Προς το περιεχόμενο

Στη κυκλοφορία από σήμερα τα Windows 7


hackerW32

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κάπου εδώ διάβασα από ένα παιδί που λέει να προχωρήσει μπροστά ο πλανήτης!Δεν είναι ο πλανήτης αδερφέ,ο οπισθοδρομικός έλληνας είναι και το μυαλό του,που επιμένει σε κάτι. Δεν έχω δει πουθενά αλλού τόσο πολύ γκρίνια για το vista (και μην τα λέτε svista είναι εντελώς άκυρη ονομασία,σορρυ αλλά έτσι είναι).Αν δεν έχετε μηχανήματα που να τα μπορούν,και original εκδόσεις μην γκρινιάζετε..3 pc εχω με original vista home premium και τρέχουν άψογα..Και ναι αφήστε τα xp να πεθάνουν πια,τρίζουν τα κόκαλα τους,τα έχετε γλείψει μέχρι και το μεδούλι τους έχετε πιει. Αφήστε στην ζωή σας να μπει κάτι νέο,με άλλες δυνατότητες,δεν λεω καλά είναι να μν τρώμε ότι μας σερβίρουν,αλλά δεν πάει άλλο..

 

Γω πιστεύω ότι η m$ έβγαλε τα νέα windows για τους Έλληνες μόνο,θα έφριξε με τα σχόλια και το depromotion που κάναμε! :P :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 271
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παίδες, επειδή έχω να βάλω αγγλικό OS από εποχή XP, θέλω να ξέρω, τα Office 2003 Greek (student version) και γενικά όλα τα προγράμματα με υποστήριξη ελληνικής γλώσσας θα είναι στα ελληνικά ή θα βγάζουν κινέζικους χαρακτήρες; Και θα μπορώ να γράψω ελληνικά (σε word, notepad, explorer και λοιπές εφαρμογές);

 

Ξέρω, total noobικη η ερώτηση :o

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

με καθε νεο λειτουργικο της microsoft ΚΑΘΑΡΗ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ.

Δεν διαφωνω με το συγκεκριμενο,της ιδια νοοτροποιας ειμαι αλλα ειμαι περιεργος να μαθω αν υπαρχει καποιος/οι που εχει κανει upgrade και αντιμετωπισε προβληματα.

Μια και δεν το χω δοκιμασει ποτε μου δεν εχω προσωπικη εμπειρια,αλλα δεν μπορει,καποιος λογος θα υπαρχει το upgrade pack,δεν μπορει να καταστρεφει αντι να διορθωνει.Καποιος?

Ξαναλεω,πως κατι καλο θα δουν στο τελος του μηνα οσον αφορα το θεμα,οσοι μπορεσουν να παρακολουθησουν το IT pro connections.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To προβληματακι με τον Firefox να κανει freeze ή να μην αποκρινεται οταν θελω να τον ανοιξω, το εχετε και αλλοι?

Αν εννοείς το κόλλημα που φορτώνει, φορτώνει αλλά στο τέλος δεν εμφανίζει τίποτα, ναι.

Το συνάντησα πριν από λίγο δυο φορές. Σούταρα το firewall και περιμένω αποτελέσματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To προβληματακι με τον Firefox να κανει freeze ή να μην αποκρινεται οταν θελω να τον ανοιξω, το εχετε και αλλοι?

εγώ έχω τα win 6 μήνες και μονο 2 φορες μου το έχει κάνει μέχρι τώρα(όχι όταν το ανοίγω αλλά κατά την διάρκεια)

γίνετε συνέχεια σε εσένα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αλλα οχι ορθογράφο (στο Word) --> Fail

 

Μα ο ορθογράφος είναι μέσα στο Office... Αφού είναι ελληνικό, περιέχει και τον ελληνικό ορθογράφο, δεν έχει να κάνει με τη γλώσσα των Windows.

 

To προβληματακι με τον Firefox να κανει freeze ή να μην αποκρινεται οταν θελω να τον ανοιξω, το εχετε και αλλοι?

 

Μου το έκανε μια περίοδο συνέχεια στα Vista (σε κάθε εκκίνηση), στα 7 δεν μου το έχει παρουσιάσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι καθε φορα που ανοιγει το PC, ανοιγει κανονικα. Αλλα αν κλεισω το παραθυρο και παω να το ξανανοιξω, φορτωνει αλλα στο τελος δε γινεται τιποτα... Αντιθετα, αν το αφηνω συνεχεια ανοιχτο κ κανω ελαχιστοποιηση, το προβλημα δεν υφισταται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω τα vista ultimate κερδισμένα απο ενα διαγωνισμό με κανονικο serial.

αν παρω windows 7 upgrade που ειναι πιο φθηνο θα μπορέσω να το περάσω?

επισης θα χρειάζεται να το περασω πανω απο τα vista ή θα μπορω με νεο φορματ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το καλυτερο λειτουργικο ever.

ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΞΕΚΟΛΛΗΣΑ ΑΠΟ ΤΑ (ΠΕΤΥΧΗΜΕΝΑ) XP.

 

ΣΤΟ ASUS 1000H ΠΕΤΑΝΕ!!!!!!!!!

ΚΑΛΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΤΕΤΡΑΠΥΡΗΝΟ ΜΟΥ ΔΕΝ ΜΙΛΑΩ,ΠΟΥ ΜΠΟΥΤΑΡΕΙ ΣΕ 15 ΔΕΥΤΕΡΑ.

Μπραβο microsoft για μια φορα επιτελους!!!

 

Και ελεος....τα 2/3 των οδηγων τα βαζει αυτοματα....σε κανενα υπολογιστη που εστησα(3-4) δεν χρειαστηκε να περασω πανω απο 1-2 drivers....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όλοι παντού έχουνε να το λένε για γρήγορη αποκρισιμότητα. Τόσο που μου δημιουργούν περιέργεια να δώ αν υπάρχει εμφανής διαφορά σε σχέση με τα βίστα. Ποιος να μου το λέγε, κάνα χρόνο πριν, ότι θα βγαίνανε νέα windows κι εγώ θα καθόμουν ανετότατα με τα βίστα. Είχα φαγωθεί κι εγώ πέρισυ να περάσω χρ στο λάπτοπ για να γλυτώσω από τα βίστα και δεν πέτυχε οπότε αναγκαστικά ξαναγύρισα σε βίστα. Στην αρχή μου φάνηκε λίγο "ξένο" σαν λειτουργικό αλλά μετά από λίγο (και μετά από service packs) το συνήθισα τόσο που τα χρ μου φαινόταν ήδη απαρχαιωμένα ενώ και από πλευράς απόκρισης τα "μισητά" βίστα ...άριστα. ΄Ετσι πιστεύω ότι και τα 7 τα οποία ουσιαστικά από ότι έχω καταλάβει μοιάζουν πάρα πολύ στα βίστα , θα είναι υπερβολικά οικεία σαν λειτουργικό και μάλλον να θεωρήσω γρήγορη αποκρισιμότητα και σταθερότητα σαν δεδομένα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...