Προς το περιεχόμενο

Αντηλιακές μεμβράνες


mentoras99

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, Deathmace είπε

Καλησπέρα παιδιά.

Δοκιμασμένα καλό μάστορα για μεμβράνες στην Θεσσαλονίκη έχουμε?

Άποψη για Carglass?

 

Μακριά. Λύνουν το αμάξι για να τις περάσουν. Εγώ masterfilm πήγα. Δεν λύθηκε τίποτα. Σε 2 μισή ώρες ήμουν πανέτοιμος.

Επεξ/σία από tilaverboy
  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 28/9/2021 στις 10:03 ΜΜ, geovanni είπε

εγω μιλησα μαζι του σημερα για τις black pearl για ολο το αμαξι και μου ειπαν 315 ευρω. εχουν πιο υψηλες τιμες στο site τους αλλα αν τους παρεις τηλ σου κανουν αυτη την προσφορα.

βρηκα επισης μια εταιρεια που λεγεται armolan, ειναι καλη?? 

εχει καποιος γνωμη για αυτες?

 Eιχα βάλει τις Armolan στο προηγουμενο μου αυτοκινητο.

Δεν μπορω να πω οτι εμεινα ευχαριστημενος. Δεν πιανουν την  ποιοτητα της Llumar που ειχα σε δυο προηγουμενα αυτοκινητα. Να σου πω μετανοιωσα που εβαλα τις Armolan γλιτωνοντας 30-40 ευρω απο το αν εβαζα Llumar.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 14/1/2022 στις 2:41 ΜΜ, tilaverboy είπε

Μακριά. Λύνουν το αμάξι για να τις περάσουν. Εγώ masterfilm πήγα. Δεν λύθηκε τίποτα. Σε 2 μισή ώρες ήμουν πανέτοιμος.

Εγώ τις πέρασα μαζί και παρμπρίζ στην Carglass και δεν έλυσαν τίποτα από το αυτοκίνητο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

46 λεπτά πριν, sambouar είπε

Εγώ τις πέρασα μαζί και παρμπρίζ στην Carglass και δεν έλυσαν τίποτα από το αυτοκίνητο.

Εμένα στη μοναστηριού μου τα μασούσαν για το αν θα ξηλωθούν γλίστρες σε Troc. Επέλεξα master film ίσως έβλεπα και wrap and signs γιατί και αυτοί ξέρω δεν ξηλώνουν τίποτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 hours ago, tilaverboy said:

Εμένα στη μοναστηριού μου τα μασούσαν για το αν θα ξηλωθούν γλίστρες σε Troc. Επέλεξα master film ίσως έβλεπα και wrap and signs γιατί και αυτοί ξέρω δεν ξηλώνουν τίποτα.

Καλησπέρα!

Εντυπώσεις από masterfilm?

Μίλησα μαζί τους στο τηλέφωνο και ήταν πάρα πολύ κατατοπιστικοί και επεξηγηματικοί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 hours ago, sambouar said:

Εγώ τις πέρασα μαζί και παρμπρίζ στην Carglass και δεν έλυσαν τίποτα από το αυτοκίνητο.

Ευχαριστημένος; Μπιμπικια υπάρχουν; 

Πόσο πήγε ; Αν μπορείς δώσε πληροφορίες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 hours ago, sambouar said:

Εγώ τις πέρασα μαζί και παρμπρίζ στην Carglass και δεν έλυσαν τίποτα από το αυτοκίνητο.

βασικά παίζει ρόλο ο μάστορας , σε μένα και στον αδερφό μου τα ξήλωσαν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 hours ago, Tsino said:

Ευχαριστημένος; Μπιμπικια υπάρχουν; 

Πόσο πήγε ; Αν μπορείς δώσε πληροφορίες

Πριν 2 χρόνια 310€ ολικό νανοκεραμικες Black Pearl μαζί με παρμπρίζ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 hours ago, Deathmace said:

Καλησπέρα!

Εντυπώσεις από masterfilm?

Μίλησα μαζί τους στο τηλέφωνο και ήταν πάρα πολύ κατατοπιστικοί και επεξηγηματικοί.

Κοίταξε εγώ έβαλα xpel hp τις θεωρώ απίστευτα καλές. Μπορεί αν έβαζα νανοκεραμικές να ήταν ακόμα καλύτερες. Ωστόσο εγώ δηλώνω απόλυτα ικανοποιημένος. Έβαλα 55αρα στου οδηγού συνοδηγού και 35άρες πίσω. Το καλοκαίρι πήγα και ήρθα Λευκάδα με κανένα πρόβλημα το αμάξι κρύωνε απίστευτα γρήγορα. Στα της ζέστης. Ο πατέρας μου έχει και αυτός το Troc. Γκρι χρώμα βασικό, εγώ μαύρο μεταλλικό. Ο φαδερ χωρίς μεμβράνες, εγώ με μεμβράνες και έβαλα και ένα προστατευτικό για το μπροστά τζάμι στο ασημένιο χρώμα ο ήλιος το χτυπούσε μέχρι τις 15:00 . Η διαφορά στις θερμοκρασίες ήταν 5,5 με 6 βαθμούς. Έπειτα από 2 μέρες πήγα και πέρασα και στου φαδερ μου. Κατέβηκε στο Ναύπλιο με τη μητέρα μου και τους κουμπάρους του και αυτό που μου είπε, είναι οτι ο ήλιος δεν τους έκαιγε τα χέρια. Απόλυτα ικανοποιημένος. Εμένα στο δικό μου, είχε μια φουσκαλίτσα στο πίσω τζάμι. Πήρα τηλέφωνο μου είπαν να το αφήσω να το χτυπήσει πολύ καλά ο ήλιος και να μην το ακουμπήσω, και να το ξαναδώ την επόμενη μέρα. Σε 4 ώρες είχε εξαφανιστεί πλήρως. 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 ώρες πριν, tilaverboy είπε

Κοίταξε εγώ έβαλα xpel hp τις θεωρώ απίστευτα καλές. Μπορεί αν έβαζα νανοκεραμικές να ήταν ακόμα καλύτερες. Ωστόσο εγώ δηλώνω απόλυτα ικανοποιημένος. Έβαλα 55αρα στου οδηγού συνοδηγού και 35άρες πίσω. Το καλοκαίρι πήγα και ήρθα Λευκάδα με κανένα πρόβλημα το αμάξι κρύωνε απίστευτα γρήγορα. Στα της ζέστης. Ο πατέρας μου έχει και αυτός το Troc. Γκρι χρώμα βασικό, εγώ μαύρο μεταλλικό. Ο φαδερ χωρίς μεμβράνες, εγώ με μεμβράνες και έβαλα και ένα προστατευτικό για το μπροστά τζάμι στο ασημένιο χρώμα ο ήλιος το χτυπούσε μέχρι τις 15:00 . Η διαφορά στις θερμοκρασίες ήταν 5,5 με 6 βαθμούς. Έπειτα από 2 μέρες πήγα και πέρασα και στου φαδερ μου. Κατέβηκε στο Ναύπλιο με τη μητέρα μου και τους κουμπάρους του και αυτό που μου είπε, είναι οτι ο ήλιος δεν τους έκαιγε τα χέρια. Απόλυτα ικανοποιημένος. Εμένα στο δικό μου, είχε μια φουσκαλίτσα στο πίσω τζάμι. Πήρα τηλέφωνο μου είπαν να το αφήσω να το χτυπήσει πολύ καλά ο ήλιος και να μην το ακουμπήσω, και να το ξαναδώ την επόμενη μέρα. Σε 4 ώρες είχε εξαφανιστεί πλήρως. 

Σε ευχαριστώ πολύ για την αναλυτική απάντηση! 

Για το 3008 μου έδωσε τις παρακάτω τιμές:

190+ΦΠΑ για πλαϊνά και πίσω 

90+ΦΠΑ Global RS για παρμπρίζ 

110+ΦΠΑ Xpel HP για παρμπρίζ 

Νανοκεραμικη 160+ΦΠΑ για παρμπρίζ 

2 χρόνια εγγύηση για περαστικά ή τεχνικά θέματα. 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Στις 29/1/2022 στις 9:37 ΠΜ, booogieman είπε

Καλημερα σε ολους.

Καμια προταση για πεζο 307 Αθηνα; Σχετικα οικονομικη μιας και το αμαξι ειναι 15ετιας.

Καποιος που ισως γνωριζει κατι; Μη παω στα τυφλα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 29/1/2022 στις 9:37 ΠΜ, booogieman είπε

Σχετικα οικονομικη μιας και το αμαξι ειναι 15ετιας.

Define "οικονομική".

Τι σχέση έχει που το αμάξι είναι 15ετίας? Θέλεις σωστή προστασία ή όχι? Ή ψάχνεσαι μόνο για εμφάνιση?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 λεπτά πριν, Nabuko είπε

Define "οικονομική".

Τι σχέση έχει που το αμάξι είναι 15ετίας? Θέλεις σωστή προστασία ή όχι? Ή ψάχνεσαι μόνο για εμφάνιση?

Αν ηθελα για εμφανιση θα ειχα βαλει εδω και 15 χρονια χαχα

Οικονομικη εννοω μεχρι 100-150ε, γιατι νομιζω παιζουν και παραπανω. Εννοειται θελω προστασια και μαλλον και εγγυηση τουλαχιστον 2-3 χρονια, μη ξεκολλησουν και ψαχνομαι... Ευχαριστω

*βασικα ανεφερα το 15ετιας πως δλδ δε σκοπευω να το κρατησω και πανω απο αλλα περιπου 5 χρονια, αρα δε θελω και εγγυηση για παντα..

Επεξ/σία από booogieman
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...