Προς το περιεχόμενο

Αντηλιακές μεμβράνες


mentoras99

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στο chat που ρώτησα  την προηγούμενη εβδομάδα μου είχαν πει βάζουν την black pearl  μπροστά  και την φθηνή σειρά πίσω. Αλλιώς δεν ισχύει η τιμή της προσφοράς.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • Απαντ. 2,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλημερα. Εχετε να μου προτείνετε καποιον στην Θεσσαλονίκη για αντηλιακες μεμβρανες; Στην περιοχη που μενω ρωτησα σε εναν και μου ειπε 130€ ολα τα τζαμια εκτος το μπροστα και μαρκα american standard

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

42 λεπτά πριν, d_gkal είπε

Aswf έβαλα στην paintbull στα 99€ με κουπόνι από site

Όλα τα παράθυρα εκτός παρπριζ

Οκ δουλειά

Δεν ξερω φιλε μου.. απο σχόλια που διαβασα μαλλον μέτριοι ειναι. Καινουριο αμαξι πηρα και αν ειναι να κανουν καποιοι καλαμπαλικια δεν μπαινω καν στον κοπο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

41 λεπτά πριν, ThodorisFel είπε

Δεν ξερω φιλε μου.. απο σχόλια που διαβασα μαλλον μέτριοι ειναι. Καινουριο αμαξι πηρα και αν ειναι να κανουν καποιοι καλαμπαλικια δεν μπαινω καν στον κοπο.

Με καινουργιο αμαξι φιλαρακι γιατι να το ρισκαρεις?Για να γλυτωσεις 20-30 ευρω?

Βαλε σε επωνυμο μαγαζι πχ Carglass να εισαι ησυχος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Καλησπέρα!! Θέλω να βάλω μεμβράνες. Είχα σε όλα τα προηγούμενα αυτοκίνητα (πάντα το πρώτο στάδιο),γιατί έχω ένα θέμα με τον ήλιο (με ενοχλεί στα μάτια). Στα προηγούμενα αυτοκίνητα είχα της suntek. Είμαι πολύ ευχαριστημένος και από τον άνθρωπο που μου τις τοποθέτησε και για την ποιότητα. Επειδή όμως διαβάζω ότι η τεχνολογία προχώρησε και από ότι διαβαζω και από εσάς για το καλύτερο αποτέλεσμα των νανοκεραμικών, θα ήθελα να μου πείτε αν υπάρχει κάποιος που να περνά νανοκεραμικές στη Θεσσαλονίκη. Να είναι και επαγγελματίας στην τοποθέτηση γιατί το αυτοκίνητο είναι καινούργιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θελω να βαλω αντηλιακη στο εμπρος παρμπριζ και θελω να βεβαιωθω οτι ειναι νομιμο.

Το μονο ΦΕΚ που εχω βρει ειναι ενα του 2008 το οποιο πραγματι επιτρεπει την εν λογω τοποθετηση.

Υπαρχει καποιο αλλο μετα απο αυτο που να την απαγορευει ή να αλλαζει τα ορια?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 1/2/2020 στις 9:59 ΠΜ, Dexterious είπε

Θελω να βαλω αντηλιακη στο εμπρος παρμπριζ και θελω να βεβαιωθω οτι ειναι νομιμο.

Το μονο ΦΕΚ που εχω βρει ειναι ενα του 2008 το οποιο πραγματι επιτρεπει την εν λογω τοποθετηση.

Υπαρχει καποιο αλλο μετα απο αυτο που να την απαγορευει ή να αλλαζει τα ορια?

Παρμπρίζ 75% . Μπροστά (οδηγού-συνοδηγού) 70% .Τα υπόλοιπα όσο θες. Ζητάς απαραίτητα βεβαίωση για ΚΤΕΟ

 

Βόλο έχετε κανέναν να προτείνετε ? Πήγα σε τρεις . Ο ένας πάμφθηνος αλλά δε δίνει χαρτί για ΚΤΕΟ και δεν περνά καν σε παρμπρίζ

Μετά πήγα carglass και είναι στην ίδια τιμή με 3Μ σειρές. Πάντως κανένας δεν είχε ιδέα για νανοκεραμικές (δεν ξέρω αν αξίζουν καν)

Edit: Αφού διάβασα από την αρχή όλο το νήμα αξίζουν...

Επεξ/σία από korakios
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 9/12/2019 στις 2:28 ΜΜ, d_gkal είπε

Aswf έβαλα στην paintbull στα 99€ με κουπόνι από site

Όλα τα παράθυρα εκτός παρπριζ

Οκ δουλειά

Χαρτί κτέο σου έδωσαν, επίσης, απλο που βρηκες το κουπονι;

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, korakios είπε

3Μ crystaline vs Black Pearl Nanoceramic ??????

Η Crystaline έχει λίγο καλύτερη απόδοση νομίζω αλλά το κόστος από ότι θυμάμαι είναι αρκετά μεγαλύτερο. Αν βρεις Wincos προτίμησε τη!

Επεξ/σία από agnostos13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...