Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v2


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

8 ώρες πριν, chill είπε

Λέει τίποτα σε αυτή την τιμή; Σε utube videos μου κανε κλικ αλλά στo steam το θάβουν... 

Λιγο το επαιξα μεχρι στιγμης κανα 10λεπτο.Ειναι σαν τα παλια αction tactical games comando αν τα θυμασαι.Μου ψιλοαρεσε για την ωρα αλλα και μαπα να ειναι σαν game λες οτι το πληρωνεις μονο 1.60€

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, count ian είπε

ΟΡΜΑΤΕ ΑΔΕΡΦΙΑ!!!

 Έρχεται και στην Ευρώπη η physical edition του Hollow Knight!

http://www.nintendolife.com/news/2019/03/looks_like_hollow_knight_is_also_getting_a_physical_edition_in_europe

Όχι όμως με όλα τα εξτραδακια. Μόνο η απλή έκδοση. 😥

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Και μια ενδιαφέρουσα προσφορά από την Nintendo για το Splatoon 2:

Nintendo offering Splatoon 2 Special Demo, comes with discount and Nintendo Switch Online trial

Επεξ/σία από mansa2k
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και μερικές άλλες προσφορές σε μερικούς πολύ καλούς τίτλους που παίζουν αυτές τις μέρες. Νομίζω το goetia σε αυτή την τιμή 0.99 είναι must αγορά για όλους

 

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Έπαιξα χτες το demo του yoshi.

Συμπαθητικό αν και "αργό" σε σχέση με το mario - όχι ότι θα έπρεπε να ακολουθούσε τον ρυθμό του, just saying. Ωραίο το ψευτο3d  αλλά κίρμπιζε (εκ του kirby σαφώς ) επικίνδυνα από πλευράς δυσκολίας.Τα background γραφικά σε handheld όταν ανέβηκα στο τρένο στο πρώτο επίπεδο pixelιασαν σε φάση δεκαετίας 80 και λέω wtf δεν μπορεί!!!!

 

Δεν νομίζω να τιμήσω στη συγκεκριμένη τιμή....σε κάποιο sale....κάποια χρόνια μετά (σαν 1st party θα μείνει στα ύψη για χρόνια) που θα πάει στην τιμή που το κοστολογώ, μπορεί.

Επεξ/σία από chill
  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
12 hours ago, mansa2k said:

 

Έχει αρχίσει να γίνεται κουραστικό αυτό το πράγμα με τα Nindies Directs. Από το να μας δείχνουν 15 τίτλους της πλάκας είναι προτιμότερο να μας δείχνουν 4-5 καλούς τίτλους και να τους αφιερώνουν περισσότερο χρόνο. Αλλιώς ας μην το κάνουν καθόλου.

----------------------------------------------------------

In other news:

RUMOR - Speculation on Nintendo creating their own phone once again bubbles up

"Despite the fact that gaming handsets are a niche-market segment, other players including Xiaomi, Vivo, Nintendo and Nubia are either strengthening their presence in the market or planning to enter it, said the sources. ...There have been speculations about Nintendo planning to launch a gaming handset that can integrate with its Switch consoles, the Japan-based vendor has yet to respond to such speculations."

Ενδιαφέρον, αν μη τι άλλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, chill είπε

Έπαιξα χτες το demo του yoshi.

Συμπαθητικό αν και "αργό" σε σχέση με το mario - όχι ότι θα έπρεπε να ακολουθούσε τον ρυθμό του just saying. Ωραίο το ψευτο3d  αλλά κίρμπιζε (εκ του kirby σαφώς ) επικίνδυνα από πλευράς δυσκολίας.Τα background γραφικά σε handheld όταν ανέβηκα στο τρένο στο πρώτο επίπεδο pixelιασαν σε φάση δεκαετίας 80 και λέω wtf δεν μπορεί!!!!

Δεν νομίζω να τιμήσω στη συγκεκριμένη τιμή....σε κάποιο sale....κάποια χρόνια μετά (σαν 1st party θα μείνει στα ύψη για χρόνια) που θα πάει στην τιμή που το κοστολογώ μπορεί.

θα συμφωνήσω μαζί σου. Εκείνο το τραίνο... πόσο με ενόχλησε η θολούρα και το πιξέλιασμα - τράτζικ.

Ωστόσο, ο μόνος λόγος που θα το αγόραζα ας πούμε άμεσα, είναι για τον 4 ετών υιό μου. Έχει ξετρελαθεί με το demo, παραπονιέται γιατί έχει μόνο 2 πίστες και ρωτάει πότε θα βγουν οι υπόλοιπες. Κάπως κόλλησε το μικρόβιο του completionist επίσης, (όχι από εμένα) και τα έχει σχεδόν εξαντλήσει τα demo levels. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 ώρες πριν, chek2fire είπε

και μερικές άλλες προσφορές σε μερικούς πολύ καλούς τίτλους που παίζουν αυτές τις μέρες. Νομίζω το goetia σε αυτή την τιμή 0.99 είναι must αγορά για όλους

Τι κάνω λάθος και δεν βλέπω τη τιμή σωστά; Βάλε κάνα λινκ πάνσοφε δάσκαλε μπας και φτιαχτούμε. 😁

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ το έχω ήδη το game και δεν ξέρω τι τιμή γράφει στο store πάντως στο video το action price αν δεις δεξιά λέει 0.99$. Νομίζω από τι το είδα χθες το βράδυ στο store το έχει ακόμα σε προσφορά. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, chek2fire είπε

εγώ το έχω ήδη το game και δεν ξέρω τι τιμή γράφει στο store πάντως στο video το action price αν δεις δεξιά λέει 0.99$. Νομίζω από τι το είδα χθες το βράδυ στο store το έχει ακόμα σε προσφορά. 

Το είδα στο βίντεο αλλά δεν μπορώ να βρω στο shop. Τι φάση;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
15 ώρες πριν, Malthador είπε

Έχει αρχίσει να γίνεται κουραστικό αυτό το πράγμα με τα Nindies Directs. Από το να μας δείχνουν 15 τίτλους της πλάκας είναι προτιμότερο να μας δείχνουν 4-5 καλούς τίτλους και να τους αφιερώνουν περισσότερο χρόνο. Αλλιώς ας μην το κάνουν καθόλου.

----------------------------------------------------------

In other news:

RUMOR - Speculation on Nintendo creating their own phone once again bubbles up

"Despite the fact that gaming handsets are a niche-market segment, other players including Xiaomi, Vivo, Nintendo and Nubia are either strengthening their presence in the market or planning to enter it, said the sources. ...There have been speculations about Nintendo planning to launch a gaming handset that can integrate with its Switch consoles, the Japan-based vendor has yet to respond to such speculations."

Ενδιαφέρον, αν μη τι άλλο.

"Ψάρευε" η Nintendo με τα apps/games της στα κινητά και τώρα που ήρθε το Stadia πως το βλέπεις?" Ψαρεύει" η Google Nintendo (handheld) console gamers? :D 

Να σου ο ανταγωνισμός και δεν είναι καν από Sony/MS αυτήν την φορά.

Καλά τα καθαρά νερά αλλά τα ζηλεύουν και οι καρχαρίες ενίοτε μετακομίζουν.

Βάστα Mario!

Επεξ/σία από Sir_Teraflop
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 λεπτά πριν, non-serviam είπε

Το είδα στο βίντεο αλλά δεν μπορώ να βρω στο shop. Τι φάση;

Η προσφορά δεν είναι για Ευρώπη.

https://eshop-prices.com/games/761-goetia?currency=EUR

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Konami 50th Anniversary Arcade Classics, Castlevania, and Contra Collections announced for Switch

Επικούρα η Castlevania συλλογή. Ειδικά αν χώσουν μέσα και τα GBA/NDS games θα είναι όλα τα λεφτά.

 

Επεξ/σία από Malthador
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

37 λεπτά πριν, Malthador είπε

Konami 50th Anniversary Arcade Classics, Castlevania, and Contra Collections announced for Switch

Επικούρα η Castlevania συλλογή. Ειδικά αν χώσουν μέσα και τα GBA/NDS games θα είναι όλα τα λεφτά.

να, αυτό είναι νέο!

τα castlevania στα GBA & NDS τα είχα λιώσει, τι παιχνιδάρες! Μόνο αυτά να είχε η συλλογή πχ, θα ήταν insta-buy για εμένα. Δεν μπορώ να ανοίξω το λινκ, και πολύ φοβάμαι από τον τίτλο ότι θα είναι τα arcade όμως...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...