Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

Όχι ρε φιλε, κι ετοιμαζόμουν αύριο να γράψω ΔΙΑΚΟΠΕΣ 15 ΜΕΡΕΣ, ΝΑ ΠΗΞΕΙΣ ΜΩΡΗ ΜΟΥΧΛΑ ΦΩΤΗ!. Τι να γράψω τώρα, εγώ Χαλκιδική αυτός Βόρνεο...  :mad:

 

Καλά να περάσεις ρε, μάζευε εμπειρίες τώρα που μπορείς!  :-D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον εφυγα μωρακια   παω Borneo  μεσα στην ζουγκλα να χαθω  ,θα  δινω update/photos  οταν  βρισκομαι σε πολιτισμο .

Τα λεμε σε 18 μερες το νου σας !

Aυτα ειναι ,  κλαψα κλαψα , τσουπ 20ημερο ταξιδι  !! χαχααχαχ πλακα κανω καλο ταξιδι παιχτη καλα να περασεις  !!

οσο για αυτα που λεγατε περι πατατας μακαρονια και ρυζι κτλ ειναι τελειες πηγες συνθετων υδατανθρακων και οι τρεις, 

ας μην διυλίζουμε τον κώνωπα  χααχα τι ειπα παλι ρε πουστη μου  :ph34r:  :X  :-) 

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλό ταξίδι Φώτη, φέρε μου ένα μαιμουδάκι όταν γυρίσεις (από μωρό το είχα καημό να πάρω ένα μαιμουδάκι για κατοικίδιο-ήμουν προβληματικό από τότε)

Θα ΜΟΥ λείψεις, να προσέχεις 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κλαιγεται τοσο καιρο να μη τον ματιαζουμε ρε το χω καταλαβει!!!

 

Καλο ταξιδι dude κοιτα να το φχαριστηθεις!!! (Δε σε χαλασε το διπλο σημερα ε χαχα)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κλαιγεται τοσο καιρο να μη τον ματιαζουμε ρε το χω καταλαβει!!!

 

Καλο ταξιδι dude κοιτα να το φχαριστηθεις!!! (Δε σε χαλασε το διπλο σημερα ε χαχα)

Περιμενες να τελειωσει για να ποσταρεις ε ??

Γρρρρρρρρρρρ

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα σημερα τι γαμημενη μερα στην.κυριολεξια...

 

Ξυπνησα οπως ειπα 6:00 αλλα.δεν ειχα κουραγιο να.σηκωθω... πηγα στην δουλεια λεω 18:00 η ωρα σχολαω 19:00 προπονηση να θυμηθω τις παλιες καλες μερες .. εσυ το λες βαρεσα ενα ωραιοτατο 12ωρο γυρισα 22:00 η ωρα πτωμα... το μετανιωσα που δεν πηγα να κανω πρωι πρωι...αυριο τωρα...

 

Πρπονηση δυναμης κανεις ανετα σε ενα προγραμμα σπλιτ απλα οι κυριες ασκησεις θα ναι 3*5/ 5*3/ 3*5 3*3 3*1...μετα απο τρεις εβδομαδες deload επιβαλλεται, και ξεκινας ριχνοντας τα κιλα στο 60-70% και ανεβαζεις...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλό ταξίδι Φώτη, φέρε μου ένα μαιμουδάκι όταν γυρίσεις (από μωρό το είχα καημό να πάρω ένα μαιμουδάκι για κατοικίδιο-ήμουν προβληματικό από τότε)

 

Θα ΜΟΥ λείψεις, να προσέχεις 

γκουχου γκουχου δημητρα.το καημενο το μαιμουδακι δεν πιανεται στα κατοικιδια :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλα αυτο bannarome αλλα και σενα μαζι λογω μη σωστης συμπεριφορας απεναντι στα μαιμουδακια.βαζω και μια φωτογραφια για να ειμαι on topic με μερικα δωρακια για να σε καλοπιασω να γλυτωσω το ban

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλα αυτο bannarome αλλα και σενα μαζι λογω μη σωστης συμπεριφορας απεναντι στα μαιμουδακια.βαζω και μια φωτογραφια για να ειμαι on topic με μερικα δωρακια για να σε καλοπιασω να γλυτωσω το ban

τπτ σε κρεατίνη έχει; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...