Προς το περιεχόμενο

Ζωή χωρίς γάλα


mentoras99

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 404
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

ronaldofenomeno

 

το γάλα δημιουργεί τα προβλήματα υγείας που λες , το κρέας άλλα προβλήματα , τα φρουτα-λαχανικά-κηπευτικά-όσπρια έχουν φάρμακα και λιπάσματα , τα ζυμαρικά/ζύμες-δημητριακά κάνουν ζημιά γιατί έχουν άμυλο κτλ

 

αν πάρουμε στα σοβαρά αυτά που γράφονται από ανεύθυνουπεύθυνους θα τρώγαμε μόνο τα νύχια μας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σοκολατούχο κι έτσι :P

 

Έχω πάρει υγρό αναπλήρωσης με γεύση σοκολάτα στο ηλεκτρονικό και ατμίζω την ώρα που πίνω γάλα. Πιάνεται γιατρέ?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θες να σου βγαλω λιστα με τις ουσιες που μπορουμε να παρασκευασουμε υδροχλωρικο οξυ; επιχειρηματα σαν αυτο που εβαλα σε bold ειναι τελειως ακυρα και δειχνουν πληρη απουσια σοβαρων γνωσεων χημειας. οποτε καλυετρα να περιτευουν γιατι γινεσαι ρεζιλι.

 

τι σχεση εχει το υδροχλωρικο οξυ με αυτο που ειπα...δεν αναφερθηκα σε αυτο αλλα στο οτι η καζεινη ειναι μια πολυ ισχυρή ξυλοκολα.(πραγμα το οποιο ισχυει). αν αυτο δειχνει απουσια σοβαρων γνωσεων χημειας τοτε παω πασο. και με το άλλα να λεω εγω και άλλα να απαντας εσυ δεν γινομαι εγω ρεζιλι αλλα καποιος αλλος.

Αν είναι να κόψετε το γάλα, κόψτε πρώτα το κρέας που είναι πιο βλαβερό. Αλλά βέβαια εκεί ξεχνάμε και τα επιχειρήματα και τα πάντα...

και τα 2 πρεπει να κοπουν το γαλα ομως νομιζω ειναι χειροτερο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι σχεση εχει το υδροχλωρικο οξυ με αυτο που ειπα...δεν αναφερθηκα σε αυτο αλλα στο οτι η καζεινη ειναι μια πολυ ισχυρή ξυλοκολα.(πραγμα το οποιο ισχυει). αν αυτο δειχνει απουσια σοβαρων γνωσεων χημειας τοτε παω πασο. και με το άλλα να λεω εγω και άλλα να απαντας εσυ δεν γινομαι εγω ρεζιλι αλλα καποιος αλλος.

 

 

ειπες οτι η καζεινη περιεχεται στο γαλα και οτι απο αυτη φτιαχνουν ξυλοκολλες. το μπουζουκι ειναι οργανο, ο αστυνομικος ειναι οργανο αρα ο αστυνομικος ειναι μπουζουκι. αυτο λες.  αν δεν το καταλαβαινεις δεν φταιω εγω. το οτι δεν καταλαβες τον παραληλισμο με το υδροχλωρικο οξυ αποδεικνυει οτι δεν εχες ιδεα απο χημεια και γραφεις μονο οτι βλακεια διαβαζεις στο ιντερνετ.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το κάτουρο περιέχει ουρία (για όσους δεν έπιασαν το hint από το όνομα).

 

Οι ενυδατικές κρέμες περιέχουν ουρία.

 

Άρα όποιος βάζει ενυδατική πασαλείβεται με κάτουρο, QED.

 

/s

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειπες οτι η καζεινη περιεχεται στο γαλα και οτι απο αυτη φτιαχνουν ξυλοκολλες. το μπουζουκι ειναι οργανο, ο αστυνομικος ειναι οργανο αρα ο αστυνομικος ειναι μπουζουκι. αυτο λες.  αν δεν το καταλαβαινεις δεν φταιω εγω. το οτι δεν καταλαβες τον παραληλισμο με το υδροχλωρικο οξυ αποδεικνυει οτι δεν εχες ιδεα απο χημεια και γραφεις μονο οτι βλακεια διαβαζεις στο ιντερνετ.

 

το ιδιο κανεις και τωρα...δες λιγο τι γραφεις πριν πατας απαντηση γιατι αλλα λεω και αλλα λες...θες να πινεις γαλα και να τρως κρεας κανε το..ποσως με ενδιαφερει. δεν ασχολουμαι αλλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...