Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

Εδω ανοιγει συνεχεια.Την προηουμενη φορα ηταν ακομα χειροτερο και ετρεχε φουλ αιμα ,τωρα λιγοτερ.

 

καλά που βάζω γάντια ... είμαι και γυνή, με τέτοιους κάλους στο ράφι θα έμενα :D 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελος Ιουνιου...Ειπα φετος μετα απο ενα σαβουριασμα χωρις γυμ 4 μηνες τον χειμωνα να καθαρισω οσο μπορεσω ...11 κιλα μειων λοιπον ( ντρεπομαι να πω ποοσοο λιγα εγω κατεβει :P ) . Απο μεσα σεπτεμβρη φυσικα ξεκινησε και παλι το bulk mode οσο μπορω.. Να πω οτι ειμαι εκτομορφος στο φουλ. Η φωτο ειναι με 550-600 γραμμαρια ρυζι ή πατατα ημερησιως (μετρημενα βρασμενα)

 

10432466_796410023807060_5346394968955997217_n.jpg

.

 

Μπράβο μεγάλε πολύ δυνατός, κακώς παραπονιέσαι εμένα μου φαινεται ότι βοηθάει ο σωματοτυπος.

 

Αν θες πες ύψος, κιλά και ποσά χρόνια ασχολείσαι

 

Εκτός από την πατάτα ή ρύζι δεν τρως τιποτα άλλο? :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο χρήστης Expertr είπε:

Τελος Ιουνιου...Ειπα φετος μετα απο ενα σαβουριασμα χωρις γυμ 4 μηνες τον χειμωνα να καθαρισω οσο μπορεσω ...11 κιλα μειων λοιπον ( ντρεπομαι να πω ποοσοο λιγα εγω κατεβει  ) . Απο μεσα σεπτεμβρη φυσικα ξεκινησε και παλι το bulk mode οσο μπορω.. Να πω οτι ειμαι εκτομορφος στο φουλ. Η φωτο ειναι με 550-600 γραμμαρια ρυζι ή πατατα ημερησιως (μετρημενα βρασμενα)

10432466_796410023807060_5346394968955997217_n.jpg
. 


 Μπράβο μεγάλε πολύ δυνατός, κακώς παραπονιέσαι εμένα μου φαινεται ότι βοηθάει ο σωματοτυπος. 


 Αν θες πες ύψος, κιλά και ποσά χρόνια ασχολείσαι


 Εκτός από την πατάτα ή ρύζι δεν τρως τιποτα άλλο? 

 

Σιγουρα η γραμμωση βοηθαει να δειχνεις πιο μεγαλοσωμος και ωραιος και ας εισαι πιο λιγα κιλα απο τον τυπο που ερχεται για πρωτη μερα στο γυμ και ειναι αδυνατος..:Ρ
1.80 ειναι το υψος μου , στην φωτο ειμαι 71 κιλα με ποσοστο λιπους αρκετα κατω απο 10% αφου εαν ετρωγα πχ ψωμι την επομενη μερα πριν την αεροβια οι κοιλιακοι μου ηταν θολοι και μετα καθαριζαν παλι...
Οχι δεν ετρωγα μονο αυτα...Χαχαχα..Ετρωγα και 360γρ κρεας καθημερινα (και αυτο ψημενο ζυγισμενο).Κομμενες μπανανες,γαλα, γιαουρτι που και που, ψωμι, ζαχαρη και οτιδηποτε απεξω.
Τωρα ξεκινησα να ...Προσπαθω :Ρ να ανεβασω κιλα να παω οπως πριν στα 81-82...Εχουμε καιρο μπροστα μας!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το κρεας μου φαινεται λιγο...

Γιατι λιγο;
Χωρισμενο σε 2 κυρια γευματα ( μεσημερι -απογευμα).Συνολικα επερνα 170γρ πρωτεινης καθημερινα..Ηταν αρκετα.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά η αύξηση του ΦΠΑ επηρέασε και τις πρωτεΐνες;

Έριξα μια ματιά γιατί τελειώνει το απόθεμα μου και σαν να βλέπω λίγο τσιμπημένες τις τιμές με κάνα 4μήνο πριν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η πρώτη φορά αριστερά δεν θέλει κανέναν με ανεπτυγμένη μυική μάζα πάνω του, θέλει να μπορεί να τον κουμαντάρει και τα μπορεί να τα βγάλει πέρα μαζί του εύκολα στις λαϊκές εξεργεσεις που έρχονται!

Φαντάζεσαι όλους αυτούς που θα κατέβουν σε λίγο καιρό στους δρόμους στους αγώνες, αν ήταν τούμπανο, τι πρόβλημα Θα είχαν τα όργανα της καταστολής??

Ναι σύντροφε τα καπιταλ κοντρόλ σε συνδυασμό με το κρυφό σχέδιο της εξουσίας επηρέασαν και τα συμπληρώματα διατροφής..

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι λιγο;

Χωρισμενο σε 2 κυρια γευματα ( μεσημερι -απογευμα).Συνολικα επερνα 170γρ πρωτεινης καθημερινα..Ηταν αρκετα.

μπλολ, εγώ είμαι ήδη 163 ως ενδόμορφη πρέπει να το έχω ανεβασμένο 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Exper

Πολύ καλός μπράβο αλλά και πολύ αδύνατος, μια σταλίτσα είσαι φάε να πάρεις κιλά μην το φοβάσαι και μην μετράς τα γραμμάρια, μέτρησες μια φορά ξέρεις στο περίπου που βρίσκεσαι, τέλος τώρα αυτά άσε τις ζυγαριές και πιάσε τα μαχαιροπίρουνα!

10 κιλά κάτω από το ύψος του για άντρα που γυμνάζεται κι όλας, που έχει δηλαδή περισσότερους μύες, είναι πολύ λίγα

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...