Προς το περιεχόμενο

Μικρές Απορίες - Σύντομες Απαντήσεις


Snoob

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα, υπάρχει κάποιο thread που βάζαμε screenshot της επιφάνιας εργασίας μας σε Windows? Κάτι μου θυμίζει αλλά δεν βρίσκω τίποτα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι φυσικά! Να τυπώσεις μόνος σου, αλλιώς θα φας πρόστιμο.

Πλέον βέβαια δεν ξέρω αν θα φτάσει η βιτρίνα με τόσες μαλακίες που μας υποχρεώνει το κράτος να έχουμε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά, είχα βγάλει τον Νοέμβριο του 2013 κάρτα ανεργίας ΟΑΕΔ.

 

Ενα χρόνο μετά, την ακύρωσα λόγω το ότι ξεκίνησα ΙΕΚ. Τώρα που τελείωσα τα θεωρητικά αλλά κ την Πρακτική Ασκηση κ έχω πάρει κ ΒΕΚ, θα πρέπει να ξανακάνω εκ νέου την διαδικασία έκδοσης Καρτας Ανεργίας??

 

Επίσης στην κεντρική τους σελίδα ζητάνε για την έκδοση ''Επίσημο έγγραφο από το οποίο θα προκύπτει ο ΑΜΚΑ'', δλδ το φωτοαντίγραφο πρέπει να είναι επικυρωμένο από ΚΕΠ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά, είχα βγάλει τον Νοέμβριο του 2013 κάρτα ανεργίας ΟΑΕΔ.

 

Ενα χρόνο μετά, την ακύρωσα λόγω το ότι ξεκίνησα ΙΕΚ. Τώρα που τελείωσα τα θεωρητικά αλλά κ την Πρακτική Ασκηση κ έχω πάρει κ ΒΕΚ, θα πρέπει να ξανακάνω εκ νέου την διαδικασία έκδοσης Καρτας Ανεργίας??

 

Επίσης στην κεντρική τους σελίδα ζητάνε για την έκδοση ''Επίσημο έγγραφο από το οποίο θα προκύπτει ο ΑΜΚΑ'', δλδ το φωτοαντίγραφο πρέπει να είναι επικυρωμένο από ΚΕΠ?

Η κάρτα δεν ανανεώνεται αυτόματα αν ξαναγίνεις άνεργος, αν είχε κοπεί για κάποιο λόγο θα πρέπει να πας από τον ΟΑΕΔ για να βγάλεις άλλη. Όσον αφορά το ΑΜΚΑ, αν το πρωτότυπο είναι επικυρωμένο (που σίγουρα θα είναι), τότε το φωτοαντίγραφο ΔΕΝ χρειάζεται πάλι επικύρωση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πεταω Αθηνα Θεσσαλονικη αλλα δεν εχω μαζι μου ταυτοτητα παρα μονο διαβατηριο.

Η Ryanair μου ζηταει μονο ταυτοτητα στο check in.

δεν πιστευω να υπαρχει θεμα ε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

'Εχω πετάξει εσωτερικό με ληγμένο διαβατήριο. Μόνο μην πέσεις σε κανέναν παράξενο.

Δεν ειναι θεμα παραξενου αλλα μη εγκυρου εγγραφου ταυτοποίησης 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...