Προς το περιεχόμενο

Νέα/Συζήτηση για τα Windows 10


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 7,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

εβαλα τα windows 7 ΓΝΗΣΙΑ ... εκανα ενεργοποιηση .... δεν αφησα να παρει update Και πηγα και εβαλα απευθειας τα 10 απο dvd που τα ειχα ....αποτελεσμα ; μου εβγαλε οτι το κλειδι δεν ειναι σωστο και δεν με αφηνε να κανω τιποτα με αυτο παρα μονο να το αλλαξω....

 

Ξανα φορματ.... ξανα εγκατασταση τα windows 7 πηρε ολο το βραδυ ΟΛΑ τα Updates.....δεν εχει μεινει τιποτα απολυτως.... μου πεταει οταν παταω για ενημερωση οτι δεν βρεθηκαν update....

το εικονιδιο ομως για την δωρεαν αναβαθμιση σε windows 10 διπλα απο το ρολοι δεν εχει εμφανιστει ακομα...τι κανω λαθος ?!?!?!?!?!??!?!?!

Μπορεί να θέλει 2-3 μέρες για να στρώσει. Έχεις περάσει και τις προαιρετικές ενημερώσεις; Και σε μένα, δεν είχε βγει αμέσως αλλά μετά από μερικές μέρες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

gaga εκανα φορματ, περασα τα 7αρια ,τα ενεργοποιησα και στο καπακι περασα τα win 10 με αυτο εδω το αρχειο https://www.microsoft.com/el-gr/software-download/windows10, επειτα εκανα καθαρη εγκατασταση τα 10αρια με το iso που εχω και ειμαι κομπλε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και να προσθέσω ότι πλέον δε χρειάζεται να αναβαθμίσεις σε 10άρια και μετά να κάνεις καθαρή εγκατάσταση. Μπορείς έχοντας ενεργοποιημένα 7/8/8.1, να κάνεις κατευθείαν καθαρή εγκατάσταση με αυτή τη μέθοδο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια ξερεται στα windows 10,στο δικτυο και ιντερνετ πως απενεργοποιειται η χρηση δεδομενων...καταγραφει τα δεδομενα επακριβως...

κανονινο φακελωμα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν μπαινω σε δοκιμες ξανα ..... να πα να γαμηθει.... επρεπε να βλεπω την αναβαθμιση των 10 .... το GXU ή πως σκατα λεγεται στο system32 υπαρχει το τρεχω και δεν κανει τιποτα.......αν δεν το εμφανισει μεχρι τελος της εβδομαδας θα τα περασω σπασμενα και αι σιχτιρ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν μπαινω σε δοκιμες ξανα ..... να πα να γαμηθει.... επρεπε να βλεπω την αναβαθμιση των 10 .... το GXU ή πως σκατα λεγεται στο system32 υπαρχει το τρεχω και δεν κανει τιποτα.......αν δεν το εμφανισει μεχρι τελος της εβδομαδας θα τα περασω σπασμενα και αι σιχτιρ

Γιατί κολλάς στο να κάνεις αναβάθμιση; Κάνε τη διαδικασία που σου έγραψα παραπάνω και θα έχεις νόμιμα με καθαρή εγκατάσταση τα 10.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μα την εκανα ... την 1η μερα εβαλα τα 7 εκανα ενεργοποιηση και πανω τους πεταξα τα 10 με dvd το οποιο ειχα ηδη κανει τους αλλους 2 υπολογιστες του σπιτιου και δουλεψαν μια χαρα . Με το που μπηκε στα 10 μου ειπε το κλειδι δεν ειναι σωστο και μου ζητουσε νεο κλειδι χωρις να με αφηνει να κανω κατι με το υπαρχων


λαθος*****

 

θα δοκιμασω τον δικο σου τροπο σημερα !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια ξερεται στα windows 10,στο δικτυο και ιντερνετ πως απενεργοποιειται η χρηση δεδομενων...καταγραφει τα δεδομενα επακριβως...

κανονινο φακελωμα...

Για όνομα, αν εννοούμε το μετρητή χρήσης δεδομένων...

 

Δηλαδή και ο μετρητής της χωρητικότητας του δίσκου

κι αυτός φακέλωμα θα είναι από καταβολής υπολογιστών.

Όπως και κάθε μετρητής στο σύμπαν, σε Windows/Linux/Mac κλπ κλπ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...