Προς το περιεχόμενο

Αντηλιακές μεμβράνες


mentoras99

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

23 hours ago, -WISE- said:

Καλησπέρα παιδιά. Για τις μεμβράνες ASWF έχετε άποψη;

Aswf έβαλα στην paintbull. 99€ σε όλα, εκτός μπροστά Παρ πριζ

 

 

Κανένα παράπονο. Όλα είναι οκ. 

35 μπροστά, 55 πισω

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
25 λεπτά πριν, paylidis είπε

τελικα ρε παιδια ποσο βγαινει φετος απο την carglass? αυτη δεν ειναι η γνωστη προσφορα;

Εγώ για την προσφορά της carglass εννοούσα πάντως. Εμένα σε σεντάν 4θυρο 135€. Σε γνωστό μου με SUV 160€. Βασικά συμπληρώνεις στο στοιχεία στο λινκ ή παίρνεις τηλέφωνο και μαθαίνεις πόσο βγαίνει στο αυτοκίνητο που σε ενδιαφέρει. https://www.carglass.gr/αντηλιακές-μεμβράνες-κόστος

Επεξ/σία από zananiro
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, d_gkal είπε

Aswf έβαλα στην paintbull. 99€ σε όλα, εκτός μπροστά Παρ πριζ

Κανένα παράπονο. Όλα είναι οκ. 

35 μπροστά, 55 πισω

Ευχαριστώ πολύ για τις πληροφορίες φίλε μου. Και μιλάμε για standard σκουρότητα ή έχει να διαλέξεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 8/7/2019 στις 12:01 ΜΜ, paylidis είπε

τελικα ρε παιδια ποσο βγαινει φετος απο την carglass? αυτη δεν ειναι η γνωστη προσφορα;

Στα περισσοτερα αυτοκινητα 135ευρω με το 40% που τρεχει τωρα.

21 ώρες πριν, d_gkal είπε

Το 35, 55 που έγραψα αναφέρεται στη σκουροτητα.

Είχε και πιο σκούρη (αν θυμάμαι καλά 75% και 95%) αλλά δεν ήθελα τόσο μαύρη

Κατι δεν γραφεις σωστα.Οι μεμβρανες μετρωνται με διαπερατοτητα φωτος VLT %. Δηλαδη πχ η νομιμη ειναι η πιο ανοιχτη 75%. Το 35% ειναι πιο σκουρη.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 λεπτά πριν, chsam είπε

Στα περισσοτερα αυτοκινητα 135ευρω με το 40% που τρεχει τωρα.

Ακριβά μου φαίνεται. Με τόσα έβαλα τις νανοκεραμικες nexfil. Αυτές είναι απλές που παίζουν με 80-90 madico... προς τι τόση φασαρία με την carglass λοιπον?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, paylidis είπε

Ακριβά μου φαίνεται. Με τόσα έβαλα τις νανοκεραμικες nexfil. Αυτές είναι απλές που παίζουν με 80-90 madico... προς τι τόση φασαρία με την carglass λοιπον?

Καλησπερα μπορείς να μου πεις που τις έβαλες,γιατι ειμαι στο ψάξιμο αυτες τις μερες για ενα scenic που εχω,ευχαριστω πολυ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, VOSDOGIAN είπε

Καλησπερα μπορείς να μου πεις που τις έβαλες,γιατι ειμαι στο ψάξιμο αυτες τις μερες για ενα scenic που εχω,ευχαριστω πολυ 

Σου στέλνω πμ για να μη θεωρηθεί διαφήμιση. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, paylidis είπε

Ακριβά μου φαίνεται. Με τόσα έβαλα τις νανοκεραμικες nexfil. Αυτές είναι απλές που παίζουν με 80-90 madico... προς τι τόση φασαρία με την carglass λοιπον?

Δεν ξερω που τις εβαλες και τι μεμβρανες/πιστοποιητικα πηρες.Απλα στην carglass βαζουν μπροστα MONO τις madico nanoceramic black pearl 75 και πισω onyx ή desert.Ολα αυτα με εγγυηση εφ'ορου ζωης (μιας επωνυμης αλυσιδας και οχι ενος μαγαζιου που αυριο μπορει να κλεισει) και ολα τα απαραιτητα χαρτια και πιστοποιητικα για κτεο,τροχαια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όλα αυτά τα χαρτί μου τα έδωσαν. Εάν βάζουν νανοκεραμικες μπρος και πίσω αλλάζει το πράγμα-ισως αξίζει τότε . Το μαγαζί που τις έβαλα μετράει ήδη 35 χρόνια και δεν έχει θέμα αλλά δεν κυρ περίπτωση πάνω στην εγγύηση πιστοποιητικό μου γράφει στοιχεία εισαγωγέα-αντιπροσώπου στην απίθανη περίπτωση που θα κλείσει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όπως δεν είναι διαφήμιση για την carglass δεν είναι και διαφήμιση να πεις ότι τις έβαλες. Στην τελική ο καθένας κρίνει μόνος του αν αξίζει. 

Διαφορετικά στείλε και σε μένα ένα π.μ. αν δεν σου κάνει κόπο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...