Προς το περιεχόμενο

Multimedia 2 Din με GPS


kistos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 ώρες πριν, agnostos13 είπε

Για μένα πήγαινε μια βόλτα να σου κάνει και αυτός μια πρόταση, και μετά πες του αν σου φέρω αυτό, το βάζεις και πόσο να δεις τι θα σου πει, και στο τέλος αποφασίζεις.

ΥΓ. Οτι πάρεις να μην έχει λιγότερο από 4gb ram αν δεν θες σε 2 χρόνια το πολύ να σέρνεται.

thanks φίλε. Αυτό θα κάνω. Σε ευχαριστώ πολύ για την βοήθεια σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
  • Απαντ. 361
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Καλησπερα, εχω ενα suzuki swift 2005 και σκεφτομαι να παρω καμια οικονομικη οθονη απο aliexpress, κοντα στα 150 ευρω. Βλεπω γενικα οτι υπαρχουν πολλες 10". Απο τη στιγμη που δεν εχω καποιο ηχοσυστημα, αλλα τα εργαστασιακα ηχεια δεν εχω τρελες απαιτησεις. Το μονο που με απασχολει ειναι να εχει 2GB ram . Υπαρχουν πληθωρα τετοιων οθονων και απο οτι εχω καταλαβει μια σελιδα στο fb (all about tech) φερνει απο εκει και βαζει καπελο 70-100 ευρω. Σε περιπτωση που δεν υπαρχει η οθονη σε ευρωπαικη αποθηκη θα εχω θεμα με το τελωνειο? Επισης να προσεξω να ειναι απο πωλητες με πολλες παραγγελιες; γενικα αν εχετε καποια προταση ευπροσδεκτη.
σας ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αν δεν την έχεις μόνο για το ράδιο/mp3 player και θες να συνδυάζεις και navigator, obd, tpm κλπ δες καλύτερα κάποια με 4gb ram.

Επεξ/σία από agnostos13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα και απο μένα! Εχω ενα KIA ceed 08 και λεω να κανω μια αναβάθμιση στη πηγή. https://www.skroutz.gr/s/20345487/Alpine-ILX-W650BT-με-Bluetooth.html?from=catspan
Σκέφτομαι για την συγκεκριμένη αλλα και φθηνότερη δεν θα με χαλούσε :P
Γενικα έχει δοκιμάσει κάποιος universal μεχρι 400Ε και να είναι ικανοποιημένος απο λήψη ραδιοφώνου,  ποιότητα ήχου και αποκριση οθόνης;
ευχαριστώ :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

42 λεπτά πριν, NOODLE είπε

Καλησπέρα και απο μένα! Εχω ενα KIA ceed 08 και λεω να κανω μια αναβάθμιση στη πηγή. https://www.skroutz.gr/s/20345487/Alpine-ILX-W650BT-με-Bluetooth.html?from=catspan
Σκέφτομαι για την συγκεκριμένη αλλα και φθηνότερη δεν θα με χαλούσε :P
Γενικα έχει δοκιμάσει κάποιος universal μεχρι 400Ε και να είναι ικανοποιημένος απο λήψη ραδιοφώνου,  ποιότητα ήχου και αποκριση οθόνης;
ευχαριστώ :)

Καλησπέρα :)

Εγώ θα σου πρότεινα να πας σε ένα Yuehoo με κόστος κοντά στα 90 ευρώ. Επιλέγεις EU Priority Line στον τρόπο αποστολής για να μην περάσει από τελωνείο.
https://www.banggood.com/YUEHOO-7-Inch-2-DIN-for-Android-9_0-Car-Stereo-Radio-8-Core-4+32G-Touch-Screen-4G-WIFI-bluetooth-FM-AM-RDS-GPS-p-1549242.html?rmmds=category&ID=514802&cur_warehouse=CN

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, sweetemily είπε

Καλησπέρα :)

Εγώ θα σου πρότεινα να πας σε ένα Yuehoo με κόστος κοντά στα 90 ευρώ. Επιλέγεις EU Priority Line στον τρόπο αποστολής για να μην περάσει από τελωνείο.
https://www.banggood.com/YUEHOO-7-Inch-2-DIN-for-Android-9_0-Car-Stereo-Radio-8-Core-4+32G-Touch-Screen-4G-WIFI-bluetooth-FM-AM-RDS-GPS-p-1549242.html?rmmds=category&ID=514802&cur_warehouse=CN

Σε ευχαριστώ για την απάντηση!

Έχω μονάδα διαιρούμενη μονάδα της mtx θέλω να αλλάξω την πηγή μόνο και μόνο για να κερδίσω ποιότητα ήχου. 

Δεν πιστεύω να ανταποκρίνεται στις απαιτήσεις μου η συγκεκριμένη 🙄

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, NOODLE είπε

Σε ευχαριστώ για την απάντηση!

Έχω μονάδα διαιρούμενη μονάδα της mtx θέλω να αλλάξω την πηγή μόνο και μόνο για να κερδίσω ποιότητα ήχου. 

Δεν πιστεύω να ανταποκρίνεται στις απαιτήσεις μου η συγκεκριμένη 🙄

Σίγουρα μια alpine, pioneer ή sony θα βγάζει ποιοτικότερο ήχο.

Οι κινέζοι είναι ακόμα πίσω σε αυτό.

Αν θες να συνδυάζει και android μπορείς να δεις την παρακάτω:

https://www.skroutz.gr/s/25720337/Pioneer-SPH-8TAB-BT-με-Bluetooth-και-Wifi.html?utm_source=ios&utm_campaign=skroutz_share
 

Στα μείον το οτι μάλλον είναι δέλεαρ να κλαπεί ως universal αλλά λόγω οτι οτι έχει αποσπώμενη πρόσοψη-tablet μπορείς να το γλυτώσεις (αν είσαι διατεθημένος να κουβαλάς το tablet).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για τογιοτα iq τι ''κολπο'' να κανω με τα πλαστικα ρε παιδια για να τα παρω φθηνα? βρισκω οθονη και σε καλη τιμη αλλα για τα πλαστικα μου ζητανε 300Ε !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγώ παρήγγειλα αυτήν χτες μαζί με το απαραίτητο μπλιμπλίκι για να λειτουργεί και το χειριστήριο πίσω από το τιμόνι. Για Peugeot 206 του 2004 (θα γίνει η απαραίτητη μετατροπή της κεντρικής κονσόλας).

Επεξ/σία από alexiko
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, alexiko είπε

Εγώ παρήγγειλα αυτήν χτες μαζί με το απαραίτητο μπλιμπλίκι για να λειτουργεί και το χειριστήριο πίσω από το τιμόνι. Για Peugeot 206 του 2004 (θα γίνει η απαραίτητη μετατροπή της κεντρικής κονσόλας).

Αυτό το μπλιμπλίκι που λες ποιο είναι; :P Έχω μια πηγή της iMars (την είχα ποστάρει πριν λίγο καιρό).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, sweetemily είπε

Αυτό το μπλιμπλίκι που λες ποιο είναι; :P Έχω μια πηγή της iMars (την είχα ποστάρει πριν λίγο καιρό).

Αυτό μου είπαν τα παιδιά στο μαγαζί ότι είναι το σωστό και ότι ειδικά στα γαλλικά μπορεί να αλλάξει ανάλογα τη χρονολογία του μοντέλου. Δε θυμάμαι καθόλου ποια πηγή είχες πάρει, πάντως ψάξτο πριν παραγγείλεις αντάπτορα να σιγουρευτείς ότι θα λειτουργεί.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 21/11/2020 στις 2:53 ΠΜ, NOODLE είπε

Σε ευχαριστώ για την απάντηση!

Έχω μονάδα διαιρούμενη μονάδα της mtx θέλω να αλλάξω την πηγή μόνο και μόνο για να κερδίσω ποιότητα ήχου. 

Δεν πιστεύω να ανταποκρίνεται στις απαιτήσεις μου η συγκεκριμένη 🙄

Αν θες να βελτιώσεις τον ήχο, δεν πας σε 2din «κινέζα».Ακόμα και γνωστές μάρκες στο χαμηλό όριο τιμής, έχουν ήχο χάλια, οπότε μάρκες Yuchi chon fumantsu τι ήχο να βγάζουν;

Είμαι πολύ επιφυλακτικός.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 ώρες πριν, Ribopaido είπε

Για τογιοτα iq τι ''κολπο'' να κανω με τα πλαστικα ρε παιδια για να τα παρω φθηνα? βρισκω οθονη και σε καλη τιμη αλλα για τα πλαστικα μου ζητανε 300Ε !

να βρεις μια μεταχειρισμένη πρόσοψη και να την διαμορφώσεις σύμφωνα με την οθόνη έχει πολλά βιντεο με αντιστοιχες πατέντες στο youtube...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει χρησιμοποθησει κανείς απο το ali ship from Poland με CAINIAO WAREHOUSE EXPRESS SHIPPING? Λει 3 εως 7 ημερες και δωρεαν μεταφορικα. Αφου η Πολωνία ανήκει στην Ευρωπαικη ενωση δεν θα εχουμε θεματα τελωνείου σωστα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα. Ψάχνω για ενα Peugeot 206 που έχω, μια οθόνη android από 8 ιντσες και πάνω,4gb, gps κλπ.

Υπάρχει περίπτωση να βρω κάτι μαζί με εγκατάσταση μέχρι 250 ευρώ; Κάποια πρόταση;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...