Προς το περιεχόμενο

Μικρές Απορίες - Σύντομες Απαντήσεις


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μου έστειλε ένας παλαιός παλαιόοοοοοοοοοος συνάδελφος ένα link στο skype με τη μορφή www.google.com/url?...&url=#af...45231, όπου "..." προφανώς υπάρχουν αντίστοιχα σύμβολα/αριθμοί/γράμματα, μακρυνάρι με λίγα λόγια.

 

Να το ανοίξω, έτσι να μου φύγει η περιέργεια, ή μπορεί να είναι τίποτα κακόβουλο;

 

Επιβεβαίωσες, μιλώντας με τον ίδιο, το ότι όντως αυτός σού το έστειλε;

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 18,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Είμαι μητρώο 11 εδώ και έναν χρόνο+.

 

Κλασσικά στα παπάκια τους με παίρνουν ακόμα τηλέφωνο, το λέω, "συγνώμη που σας ενοχλήσαμε" κτλ, εντάξει.

Σήμερα μια έκανε πως δεν το ξέρει, ήταν αγενέστατη και με έβρισε ενώ εγώ της μιλούσα ήρεμα. Που να απευθυνθώ για μήνυση που με ενοχλήσανε για σκοπούς μάρκετιν? Απο Nova ήταν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλή επιτυχία φαντάζομαι :P

 

το οποίο είναι πλεονασμός αφού η επιτυχία μόνο καλή μπορεί να είναι.. (πολύ συχνό λάθος btw) 

 

Storm άκου εμένα άμα θες να 'σαι σωστός :P  Μπορείς να πεις εύχομαι κάθε επιτυχία / καλή τύχη/ πάντα επιτυχίες

 

Κι άμα πρόκειται για καμιά ''περίεργη'' παράσταση με γυμνό κτλ. πες Σκίσε τη γάτα d015.gif

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

το οποίο είναι πλεονασμός αφού η επιτυχία μόνο καλή μπορεί να είναι.. (πολύ συχνό λάθος btw) 

 

Storm άκου εμένα άμα θες να 'σαι σωστός :P  Μπορείς να πεις εύχομαι κάθε επιτυχία / καλή τύχη/ πάντα επιτυχίες

 

Κι άμα πρόκειται για καμιά ''περίεργη'' παράσταση με γυμνό κτλ. πες Σκίσε τη γάτα d015.gif

Θενξ Θρες και Τριλοφε. Μ'αρέσει ο τροπος που σκέφτεσαι :lol:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν γραφτώ στο e-bill της ΔΕΗ, ο έντυπος λογαριασμός θα συνεχίσει να έρχεται κανονικά; Ρωτάω γιατί παλιά την είχα πατήσει, είχα γραφτεί στο e-bill άλλης υπηρεσίας (Cosmote) και θεώρησαν αυτόματα και χωρίς να με ρωτήσουν ότι δεν χρειάζομαι τον έντυπο λογαριασμό πλέον, και ψαχνόμουν να βρω γιατί δεν μου ερχόταν φάκελος (είχαν περάσει μήνες από την ημέρα εγγραφής στο e-bill χωρίς να μου έρθει κάτι).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν γραφτώ στο e-bill της ΔΕΗ, ο έντυπος λογαριασμός θα συνεχίσει να έρχεται κανονικά; Ρωτάω γιατί παλιά την είχα πατήσει, είχα γραφτεί στο e-bill άλλης υπηρεσίας (Cosmote) και θεώρησαν αυτόματα και χωρίς να με ρωτήσουν ότι δεν χρειάζομαι τον έντυπο λογαριασμό πλέον, και ψαχνόμουν να βρω γιατί δεν μου ερχόταν φάκελος (είχαν περάσει μήνες από την ημέρα εγγραφής στο e-bill χωρίς να μου έρθει κάτι).

 

Ναι. Θα εκδίδεται πρώτα ο ηλεκτρονικός (και θα ειδοποιείσαι με email και SMS) και κάποιες μέρες αργότερα θα έρχεται κλασσικά και ο έντυπος επιπλέον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για δωστε μια ομορφη εικονα για Καλα Χριστουγεννα και Καλη χρονια περα απο τα συνηθισμενα του google !!

 

Ευχαριστω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για δωστε μια ομορφη εικονα για Καλα Χριστουγεννα και Καλη χρονια περα απο τα συνηθισμενα του google !!

 

Ευχαριστω.

post-307704-0-11580400-1481295401_thumb.jpg

post-307704-0-80568300-1481295409_thumb.jpg

post-307704-0-70145800-1481295418_thumb.jpg

post-307704-0-96702200-1481295425_thumb.jpg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Για δωστε μια ομορφη εικονα για Καλα Χριστουγεννα και Καλη χρονια περα απο τα συνηθισμενα του google !!

 

Ευχαριστω.

 

 

 

Ευχαριστω.Καποιο link ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...