Προς το περιεχόμενο

Cyberpunk 2077 [PC]


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

54 λεπτά πριν, d4ydr33m3r είπε
  Εμφάνιση κρυμμένου περιεχομένου

Αυτα με τον Johnny και ειδικα αυτο με το γκρουπ του που κανει reunion για ενα gig ή το love story με την Rogue; Δεν επρεπε να εξαφανιστουν μετα το τελος της ιστοριας; 
Weird ειχα την εντυπωση οτι τουλαχιστον αυτα τα δυο επρεπε να μην υπαρχουν μετα.. 

 

 

Ούτως ή άλλως, μετά το φινάλε ουσιαστικά το παιχνίδι συνεχίζεται από restore point που γίνεται ακριβώς πριν την εκκίνηση του endgame. Οπότε οι αποστολές μπορούν να ολοκληρωθούν επειδή, θεωρητικά, τα γεγονότα της ιστορίας "τρέχουν" ακόμα.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
38 λεπτά πριν, HellionKal είπε

 

Ούτως ή άλλως, μετά το φινάλε ουσιαστικά το παιχνίδι συνεχίζεται από restore point που γίνεται ακριβώς πριν την εκκίνηση του endgame. Οπότε οι αποστολές μπορούν να ολοκληρωθούν επειδή, θεωρητικά, τα γεγονότα της ιστορίας "τρέχουν" ακόμα.

Ναι σωστο αφου σε αφηνει να κανεις παλι το endgame σε παει πισω δεν λειτουργει σαν endgame τυπου FC/AC που τελειωνεις και συνεχιζεις.. 

Επεξ/σία από d4ydr33m3r
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

27 λεπτά πριν, d4ydr33m3r είπε

Ναι σωστο αφου σε αφηνει να κανεις παλι το endgame σε παει πισω δεν λειτουργει σαν endgame τυπου FC/AC που τελειωνεις και συνεχιζεις.. 

Το κακό είναι ότι δε κρατάς τα xp / όπλα από τα τελευταία mission αλλά τουλάχιστον δίνει κάποια δωράκια  . Μου αρέσει που το έκαναν έτσι. Διαβάζω ότι υπάρχει κ κρυφό ending που πρεπει να είσαι ντουκι / over leveled. Καλά αυτο ίσως  κάποια στιγμή... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, Anastazio είπε

Full price σε early access με κομμενο περιεχομενο,οπως ειναι το bg της larian αυτη τη στιγμη,θα καλυπταν και οσους ηθελαν ντε και καλα να παιξουν και εσοδα θα εμφανιζαν και feedback θα ειχαν απο κοσμο.Τεσπα αφου δεν ειναι δικο μας το μαγαζι οτι εγινε εγινε! 🤣 

Θα αγόραζες εσύ full price σε early access και μάλιστα με κομμένο περιεχόμενο??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχα παίξει την προηγούμενη εβδομάδα και δούλευε μια χαρά  την Κυριακή κατέβασε ενα update 8 9gb και από τότε απλά δεν μπορεί ο χαρακτήρας να επιλέξει όπλο και παλεύει μόνο με τα χέρια, επίσης έχει κολλήσει και στην αποστολή Pickup όπου απλά δεν μπορεί να περάσει από τον φρουρό στην πόρτα ενώ παράλληλα εξαφανίστηκε και ο co player....υποθέτω αναμονη μέχρι να φτιάξει από κάποιο update....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 minutes ago, p4n0s86 said:

Θα αγόραζες εσύ full price σε early access και μάλιστα με κομμένο περιεχόμενο??

Ναι,αν ήθελα τόσο πολύ να παίξω,η λαριαν γιατί το έκανε?Είναι πιο τίμιο απέναντι στον καταναλωτή εφόσον το παιχνίδι δεν είναι έτοιμο,τεσπα δεν έχει νόημα να κάνουμε αντίλογο εμείς!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

με τους νέους nvidia drivers 460.89 έχω δει καλύτερη απόδοση στο παιχνίδι.

13 λεπτά πριν, Anastazio είπε

Ναι,αν ήθελα τόσο πολύ να παίξω,η λαριαν γιατί το έκανε?Είναι πιο τίμιο απέναντι στον καταναλωτή εφόσον το παιχνίδι δεν είναι έτοιμο,τεσπα δεν έχει νόημα να κάνουμε αντίλογο εμείς!

δεν μιλάμε όμως για το μέγεθος που χει το παιχνίδι της larian.. το CP77 είναι πιο μικρό και έτσι όπως είναι δομημένο προσφέρει λίγες ώρες σε σχέση με το BG3..
θέλω να πω δε ξέρω κατά πόσο θα σύμφερε ή βόλευε να έκανε αυτό η CDPR..
εμένα πιο πολύ μου φαίνεται ότι την έτρεξε η nvidia και η συνεργασία τους..τόσο μπλαμπλα για το νέο RTX που χε πέσει...

η πλάκα είναι και HW δεν υπάρχει για να παίξει το παιχνίδι και το παιχνίδι βγήκε κουτσό

Επεξ/σία από xtrmsnpr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 minutes ago, xtrmsnpr said:

με τους νέους nvidia drivers 460.89 έχω δει καλύτερη απόδοση στο παιχνίδι.

δεν μιλάμε όμως για το μέγεθος που χει το παιχνίδι της larian.. το CP77 είναι πιο μικρό και έτσι όπως είναι δομημένο προσφέρει λίγες ώρες σε σχέση με το BG3..
θέλω να πω δε ξέρω κατά πόσο θα σύμφερε ή βόλευε να έκανε αυτό η CDPR..
εμένα πιο πολύ μου φαίνεται ότι την έτρεξε η nvidia και η συνεργασία τους..τόσο μπλαμπλα για το νέο RTX που χε πέσει...

η πλάκα είναι και HW δεν υπάρχει για να παίξει το παιχνίδι και το παιχνίδι βγήκε κουτσό

Ναι οκ η αλήθεια είναι ότι το cb2077 το λες και μικρό,Το παράδοξο είναι ότι ούτε κάρτες υπάρχουν στην αγορά πέρα από μαυραγορίτες!🤣

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15ωρες και τελος το παιχνιδι.τερματιστηκε. ταπινο fx8350.   3bug-glitches με αυτοκινητα και τα 3. 1frame drop αλλα τελος. επομενο να περασει τωρα. πανακριβο και πολυ μικρο σε διαρκεια.

  • Confused 5
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, xxatziva είπε

15ωρες και τελος το παιχνιδι.τερματιστηκε. ταπινο fx8350.   3bug-glitches με αυτοκινητα και τα 3. 1frame drop αλλα τελος. επομενο να περασει τωρα. πανακριβο και πολυ μικρο σε διαρκεια.

Rush και τελος? προφανως και δεν ειδες τιποτα απο το παιχνιδι.

Γραψε ενα review για το gamespot.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 λεπτά πριν, kodorevi8ulis είπε

μόνο main quest και συνέχεια C για skip ; :)

Μπα, είδε 15 ώρες stream, οποτε είναι σαν να το τερμάτισε, είναι η νέα μόδα, δεν ξέρουμε από αυτά εμείς οι old farts. :P

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

33 λεπτά πριν, kodorevi8ulis είπε

μόνο main quest και συνέχεια C για skip ; :)

και στο easy με ντου και ξύλο για να μην χάνουμε χρόνο σε reload και hack ή stealth.

Επίσης με τέρμα low γραφικά παρά την 3090 και τον 5900x για να γλυτώσουμε κι άλλο χρόνο με τα 240 fps.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...