Προς το περιεχόμενο

Μικρές Απορίες - Σύντομες Απαντήσεις


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κανενα καλο ενεργειακο αεροθερμο τζακι ξερει κανεις?γυρω στα 80 τετραγονικα ειναι.Πιστευω τα ελληνικα ειναι καλυτερα..

 

Έχω παραγγείλει ένα Turbo Fonte, γαλλικής κατασκευής. Συγκεκριμένα είναι το μοντέλο Eliseo 77p. Είναι για 120τμ με 15KW ισχύ και απόδοση περίπου 82%. Ήταν ότι καλύτερο κατάφερα να βρώ στα χρήματα που διέθετα. Την επόμενη εβδομάδα θα το παραλάβω και θα το περάσω, πράγμα που σημαίνει ότι δεν μπορώ να σου δόσω αυτή τη στιγμή πληροφορίες για το εάν τελικά είναι καλό ή όχι.

 

 

 

Για σετ βαλίτσα καμπινας και πιο μεγάλη για αεροπλάνο, που μπορώ να βρω Θεσσαλονίκη; σε λογικές τιμές.

 

Στην αμερικάνικη αγορά κοίταξες;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 18,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Στην αμερικάνικη αγορά κοίταξες;

Όχι. Έχει εκεί; δεν το ήξερα. Από ποιότητα κινέζικα ή λίγο νορμάλ;

 

Edit :Τελικά βρήκαμε δίπλα στο Καψης. Από ποιότητα δεν γεμίζει το μάτι αλλά με 50€ για καμπινας και μεγάλη, θα την βγάλουμε.

Επεξ/σία από mary
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και του χρονου 

 

Αν η παρασταση δεν παει καλα καλα και κατεβει μπορεις παλι να του ευχηθεις και του χρονου .Ειναι πασπαρτου η ευχη  :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για σετ βαλίτσα καμπινας και πιο μεγάλη για αεροπλάνο, που μπορώ να βρω Θεσσαλονίκη; σε λογικές τιμές.

 

Μπορείς να δεις και Καπάνι-Μοδιάνο για μαγαζιά με

τσάντες. Επίσης στο Mega Outlet(Γεωργικής Σχολής)

στο πρώτο όροφο έχουν στήσει σταντ με διάφορα σετ

ταξιδιού βαλίτσες, σακίδια κτλ.

Αν είναι στο δρόμο σου ρίξε μια ματιά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιο ειναι το τηλεφωνο της ΔΕΗ για να μαθω αν μου εχει εκδοθει λογαριασμος; τι χρειαζεται να ξερω πχ αφμ

 

Δεν ξέρω την απάντηση στην ερώτησή σου, αλλά προτείνω ανεπιφύλακτα αυτή την επιλογή:

 

https://www.dei.gr/EBill/Register.aspx

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα στα τελευταια πεδια θελει να χεις εναν λογαριασμο τουλαχιστον στα χερια σου με τα δικα σου στοιχεια, εγω εκανα αλλαγη ονοματος 1/10/16 περασαν δυο μηνες αλλα μονο τελικος λογαριασμός στον ιδιοκτητη ηρθε, σε μενα τιποτα, οχι οτι με καιει, απλα δεν θελω να μου ερθει κανενα μαζεμενο ποσο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα στα τελευταια πεδια θελει να χεις εναν λογαριασμο τουλαχιστον στα χερια σου με τα δικα σου στοιχεια

 

Νοπ, βάζεις ό,τι όνομα θες. Το έχω κάνει για την αδερφή μου (νοικιάζει ένα σπίτι εδώ που είμαι εγώ).

Αν ο κωδ. ηλεκτρονικής πληρωμής και το Α/Α δεν αλλάζει με την αλλαγή ονόματος, μπορείς να το κάνεις και με παλιό λογαριασμό. Δοκίμασέ το!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου έστειλε ένας παλαιός παλαιόοοοοοοοοοος συνάδελφος ένα link στο skype με τη μορφή www.google.com/url?...&url=#af...45231, όπου "..." προφανώς υπάρχουν αντίστοιχα σύμβολα/αριθμοί/γράμματα, μακρυνάρι με λίγα λόγια.

 

Να το ανοίξω, έτσι να μου φύγει η περιέργεια, ή μπορεί να είναι τίποτα κακόβουλο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...