Προς το περιεχόμενο

Days Gone [PS4]


Θανος Δρακος

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 523
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ειναι απιστευτο ενα παιχνιδι που κατ εμε επρεπε να βγει παιχνιδι της χρονιας απο τοσες αποψεις, να τρωει τοσο θαψιμο.Φυσικα ο καθε ενας εχει την αποψη του και σεβαστη.Το μονο που με στεναχωρει ειναι πως πολλοι επηρεαζονται απο τις αρνητικες αποψεις και χανουν ετσι ενα απο τα καλυτερα open world παιχνιδια που θα μπορουσαν να παιξουν σε αυτη την γενια κονσολων.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, auron12 είπε

Ειναι απιστευτο ενα παιχνιδι που κατ εμε επρεπε να βγει παιχνιδι της χρονιας απο τοσες αποψεις, να τρωει τοσο θαψιμο.Φυσικα ο καθε ενας εχει την αποψη του και σεβαστη.Το μονο που με στεναχωρει ειναι πως πολλοι επηρεαζονται απο τις αρνητικες αποψεις και χανουν ετσι ενα απο τα καλυτερα open world παιχνιδια που θα μπορουσαν να παιξουν σε αυτη την γενια κονσολων.

Ακριβώς γνώμες είναι, γιατί εάν το βάλεις κάτω αντικειμενικά το game δεν λέει πολλά στο ήδη κουρασμένο genre. Όπως ο φίλος παραπάνω που το προτιμάει από το το W3, αλλα αυτό δεν αλλάζει το γεγονός ότι το W3 είναι αστρονομικά ανώτερο. Για 2019 GOTY ούτε για πλακα, εκτος άμα μιλάς για μονο exclusives, που και πάλι χίλιες φορες Death Stranding από αυτό. Επίσης μην ξεχνάτε ότι το game βαθμολογήθηκε στο release, το οποιο για μήνες έτρεχε κάκιστα. Είναι το μοναδικό game που έχω παίξει και έπρεπε να κανεις restart την κονσόλα κάθε μιση ώρα γιατί τα fps πέφταν τρομακτικά χαμηλά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, Mr_Terror είπε

Αφηστε τις γκρινιες οποιος θελει να κανει την κινηση να το παρει στο 20αρι να το κανει.τιμιο παιχνιδι δεν θα μετανιωσετε την αγορα του.

Για 20 ευρω δεν το συζηταμε ειναι αριστη επιλογη .

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πιο τιμιο 7/10 ΑΑΑ παιχνιδι των τελευταιων ετων... στα 20€ δεν το σκεφτηκα καν (και το ειχα παρατησει στη μεση γιατι το επαιζα νοικιασμενο απο τα σεβεν οταν βγηκε), αν εχει διορθωσει κ μερικα πραματα θα μιλαμε για τρομερη fun εμπειρια με τοσο λιγα λεφτα

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ειχα νοικιασει ενα ΣΚ καλο φαινοταν το αγορασα κουτα ζελατινα στο δεκαρικο.. ελπιζω να το ευχαρηστηθω αν και θυμαμαι ειχε καποια θεματα. Κατεβαζω update 42 gb. Ελπιζω να αξιζει την αναμονη και να εχουν διορθωθει τα προβληματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Oταν ξεκινας καλιμπραρεις την εκταση της  οθονης,σε ενα ορθογωνιο.

Αυτη τη ρυθμιση ξερει κανεις πως τη βγαζει παλι?

Στο μενου/οθονη δε τη βρισκω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Το συζητάγαμε σε διπλανό νήμα, αλλά μιας και το δοκίμασα στο Days Gone να πούμε ότι με motion interpolation ανοιχτό βγάζει κάτι artifacts να με το συμπάθειο, γίνεται unplayable.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

αν δεν ειναι καρφωμενο 30αρι, δεν εχει νοημα το mi. Επισης αν εχει γρηγορη κινηση θα βγαλει artifacts. Ειναι για καποια παιχνιδια μονο,

πχ παιζω ξανα the last of us remastared με την επιλογη για σταθερο 30αρι και παιζει τελεια. Γιατι δεν εχει και γρηγορη κινηση το παιχνιδι. Αφου ηταν τοσο σμουθ με μηδεν artifacts που χθες που το ξαναεβαλα μετα απο καιρο, χρειαστηκε να μπω ξανα στις επιλογες να σιγουρευτω οτι δεν παιζω 60ρι.

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα σς θέλω μια μεγαλη βοήθεια πήρα χθες το days gone είμαι στο part 1ακομη έχω κολλήσει μέσα στο τούνελ με το ζομπι που βγαίνει από την πόρτα δεν μπορώ να το εξουδετερωσω. Τι κουμπί πατάω? Πατάω το x δεν κάνει τίποτα πατάω όλα τα κουμπιά τίποτα. Έχω δει σε πολλά βίντεο που παλευει αυτός και το σπρώχνει πως το κάνει. HELP ME!!! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
33 λεπτά πριν, Elenipa120 είπε

Καλημέρα σς θέλω μια μεγαλη βοήθεια πήρα χθες το days gone είμαι στο part 1ακομη έχω κολλήσει μέσα στο τούνελ με το ζομπι που βγαίνει από την πόρτα δεν μπορώ να το εξουδετερωσω. Τι κουμπί πατάω? Πατάω το x δεν κάνει τίποτα πατάω όλα τα κουμπιά τίποτα. Έχω δει σε πολλά βίντεο που παλευει αυτός και το σπρώχνει πως το κάνει. HELP ME!!! 

Πολύ γρήγορο επαναλαμβανόμενο πάτημα (quick tap) του κουμπιού που σου δείχνει. QTE είναι. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 26/5/2020 στις 9:52 ΜΜ, auron12 είπε

Ειναι απιστευτο ενα παιχνιδι που κατ εμε επρεπε να βγει παιχνιδι της χρονιας απο τοσες αποψεις, να τρωει τοσο θαψιμο.Φυσικα ο καθε ενας εχει την αποψη του και σεβαστη.Το μονο που με στεναχωρει ειναι πως πολλοι επηρεαζονται απο τις αρνητικες αποψεις και χανουν ετσι ενα απο τα καλυτερα open world παιχνιδια που θα μπορουσαν να παιξουν σε αυτη την γενια κονσολων.

pumb the brakes,γελανε και τα σημαιακια του κορνερ για  παιχνιδι της χρονιας,εγω το θεωρω κατωτερο και απο το αντιστοιχο της μς το state of decay 2,που ειναι πιτα στα μπαγκς

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...