου έτυχε υποτιθέμενο σιδεράδικο να έχει κολλήματα τέτοιου τύπου , δεν βρίσκεις άκρη. 

130 τον χρόνο ήταν καλή προσφορά. Και ειδικά όταν με βεβαίωσαν ό,τι μπορώ να κάνω ό,τι θέλω.

 

Κοίτα...στο gym που πάω μαζεύει και builderia. Νομίζω εκτός από αθλητής εκεί είναι και συνέταιρος ένας που έχει βγει κάμποσες φορές πρωταθήτής στην wabba οπότε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ήρθε μία γυμνάστρια την ώρα που έκανα άρσεις...κόλλησε 0,5 μέτρο από μένα

ρε μπος μηπως σε ειδε ετσι ιδρωμενο και ηθελε κανα γλωσσόφιλο η κοπελα ? :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε μπος μηπως σε ειδε ετσι ιδρωμενο και ηθελε κανα γλωσσόφιλο η κοπελα ? :-)

Δύσκολα...δεν νομίζω είμαι και πολύ ελκυστικός την ώρα που κάνω άρσεις.  :-D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για το θεμα με τα αλτηρακια ρε μαγκες δεν εχουμε τπτ, θελω επειγοντως να αγορασω αυτη τη περιοδο

Είναι λίγα λεφτά για να έχεις ξεχωριστά σετ αλτήρων. Χίλλιες φορές βιδωτά. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

130 τον χρόνο ήταν καλή προσφορά. Και ειδικά όταν με βεβαίωσαν ό,τι μπορώ να κάνω ό,τι θέλω.

 

Κοίτα...στο gym που πάω μαζεύει και builderia. Νομίζω εκτός από αθλητής εκεί είναι και συνέταιρος ένας που έχει βγει κάμποσες φορές πρωταθήτής στην wabba οπότε...

ε φαίνεται έπεσες στην περίπτωση .. δοκίμασε να αλλάξεις ώρα μπας κ ειναι ο άλλος , αυτή μάλλον ειναι το fitness part του γυμναστηρίου χαχαχ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ε φαίνεται έπεσες στην περίπτωση .. δοκίμασε να αλλάξεις ώρα μπας κ ειναι ο άλλος , αυτή μάλλον ειναι το fitness part του γυμναστηρίου χαχαχ

Πρωί-Μεσημέρι που πάω συνήθως είναι εκεί. Απόγευμα γίνεται χαμός στο gym (αν και δεν είναι κανείς για squat/άρσεις). Να δω τι θα πω αν βρω κάποιον υπεύθυνο αύριο και βλέπουμε. 

 

Εντωμεταξύ βρήκα ένα γυμναστήριο powerlifting (με texas fucking power bar !!!) στην Δάφνη. Ρώτησα τώρα στο fb πόσο έχουν αν είναι να το παίξω και πιό άνετος αύριο αν δεν είναι για πολλά πολλά στο gym μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

του κλεοβουλου το gym λες μπος  στην δαφνη? ρωτα ποιος το εχει κ αν τον λενε κλεοβουλου στειλε πμ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...