Προς το περιεχόμενο

Days Gone [PS4]


Θανος Δρακος

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά, η διάρκεια της κεντρικής ιστορίας πόση ώρα είναι περίπου; Δε με ενδιαφέρουν δευτερεύουσες αποστολές. 

Στα 20 Ευρώ το ψήνω, αλλά δε θέλω να μου πάρει πολύ, μιάς και έρχεται το LoU2!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 523
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δε με κόβω να το βγάζω τόσο μεγάλο, χωρίς να βαρεθώ, αλλά εφόσον το παίρνω τσάμπα από public με επιστροφή παιχνιδιών, θα το προσπαθήσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

41 λεπτά πριν, Fulgore είπε

Μπορεις να το παρεις τωρα και να το ξεκινησεις μετα το last of us. Δεν ειναι μικρο παιχνιδι

https://howlongtobeat.com/game.php?id=38003

40 ωρες main game! Ο Χριστός και η μάνα του! 😛

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Και μόνο για την μάχη στον αχυρώνα με την ορδή πιστεύω αξίζει.. το μόνο open world που δε βαρέθηκα. Ούτε horizor ούτε witcher άντεξα πάνω από 10 ώρες. Αυτό με κράτησε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

41 λεπτά πριν, kalliosmanos είπε

 Και μόνο για την μάχη στον αχυρώνα με την ορδή πιστεύω αξίζει.. το μόνο open world που δε βαρέθηκα. Ούτε horizor ούτε witcher άντεξα πάνω από 10 ώρες. Αυτό με κράτησε.

Δεν λέω η μάχη εκεί είναι καλή φάση αλλα να βαρέθηκες το HZD και W3 και όχι αυτό, απλά με ξεπερνά, ειδικά το W3, but I wont argue taste. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
12 λεπτά πριν, {TDi}Dj2k..infc είπε

Δεν λέω η μάχη εκεί είναι καλή φάση αλλα να βαρέθηκες το HZD και W3 και όχι αυτό, απλά με ξεπερνά, ειδικά το W3, but I wont argue taste. ;)

ΣΤο witcher στα μισά cutscenes ήμουν who the f* is this & wtf are they on about.

Όσα quest μπόρεσα να ακολουθήσω μου άρεσαν ( bloody baron 10/10)αλλά ένιωσα πολύ πνιγμένος γρήγορα. Το hzd κάθε μάχη με νέο ρομποτακι καλη αλλά η υποχρεωτική αλλαγή σε όπλα και ammo χαλούσε τη ροή της μάχης. Για μένα πάντα. Ενώ στο days gone κουμπώνες ένα tommy gun μολότοφ και luring skull και spray and pray baby!!! 

Όπως είπες βέβαια κατά την δική μου άποψη πάντα..

Επεξ/σία από kalliosmanos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

31 λεπτά πριν, kalliosmanos είπε

η υποχρεωτική αλλαγή σε όπλα και ammo χαλούσε τη ροή της μάχης.

 

Ενταξυ τωρα αυτο που γραφεις ειναι πολυ σχετικο ομως.

Καμια σχεση οι εχθροι του Horizon zero dawn με του days gone,τι να λεμε τωρα.

Μια απο τα ιδια και το Witcher 3 το οποιο εχει παρα πολυ story/quests.

Το days gone ειναι περισσοτερο πιστολιδι αλα division(ευτυχως εχει καλυτερη ιστορια/χαρακτηρες/αποστολες απο αυτο).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Fulgore είπε

Ενταξυ τωρα αυτο που γραφεις ειναι πολυ σχετικο ομως.

Καμια σχεση οι εχθροι του Horizon zero dawn με του days gone,τι να λεμε τωρα.

Μια απο τα ιδια και το Witcher 3 το οποιο εχει παρα πολυ story/quests.

Το days gone ειναι περισσοτερο πιστολιδι αλα division(ευτυχως εχει καλυτερη ιστορια/χαρακτηρες/αποστολ

Κοίτα η ικανότητα μου στη χρήση χειριστηρίου είναι τραγική ( εξού και το spray and pray) και φτάνει μέχρι το headshot. Γενικά δεν μου αρέσουν τα shoot this weakpoint specifically γι'αυτό παράτησα και το doom eternal. Ναι καλύτερο enemy variety αλλά με δυσκόλεψε πολύ η μάχη. Τώρα το witcher sorry αλλά το combat δεν μου άρεσε καθόλου ( from software spoiled me) .

Πάντα ο,τι γράφω είναι σχετικό γιατί αφορά εμένα. Ας πούμε τα forced stealth mission που στριμώχνουν σε όλα τα παιχνίδια πια είναι τα αγαπημένα μου σημεία συνήθως. Τα αμιγώς stealth games παλι δεν τα μπορώ. Άστα είμαι παράξενο φρούτο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει πάντως και η πιθανότητα να το δώσει αργότερα το Plus.Κάποιοι που έχουμε αγοράσει συγκεκριμένα παιχνίδια τα έδωσε αργότερα το Plus και ξενερώσαμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, AntiCambeR είπε

Υπάρχει πάντως και η πιθανότητα να το δώσει αργότερα το Plus.Κάποιοι που έχουμε αγοράσει συγκεκριμένα παιχνίδια τα έδωσε αργότερα το Plus και ξενερώσαμε.

Αρα με αυτη την ''λογικη''να μην αγορασει κανεις κανενα παιχνιδι και να περιμενει ποτε το χ παιχνιδι θα το δωσει το ps plus για να μην ξενερωσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 λεπτά πριν, Fulgore είπε

Αρα με αυτη την ''λογικη''να μην αγορασει κανεις κανενα παιχνιδι και να περιμενει ποτε το χ παιχνιδι θα το δωσει το ps plus για να μην ξενερωσει.

Αν κάποιος έχει άλλα παιχνίδια να ασχοληθεί και γνωρίζει πως δεν θα ασχοληθεί με το Days Gone δεν το παίρνει.Μόνο αν έχει "κολλήσει" να το παίξει για οποιονδήποτε λόγο.

Επεξ/σία από AntiCambeR
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 λεπτά πριν, Fulgore είπε

Που κολλανε αυτα με το εδω θεμα που αφορα το ιδιο το days gone?

Ναι, ενώ οι προηγούμενες 27-28 σελίδες είναι on topic ε;Που ο καθένας γράφει σεντόνια και για άλλα games, συγκρίσεις κλπ.

Η εδώ θα το έγραφα η στο θέμα των προσφορών.

  • Like 1
  • Confused 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...