Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v2


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στις 14/3/2019 στις 11:50 ΜΜ, bad_freddy είπε

το κατεβασα χθες και επαιξα μια ωριτσα, με το ζορι τερματισα 50κατι θεση 😂

το πιανει σημερα πρωι η γυναικα μου, με τη τσιμπλα στο ματι, στη  3η προσπαθεια τερματισε 2η θεση😂😂, γυρναει και μου λεει "εεε επαιζα παλια μικρη"

δε ξερω τι παντρευτηκα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Moderators
2 minutes ago, duende said:

το κατεβασα χθες και επαιξα μια ωριτσα, με το ζορι τερματισα 50κατι θεση 😂

το πιανει σημερα πρωι η γυναικα μου, με τη τσιμπλα στο ματι, στη  3η προσπαθεια τερματισε 2η θεση😂😂, γυρναει και μου λεει "εεε επαιζα παλια μικρη"

δε ξερω τι παντρευτηκα

Έχουν κλείσει σπίτια και για λιγότερα...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι γυναίκες έχουν λιώσει tetris, pang, bobble bubble, Crash, Mario (η δικιά μου κ τεκεν :lol:)  κ τέλος. Οπότε είναι Master Chief παίχτες σε αυτά κ μόνο....

Φυσικά παραμένουν γυναίκες.... Ο luigi πχ για την σύζυγο μου είναι ο πράσινος Μάριο.... 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
12 λεπτά πριν, chill είπε

Οι γυναίκες έχουν λιώσει tetris, pang, bobble bubble, Crash, Mario (η δικιά μου κ τεκεν :lol:)  κ τέλος. Οπότε είναι Master Chief παίχτες σε αυτά κ μόνο....

Φυσικά παραμένουν γυναίκες.... Ο luigi πχ για την σύζυγο μου είναι ο πράσινος Μάριο.... 

αυτο που λες, ειδικα για το bubble bubble. οποτε το βαζει η δικια μου δεν υπαρχει περιπτωση να μη το τερματισει. ξερει ολα τα extras, τις bonus πιστες κλπ. εχει κολλησει εδω και καιρο με το binding of isaac στο switch, καθημερινο λιωσιμο, μαζι με soul calibur, injustice και tekken (στο ps)..

Επεξ/σία από duende
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

sniper elite να δούμε πρώτα πως θα το μεταφέρουν στην κονσόλα και αν θα είναι εύκολο το gameplay του. 

Από τους υπόλοιπους τίτλους αυτούς που ξεχώρισα είναι το rts Golem Gates που μου φαίνεται αρκετά κλασικό στο είδος του συν το fantasy setting του. Στο steam πάντως έχει πάρα πολύ θετικές κριτικές.

Φυσικά ο άλλος ο τίτλος είναι το Tiny metal και αυτός πολύ καλός τίτλος και ότι πρέπει για το switch,. H Daedelic μας φέρνει το space rpg Long Journey Home ενώ από τα indie ξεχώρισα το side scroll Monster Slayers

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο τοτε που βγηκε το NSO η ομαδα της pearl δεν εχει σταυρωσει νικη στα splatfest.Επαιξα χθες κανα 2ωρο αλλα σημερα δεν προλαβα δυστηχως.

Χθες που επαιξα(team pearl) ειχα στην αρχη περιπου 7 συνεχομενες ηττες αλλα μετα ετρεξα σερι 8 νικες.Παραμενει για μενα απο τα καλυτερα παιχνιδια της κονσολας.Παντως θελω να δω στατιστικα ποσο εχει χασει σε κοσμο μετα την ελευση του online.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 16/3/2019 στις 3:22 ΜΜ, Mistwalker είπε

Το fear effect sedna 1.61€ απο Σουηδια

Λέει τίποτα σε αυτή την τιμή; Σε utube videos μου κανε κλικ αλλά στo steam το θάβουν... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, chill είπε

Λέει τίποτα σε αυτή την τιμή; Σε utube videos μου κανε κλικ αλλά στo steam το θάβουν... 

Δεν ξερω αν πρέπει να πω ευτυχώς ή δυστυχώς αλλά παραμένει το καλύτερο shooter στο switch (imo)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Square Enix Reconfirms New Octopath Traveler Game In Development For Nintendo Switch

Ποιός θέλει να συζητήσουμε πάλι για την Capcom που σέβεται τους Switch owners πετώντας τους ξαναζεσταμένα αποφάγια;

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρεπει να εχω βγει δεν ξερω και εγω ποσες φορες δευτερος στο tetris, νομιζω το λαθος που εκανα ειναι στο targeting το ειχα στο KO συνεχεια, το γυρισα σε attackers και πεταξα εξω τους 5/10 πρωτους. Anyway δεν πολυπαιζω τώρα αλλα για killing time ειναι οτι πρέπει. :P  Επισης με το controller στην tv ειναι δυσκολο. :P 

D14vG9hUgAAgL7l.jpg:large

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, chill είπε

Λέει τίποτα σε αυτή την τιμή; Σε utube videos μου κανε κλικ αλλά στo steam το θάβουν... 

είναι από τους τίτλους που λές ότι είχε όλα τα προσόντα να το κάνουν καλό αλλά δυστηχώς έχει αρκετά λάθη. Πάντως σε αυτή την τιμή αξίζει να το δεις 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...