Προς το περιεχόμενο

Μικρές Απορίες - Σύντομες Απαντήσεις


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators

Εχω βαλει στο κινητο custom rom...αν κανω διαγραφη δεδομεμων θα εχω την ρομ οπως την πρωτο εβαλα ή θα τα χασω ολα;

Μισο λεπτακι, εννοεις να κανεις hard reset? Θα χασεις τα δεδομενα. Βασικα δεν ξερω τι εννοεις με το "ολα", αν εννοεις δεδομενα κλπ, ναι θα τα χασεις, αν εννοεις να χασεις και την rom, οχι θα την εχεις τη rom.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 18,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Έκανα μια αγορά με χρεωστική κάρτα. Όμως δεν φαίνεται σαν κίνηση στις κινήσεις λογαριασμού. Είναι φυσιολογικό αυτό;

μήπως θέλει κάποια ώρα για να εμφανιστεί; Ξαναδοκίμασε πιο μετά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειχα πει οτι θα ξυριστω οταν επιτευχθει συμφωνια. Η συμφωνια ηρθε αλλα μ 'αρεσουν τα μουσια τωρα και

 

+18

εχω να παιζω και με κατι στο πανω κεφαλι.

 

Να ξυριστω; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι αυτο εννοω οτι δεν θα χασω ρομ, ροοταρισμα.

 

Αλλα φωτο,.επαφες, εφαρμογες απο τι καταλαβα σωστα;

 

Οταν εβαλα το linksd μαμηθηκε ο.χωρος αποθηκευσης..χαθηκαν και μερικα βιντεακια με μουσικη...δεν τα βρισκω πουθενα..σβηστηκαν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Ναι αυτο εννοω οτι δεν θα χασω ρομ, ροοταρισμα.

 

Αλλα φωτο,.επαφες, εφαρμογες απο τι καταλαβα σωστα;

 

Οταν εβαλα το linksd μαμηθηκε ο.χωρος αποθηκευσης..χαθηκαν και μερικα βιντεακια με μουσικη...δεν τα βρισκω πουθενα..σβηστηκαν

Υup, root και rom θα παραμεινουν εκει. Επαφες και εφαρμογες θα φυγουν σιγουρα, οι φωτο πιθανοτατα θα φυγουν αλλα ενδεχεται και να μεινουν.

 

Δεν εχω ασχοληθει με το linksd αλλα δες μηπως παιζει καμια δυσλειτουργια με την εφαρμογη στη συσκευη σου. Περνα μια βολτα απο xda και τσεκαρε. Οχι πως μου φαινεται περιεργο μια τετοιου ειδους εφαρμογη να σκισει τα παντα, αλλα ποτε δεν ξερεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι αριθμός της αστυνομικής ταυτότητας και ο Α.Φ.Μ. είναι ασφαλές να το γνωρίζουν (κατά λάθος) τρίτοι; Μπορούν να το εκμεταλευτούν με κάποιο τρόπο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έκανα μια αγορά με χρεωστική κάρτα. Όμως δεν φαίνεται σαν κίνηση στις κινήσεις λογαριασμού. Είναι φυσιολογικό αυτό;

 

Θέλει μερικές μέρες για να φανεί στις κινήσεις. Συνήθως μέσα σε μία εβδομάδα έχει φανεί. Για να σου δόσω να καταλάβεις, το Σάββατο το πρωί έβαλα βενζίνη με κάρτα και ακόμα και τώρα, τρεις μέρες μετα, δεν έχει φανεί η πληρωμή στις κινήσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Τα εισιτήρια για ΜΜΜ είναι δωρεάν?

 

 

Τουλάχιστον για σήμερα ναι.

τα εισιτήρια ΔΕΝ είναι δωρεάν, απλά δεν χρειάζεται να χτυπήσεις εισιτήριο σήμερα...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...