Προς το περιεχόμενο

Μικρές Απορίες - Σύντομες Απαντήσεις


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 18.3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Κατάλαβα, το θέμα είναι ότι δεν μπορώ να βρω τι προμήθεια χρεώνει η Πειραιώς στη συγκεκριμένη περίπτωση για εισερχόμενο έμβασμα.

99% χρεώνει 3€, έχω χρεωθεί αρκετές φορές παλιότερα από εμβασμα άλλης τράπεζας. αλλά δεν ξέρω αν άλλαξε
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατάλαβα, το θέμα είναι ότι δεν μπορώ να βρω τι προμήθεια χρεώνει η Πειραιώς στη συγκεκριμένη περίπτωση για εισερχόμενο έμβασμα.

 

4€ νομίζω πως χρεώνει.

Η εθνική δεν έχει επιλογή OUR(δλδ να επιβαρυνθείς όλα τα έξοδα εσύ) δίπλα από το SHA?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είμαι μητρώο 11 εδώ και έναν χρόνο+.

 

Κλασσικά στα παπάκια τους με παίρνουν ακόμα τηλέφωνο, το λέω, "συγνώμη που σας ενοχλήσαμε" κτλ, εντάξει.

Σήμερα μια έκανε πως δεν το ξέρει, ήταν αγενέστατη και με έβρισε ενώ εγώ της μιλούσα ήρεμα. Που να απευθυνθώ για μήνυση που με ενοχλήσανε για σκοπούς μάρκετιν? Απο Nova ήταν.

Καταγγελια ΕΕΤΤ αν φυσικα εχεις κρατησει καποιο στοιχειο του call canter που σε καλεσε πχ αριθμο που σε καλεσαν ή επωνυμια call center

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια θελω να απεγκαταστήσω τα Office 16 που εχω στο λάπτοπ αλλά δεν έχω το σιντι που τα είχα γραψει 

πως θα γίνει να τα διαγράψω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καταγγελια ΕΕΤΤ αν φυσικα εχεις κρατησει καποιο στοιχειο του call canter που σε καλεσε πχ αριθμο που σε καλεσαν ή επωνυμια call center

Έχω παλιό τηλέφωνο και δεν εμφανίζει νούμερα. Μπορώ να κάνω κάτι γνωρίζοντας μόνο ώρα και μέρα?

 

 

παιδια θελω να απεγκαταστήσω τα Office 16 που εχω στο λάπτοπ αλλά δεν έχω το σιντι που τα είχα γραψει 

πως θα γίνει να τα διαγράψω?

Δοκίμασε το revo uninstaller.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια θελω να απεγκαταστήσω τα Office 16 που εχω στο λάπτοπ αλλά δεν έχω το σιντι που τα είχα γραψει 

πως θα γίνει να τα διαγράψω?

Σου ζητάει το δισκάκι για την απεγκατάσταση; Στην προσθαφαίρεση προγραμμάτων δεν υπάρχει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η ιντερνετικη σελιδα της εταιριας που δουλευω δεν εμφανίζεται. Πηρε τηλεφωνο το αφεντικο μου τον κουμπιουτερα που την έφτιαξε και τον ειπε οτι την χακαρανε.

 

Σε αυτη την περίπτωση τι γινεται, πως επανέρχεται; γιατι να χακαρουν μια σελιδα που δεν εχει ουτε σοβαρη επισκεψιμότητα, ουτε κατι το σπουδαιο;

 

Υπαρχει περιπτωση ο κομπιουτερας εκανε καμια πατατα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4€ νομίζω πως χρεώνει.

Η εθνική δεν έχει επιλογή OUR(δλδ να επιβαρυνθείς όλα τα έξοδα εσύ) δίπλα από το SHA?

Έχει, αλλά είχα ήδη στείλει τα χρήματα και το SHA ήταν και η προτεινόμενη επιλογή. Τέλος πάντων, θα ξέρω για άλλη φορά, ευχαριστώ και πάλι :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η ιντερνετικη σελιδα της εταιριας που δουλευω δεν εμφανίζεται. Πηρε τηλεφωνο το αφεντικο μου τον κουμπιουτερα που την έφτιαξε και τον ειπε οτι την χακαρανε.

 

Σε αυτη την περίπτωση τι γινεται, πως επανέρχεται; γιατι να χακαρουν μια σελιδα που δεν εχει ουτε σοβαρη επισκεψιμότητα, ουτε κατι το σπουδαιο;

 

Υπαρχει περιπτωση ο κομπιουτερας εκανε καμια πατατα;

Μερικοί χακάρουν σελίδες απλώς επειδή μπορούν, ασχέτως πόσο ασήμαντες είναι. Αν έχετε σοβαρό hosting λογικά θα υπάρχει αρκετά πρόσφατο backup, να πείτε στον κομπιουτερά που την έφτιαξε να κάνει επαναφορά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...