Προς το περιεχόμενο

Revolut: Οδηγός επιβίωσης [part 2]


billdanos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 11,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 1/12/2020 στις 11:14 ΜΜ, Hapatingo είπε

Αν έχεις συνδέσει την κάρτα της revolut, όχι.

Αν έχεις προσθέσει τον λογαριασμό στο paypal, τότε θα πρέπει να τον αλλάξεις με το καινούργιο iban της Λιθουανίας.

Έχω  συνδέσει μόνο την κάρτα της revolut  στο  paypal . Στην εφαρμογη στον λογαριασμο μου εχει το καινουργιο IBAN .Παρολ αυτα στην τελευταια συναλλαγη που εκανα μου ηρθε μειλ να αλλαξω το ΙΒΑΝ ...τι πρεπει να κανω και που δεν εχω καταλαβει.. μπορει να βοηθησει κανεις ?  ευχαριστω !!

 

Επεξ/σία από crazysax
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Hapatingo είπε

Τα στέλνεις ως friends and family.

Αυτο νομιζω ομως οτι δεν περνα στο αφορολόγητο. μπορεί να κάνω και λάθος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Έμενα μου έστειλαν αυτό το email και δεν έχω καταλάβει τίποτα, ούτε εισπράξεις έχω από πουθενά ούτε τίποτα, μόνο φόρτωση από κάρτα Πειραιώς. Προσπαθω να συνομιλήσω με τσατ αλλά εδώ και δύο ώρες τίποτα ακόμα. Έχει κανείς εμπειρία;

 

Hi GEORGIOS,

After reviewing your account, we're sorry to say that we're no longer able to offer you our services and we’ve made the decision to permanently close your account.

Account closures are complex decisions and unfortunately this decision is final and can’t be appealed.

You can withdraw any remaining funds from your account within 7 days via external bank transfer. Any transfers made to your account from this point forward will automatically be rejected and returned to the original sender.

Επεξ/σία από stefanidisg
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, stefanidisg είπε

Έμενα μου έστειλαν αυτό το email και δεν έχω καταλάβει τίποτα, ούτε εισπράξεις έχω από πουθενά ούτε τίποτα, μόνο φόρτωση από κάρτα Πειραιώς. Προσπαθω να συνομιλήσω με τσατ αλλά εδώ και δύο ώρες τίποτα ακόμα. Έχει κανείς εμπειρία;

 

Hi GEORGIOS,

After reviewing your account, we're sorry to say that we're no longer able to offer you our services and we’ve made the decision to permanently close your account.

Account closures are complex decisions and unfortunately this decision is final and can’t be appealed.

You can withdraw any remaining funds from your account within 7 days via external bank transfer. Any transfers made to your account from this point forward will automatically be rejected and returned to the original sender.

Μήπως έκανες συναλλαγές σε στοιχηματικά site? Έχεις κάνει ταυτοποίηση με χειρόγραφη ταυτότητα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Kostasallinone είπε

Μήπως έκανες συναλλαγές σε στοιχηματικά site? Έχεις κάνει ταυτοποίηση με χειρόγραφη ταυτότητα?

Όχι δεν παίζω στοιχηματικα , και δεν έχω χειρόγραφη ταυτότητα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχε γραφτεί και παλιότερα, σήμερα το επιβεβαίωσα.

Μεταφορά ποσού της τάξης των 100+ ευρώ από Ρεβολουτ σε λογαριασμό μισθοδοσίας Άλφα έφτασε ακέραιο, προμήθεια μηδέν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρόβλημα και εγώ είχα να μπω κάνα εξάμηνο στην revolut και τώρα δεν με αφήνει μου ζητάει πάλι ταυτοποίηση.

Η  ταυτότητα μου είναι παλαιά αλλά με μηχανογραφικά γραμμένο το όνομά μου.

Την βγάζω τη φώτο όπως ζητάει και με το πρόσωπό μου και χωρίς αλλά μου λέει το text is not readable ενώ εγώ όταν την έχω βγάλει βλέπω κανονικά ότι διαβάζετε .

Το έχω δοκιμάσει να βγάλω φωτογραφία  φαινόταν στο πρόσωπο και γυρνώντας το και από την άλλη μεριά τίποτα .

Πώς μπορώ να ενεργοποιήσω το λογαριασμό μου τι μπορώ να κάνω ;

Ευχαριστώ πολύ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, lambros είπε

Πρόβλημα και εγώ είχα να μπω κάνα εξάμηνο στην revolut και τώρα δεν με αφήνει μου ζητάει πάλι ταυτοποίηση.

Η  ταυτότητα μου είναι παλαιά αλλά με μηχανογραφικά γραμμένο το όνομά μου.

Την βγάζω τη φώτο όπως ζητάει και με το πρόσωπό μου και χωρίς αλλά μου λέει το text is not readable ενώ εγώ όταν την έχω βγάλει βλέπω κανονικά ότι διαβάζετε .

Το έχω δοκιμάσει να βγάλω φωτογραφία  φαινόταν στο πρόσωπο και γυρνώντας το και από την άλλη μεριά τίποτα .

Πώς μπορώ να ενεργοποιήσω το λογαριασμό μου τι μπορώ να κάνω ;

Ευχαριστώ πολύ.

Δοκιμασε να μιλησεις με την εξυπηρετηση πελατων

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

51 λεπτά πριν, Doubt είπε

Είχε γραφτεί και παλιότερα, σήμερα το επιβεβαίωσα.

Μεταφορά ποσού της τάξης των 100+ ευρώ από Ρεβολουτ σε λογαριασμό μισθοδοσίας Άλφα έφτασε ακέραιο, προμήθεια μηδέν.

Επειδή πρόκειται για λογαριασμό μισθοδοσίας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, stefanidisg είπε

Έμενα μου έστειλαν αυτό το email και δεν έχω καταλάβει τίποτα, ούτε εισπράξεις έχω από πουθενά ούτε τίποτα, μόνο φόρτωση από κάρτα Πειραιώς. Προσπαθω να συνομιλήσω με τσατ αλλά εδώ και δύο ώρες τίποτα ακόμα. Έχει κανείς εμπειρία;

 

Hi GEORGIOS,

After reviewing your account, we're sorry to say that we're no longer able to offer you our services and we’ve made the decision to permanently close your account.

Account closures are complex decisions and unfortunately this decision is final and can’t be appealed.

You can withdraw any remaining funds from your account within 7 days via external bank transfer. Any transfers made to your account from this point forward will automatically be rejected and returned to the original sender.

τι κινήσεις έκανες περίπου?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 λεπτά πριν, lambros είπε

Δεν μου βγάζει από το app τίποτα;;

Πώς;;

Εμενα όταν με είχαν μπλοκάρει με άφησε να επικοινωνησω με την εξυπηρετηση. Μονο αυτο με άφηνε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...