Προς το περιεχόμενο

ΓΑΣΤΡΟΣΚΟΠΗΣΗ δημόσια ή ιδιωτικά. Κόστος+ιατροί


abc

Προτεινόμενες αναρτήσεις

'Εχει δίκιο ο doctor σε όλα όσα αναφέρει στο πολύ εύστοχο σχόλιό του. Ακόμη και με πλημμελή καθαρισμό, οι πιθανότητες επιμόλυνσης είναι πολύ μικρότερες από το να σε πατήσει αυτοκίνητο όταν βγαίνεις από το σπίτι σου.

Μιας και το έθιξες, προσωπικά νομίζω ότι τα δημόσια είναι καλύτερα. Οι περισσότερες γαστρεντερολογικές κλινικές των δημοσίων νοσοκομείων είναι πολύ προσεγμένες, σε σύγκριση με την εικόνα που αποκομίζει κανείς στα εξωτερικά ιατρεία σε ώρα αιχμής.

 

Υ.Γ.: Φυτικό φαρμακάκι NeoBianacid έχει δοκιμάσει κανείς; Μόλις πήρα το πρώτο χάπι..

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 283
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

'Εχει δίκιο ο doctor σε όλα όσα αναφέρει στο πολύ εύστοχο σχόλιό του. Ακόμη και με πλημμελή καθαρισμό, οι πιθανότητες επιμόλυνσης είναι πολύ μικρότερες από το να σε πατήσει αυτοκίνητο όταν βγαίνεις από το σπίτι σου.

Μιας και το έθιξες, προσωπικά νομίζω ότι τα δημόσια είναι καλύτερα. Οι περισσότερες γαστρεντερολογικές κλινικές των δημοσίων νοσοκομείων είναι πολύ προσεγμένες, σε σύγκριση με την εικόνα που αποκομίζει κανείς στα εξωτερικά ιατρεία σε ώρα αιχμής.

 

Υ.Γ.: Φυτικό φαρμακάκι NeoBianacid έχει δοκιμάσει κανείς; Μόλις πήρα το πρώτο χάπι..

 

 

Τι ειναι αυτο ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://neobianacid.com

 

Μου έδωσε δείγμα ο φαρμακοποιός. Κρατάω μικρό καλάθι.

 

 

Μπορει να μας πει τι κανει ? Απο Αγγλικα δεν....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Παιδιά διάβαζα στο Ίντερνετ ότι υπάρχει και η ρινική γαστροσκοπηση που στο περνάνε από τη μύτη και είναι πολύ πιο ανώδυνη.Ισχυει;Γιατι δεν είδα κανεναν να την αναφέρει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εννοώ πως διάβασα ότι η ενόχληση είναι πολύ μικρότερη με αυτό τον τρόπο εξέτασης αλλά δεν βρήκα κάποιες επιπλέον πληροφορίες,μήπως δεν έχει έρθει ακόμα στην Ελλάδα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα,

Έκανα σήμερα γαστροσκόπηση (χωρίς μέθη και με 6-7 λήψεις από τον οισοφάγο για βιοψία). Μετά από πόση ώρα πιστεύετε ότι μπορώ να τσιμπήσω κάτι χωρίς να κάνω ζημιά στις πληγές; Είναι προτιμότερο η τροφή να μην είναι σε στερεά μορφή;  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα,

Έκανα σήμερα γαστροσκόπηση (χωρίς μέθη και με 6-7 λήψεις από τον οισοφάγο για βιοψία). Μετά από πόση ώρα πιστεύετε ότι μπορώ να τσιμπήσω κάτι χωρίς να κάνω ζημιά στις πληγές; Είναι προτιμότερο η τροφή να μην είναι σε στερεά μορφή;  

 

 

Ανετα μπορεις να φας σε 2-3 ωρες .Γιατι χωρις μεθη και να ταλαιπωρηθεις ?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ Γιάννης.. Κάτι τσίμπησα μόλις τώρα.. Είμαι στις +10 ώρες και ακόμα έχω ενόχληση στην κατάποση και ψιλο-πονάκια εκατέρωθεν του οιοσοφάγου, γι'αυτό είπα να ρωτήσω τους παλαίμαχους.. Χωρίς μέθη γιατί χρειάστηκε να πάω μόνος μου με αυτοκίνητο καθότι είχα άλλη δουλειά μετά..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ Γιάννης.. Κάτι τσίμπησα μόλις τώρα.. Είμαι στις +10 ώρες και ακόμα έχω ενόχληση στην κατάποση και ψιλο-πονάκια εκατέρωθεν του οιοσοφάγου, γι'αυτό είπα να ρωτήσω τους παλαίμαχους.. Χωρίς μέθη γιατί χρειάστηκε να πάω μόνος μου με αυτοκίνητο καθότι είχα άλλη δουλειά μετά..

 

 

 

Δεν ταλαιπωρηθηκες ομως ?Αυριο θα σου εχουν περασει ολα .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ήταν λίγο ταλαιπωρία, όντως.. Το καλό ότι η μικρή διαφραγματοκήλη που είχα δεν υπάρχει πια. Το καρδιακό στόμιο παραμένει χαλαρό, εξού και η παλινδρόμηση.. Αυτό το τελευταίο δεν νομίζω ότι διορθώνεται με άλλο τρόπο πέραν της θολοπλαστικής.

Επεξ/σία από Philippe
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

σημερα ρωτησα και εγω στο πεδυ και μου ειπαν εξαρταται στο νοσοκομειο αν κανουν μεθη ή οχι ξερουμε ποια δημοσια νοσοκομεια αθηνα κανουν με μεθη ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...